GERBER Bear Grylls survival kit apžvalga

Apžvelgiame garsios GERBER firmos vardinį garsaus išgyvenimo eksperto bei Discovery kanalo žvaigždės Bear Grylls išgyvenimo rinikinį (Basic survival kit) jo sudėtį, panaudojimo būdus.

Facebook Twitter

Kategorijos: Bear Grylls, Įrankiai, Rinkinys, Video | Žymos: , , , , , , , , .

15 komentarų

 1. Vidmantas:

  Kokia jo kaina?

 2. Rokas:

  Manau pirkt nelabai apsimoka,nebent gyventum ten kur juos parduoda tada kaina normali…

  • Iš vienos pusės apsimoka iš kitos ne, pamasčius ir sudėjus pliusus ir minusus galima gauti maždaug tokia išvadą. Renkant atskirai: Fire steel’as – 3 doleriai, peiliukas (pakankamos kokybės lenktinis peiliukas kuris tiktų ne tik obuoliams lupti) kainuos ne mažiau 15 litų t.y. 7 dol, šniuras – 1-2 lt (t.y. iki 1 dol), švilpukas – 2-3 litai, (tai 1,5 dol), zip bag’as – 1-2 lt/vnt. ( 1 dol (nors teks pirkti visą pakuote kuri kainuoja apie 8 litus). viela siūlas ar valas irgi įkainokime 1 doleriu.Taigi visko pasekoje gauname: 14 – 15 dol.

 3. Balboa:

  Draugiškas patarimas, pasakokite greičiau – reportažo informatyvumas nenukentėtų jei viskas būtų papasakota 1,5 – 2 kartus greičiau

 4. man labiau patinka gerber ultimade survival kit noreciau kad jus ji pakomentuotumet

 5. stafass:

  Sveiki,

  manau būtų geriau jei kiekvienas degtukas būtų įpakuotas atskirai. Vatos pakanka vos vienam ar dviem kartam. Peiliukas bulvėms lupti :) Toks rinkinukas naudingas tuo atveju, jei ekstremali situacija planuota ir joje išbūsite vieną dieną?

  • Marius:

   Žinoma, šį rinkinį galima pildyti, keisti sudėtį ir t.t. Bet išgyvenimo rinkinys ir neturi būti pragyvenimo rinkiniu. Norint patogiai pragyventi, galima ir pusę svetainės į mišką susivežti, įskaitant didelį peilį, daug virvės, palapinę ir pan. Išgyvenimo rinkinys turi būti lengvas ir mažas, kad nekiltu noro jo palikti namie, tuo pačiu maksimaliai funkcionalus. Kirvis gamtoje yra gerai, bet, turbūt, kasdien į darbą jo nesinešiojam, todėl išgyvenimo perspektyvoj, ką galima nešiotis kasdien, ir „britva“ (peiliukas, ne motociklas) yra gerai, ir tinka ne tik bulvėms skusti.

 6. arba block-post ar airsoftas toki rinkynuka parduoda uz 80 lt gal zinote kur pigiau parsiduoda

 7. tuomet neapsimoka pirkt mazo rinkinuko nes didelis turi visko daugiau ir geresniu daliku o kaina beveik nesiskiria

 8. žvejas:

  sakot, kirvio kasdien nieks nesinešioja… O kas, pakelkit ranką, kasdien nešiojas išgyvenimo rinkinį? Galit neatsakyt

 9. Edvard:

  Gal galeumet padariti apzvalga GERBER Bear Grylls survival ultimait peilio?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*