Mora Bushcraft peiliai

Apžvelgiame garsios švedų peilių gamybos įmonės „Mora of Sweden“ Bushcraft serijos „Bushcraft Forest“ ir „Bushcraft Survival“ peilius skirtus stovyklavimui, bei išgyvenimui gamtoje.

Facebook Twitter

Kategorijos: Bushcraft, Įrankiai, Rinkinys, Video | Žymos: , , , , , , .

6 komentarai

 1. pelkiusenis:

  Man tai geriausias peilis yra –
  Mora Companion (anksciau vadinosi Mora Clipper) tiesiog idealiai atitinka delna ir gerai isbalansuotas. Tiesiog ji smagu laikyti rankose ir rankena patogi ir pagaminta is normalios plastmases , gumuota.

 2. Nierka:

  Savojo į nieką nemainyčiau, atsiuntė senas pažįstamas, kolega, iš už okeano “ KABAR USMC “ toks pat aštrus, kaip po senovei, va kas link minusu, tai rankena – odine ir atsišerpetojusi jau.

  • Marius:

   Peilius visi renkamės pagal savo skonį. „Kabar“ yra sunkesnis (sveria apie 300 g.) ir ilgesnis (ilgis apie 18 cm) peilis lyginant su tradiciniai bushcraft peiliais, kurių svoris iki 200 g. ir ilgis 8-12 cm. Žinoma, imant į gamtą Kabar, nieko blogo neatsitiks, o jei neturite kirvio ar pjūklo, toks peilis tikrai pravers. Tačiau man tinkamesnė mažesnio peilio ir kirvio/pjūklo kombinacija nei vienas didelis peilis.

 3. Vidas:

  Sveiki,
  Turiu klausimą: Kaip gavote Bushcraft Survival peilį? Ar siuntėtes internetu? Klausiu, nes noriu peilį įsigyti inrternetu iš užsienio parduotuvių. Ar Lietuvos muitinėse praleidžia tokius siuntinukus? Peilio geležtė būtų apie 12 cm. Pasidalinkite patirtim, jei tokios turite.

  Ačiū.

  • Marius:

   Tas peilis buvo padovanotas gamintojo, į Lietuvą pargabentas automobiliu. Su peilių pirkimu ir siuntimu neturėtų būti problemų, tai nėra daiktas, kurį būtų draudžiama siųsti paštu ar importuoti į Lietuvą. Rūpesčių galėtų kilti nebent tuo atveju, jei kur nors užsienyje įsigytą peilį mėgintumėte parsiskraidinti rankiniame bagaže – t.y. įsinešti į lėktuvo saloną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*