Ultra lengvas puodelis

Gal nuskambės kiek ekstremaliai, bet mano manymu vertėtų kartais į viską pažiūrėti per kitą prizmę, šį karta darome iš totalių atliekų ultra lengvą (ultralight) puodelį. Pliusas tame kad puodelis nieko nekainuoja, susilanksto į plokštumą, bei sveria ypač mažai…

Facebook Twitter

Kategorijos: Pasidaryk pats | Žymos: , , , .

9 komentarai

 1. tadas:

  Tai reikejo pasvert geriau vienkartini puodeli kazi ar ta pralenktu.. Arba vienkartini kavos puodeli, ta irgi galima nemokamai gaut

 2. Esmė, kad tokių vienkartinių puodeliu kaip kavos ar pnš, nepatogu nešiotis, nes jie lengvai lužta ir t.t.

 3. Marius:

  Galima būtų rinktis apvalesnį Tetra-pak’ą, pvz. nuo naujos „Vilkyškių“ pakuotes, iš apvalesnio puodelio bus patogiau gerti.

 4. Kvadratinio pakelio pliusas yra tas kad jis stačiais kampais ir taisyklingai susilanksto plokščiai. Tai ir yra pagrindinė esmė…

  • Marius:

   „Vilkyškių“ pakuotė irgi kvadratinė apačioje, ją galima tokiu pat būdu sulankstyti. Skirtumas tik tas, kad ten viršutinė dalis užapvalinta, o ne užlaužta 90 laipsnių kampu. Galima suploti į plokštumą, bet iškleidus vis tiek gausis labiau apvali, negu kad prieš tai buvusi kvadratinė pakuotė.

 5. Rokas:

  Visai įdomu butų pamatyti kokius daiktus imate į gamtą. Pvz. kokį kirvį, kokį peilį naudojat asmeniškai ir t.t. Kai nakvojat miške ar šiaip kur gamtoj, tai miegat hamake ar palapinėj?

 6. @ Rokas na gal i pats pasakyk kokius tu nesies ? pvz as vietoj VIKTORINOX geriau pasimciau karini peili SPYDERCO , esme tame kad jis tinka ir medziuj padrost ir kitiem darbam be to yra labai astrus (nebandikit tikrinti astrumo pirstu po to pleistru zaizdos neapciopsit)

 7. Turistasas:

  Rokai, Edgarai: čia šiek tiek jūs ne į temą :) tokiom diskusijom yra forumas arba atskiri reportažai.

 8. nierka:

  Visai nieko, teko panašaus pobūdžio parduotuvinius čiupinėti ir jais naudotis vienas buvo iš plastiko labai minkšto kurį buvo galima suspausti kaip nori, kitas metalinis sudarytas iš atskirų narelių galima buvo sustumti ir ištraukti kaip kokią armoniką, pastarasis ilgai nelaikė pradėjo sutupinėti, o plastikinis formą laikė padoriai, buvo ir šildomas jame vanduo netoli žarijų. Tiesa, laikyti laikė, bet tas jam sveikatos turbūt nepridėjo ilgainiui ėmė ryškėti įlenkimo linijos ir formos praradimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*