Sandarus konteineriukas iš 2 „bambalių“

Šiame reportaže pagaminsime dar vieną sandarų konteinerį, susidėti įvairioms smulkmenoms ar biriems produktams, kaip, kad druska, cukrus ar pipirai… Gamybai reikės keletos elementarių įrankių, klijų, ir dviejų limonado ar kitokių plastikinių butelių.

Facebook Twitter

Kategorijos: Pasidaryk pats | Žymos: , , .

12 komentarų

 1. Tadas:

  Justai, kaip manai, ar išeitų taikant tokią pat technologiją tik su 5l „bambaliais“?

 2. Tomas:

  pigiau iseitu nusipirkt KINDER kiausiny ir ten rasti gatava konteineriuka, nei cia ta pacia suma ant kliju ismesti :) dar + sokolado skanaus turesi ir vaikui zaisla :)

  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fc/Kinder_Surprise_halved.jpg

  • Dar pigiau nieko nedaryti.. Taip šokoladinio kiaušinio trinys yra neblogas konteineris, bet dėje šis pačio pasigamintas…

  • Remigijus:

   „kinderis“ nėra geras variantas, nes:
   1) jį atidarinėjant, išsibarstys nemaža dalis turinio
   2) plastmasė elastinga ir praranda sandarumą paspaudus

   gal vertėtų naudoti skirtingų spalvų kamščius (kad atskirti, kur viršus, kur dugnas) ir vieno iš jų sriegį darbo pabaigoje sutepti tais pačiais klijais. Tokiu atveju, atsukant konteineriuką, visada atsuksime tik viršutinį kamštį

 3. Arvydas:

  Gerai sugalvojai apie konteineriuką iš 2 bambalių.

 4. Aleksandras:

  Kinderis tampa nesandarus vos suspaudzius is krastu. Be to pora plastmasiniu buteliu surast musu miske ar prie upes tikrai nera didele problema. Visus irankius drasiai pakeis irankiu peiliukas kad ir victorinox. O su 5 litru buteliais butu tikrai idomus variantas tik vienas trukumas,jie plonesni.

 5. aaa...:

  mintis nebloga,bet darytis…. ,vargei,kai aplinkui pilna visokiu buteliuku ,turint laisvo laiko galim pazaist,bet ar bus nauda is to ,klausimas….

 6. nierka:

  Kažkada iš dyko buvimo panašius du didesnius plastmasinius gurklius, buvau su žarija ant pagalio sulydęs :) … aišku teko pavargti. Kiek ten jie tinkami kokiam maisto konteineriavimui tai velniai žino, bet manau sveikiau už ten kokius tai super klijus su priedais.

  • Besilydanti plastmasė išskiria labai daug kenksmingų medžiagų, todėl jau geriau klijai, nei išsilydžiusi plastmasė. + klijus galima naudoti nebūtinai tuos super, o čia sueitu manau ir paprastesni, kaip lipalas.

 7. Mantas:

  Neblogas, pasidariau – patiko, juolab kad nieko nekainuoja lb gerai tinka degtukam kaip tik dydis atitinka. Beja pabandykit sita kaip Ray Mears moko http://www.youtube.com/watch?v=mYUqDSxBOAs
  irgi geras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*