Renkame bushcraft rinkinį – 8

Tęsiame mūsų tęstinę temą apie bushcraft’o rinkinį, apie įvairius niekučius kurių gali mums prireikti išvykose į gamtą ar šeip turistaujant. Kaip visada šis straipsnis nukreiptas į biudžetinius daiktus kurie kainuoja nedaug.

24. Moteriškos nailoninės kojinės

Moteriškos nailoninės kojinės turi daugybę paskirčių. Kadangi jos pagamintos iš nailono audinio – tai automatiškai yra tvirtos ir stiprios. Kojines galima panaudoti kaip apsauginis maišas vandens talpai – prezervatyvui, kad galima būtų saugiau transportuoti bei pripilti didesnį kiekį vandens. Dar vienas nailoninių kojinių panaudojimas tai panaudojimas kaip maišas susidėti surinktoms miško gėrybėms, ar daiktams, be to kojinėse galima drąsiai saulėje džiovinti mėsa  ir musės bei kiti vabzdžiai neprieis prie jūsų mėsos, ir nesugadins jos. Sugedus automobiliui ir nutrūkus įrenginių (vandens pompos, generatoriaus, vairo stiprintuvo) dirželiui, galima jį pakeisti su nailonine kojine. Kojinei padarius rėmą gaunasi neblogas bučius vėžiams bei smulkioms žuvims. Visada kojinę galima panaudoti kaip virvę surišti konstrukcijoms. Kadangi nailoninių kojinių audinys yra ypač tankus – ja galima filtruoti vandenį.Galų gale kojinę užsimovus ant galvos galima eiti į banką prašyti paskolos. Šitos paveikslėlyje pavaizduotos moteriškos  puskojinės pirktos „Norfa“ parduotuvėje ir kainavo jos – vos 99 centus. Kaip jau rašiau panaudojimų kojinės turi itin daug, taip, kad tikrai vertėtų pagalvoti apie jų egzistavimą jūsų rinkinyje.

Facebook Twitter

Kategorijos: Bushcraft, Rinkinys | Žymos: , , , .

2 komentarai

  1. Lukas:

    ar jie tikrai sulaiko vandenį

    • Lukai, ką būtent turi omenyje „jie sulaiko vandenį“? Ar kojinės sulaiko vandenį, ne kojinės vandens nesulaiko, bet stambesnes kietąsias daleles esančias vandenyje galima sulaikyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*