Peilių ir kirvių galandimas (pirma dalis)

Šioje keletos reportažų serijoje parodysiu kaip aš pats galandu peilį ar kirvį lauko sąlygomis. Iš karto noriu prisipažinti, kad neesu kažkoks didelis ekspertas toje srityje, galandu taip kaip pats tai suprantu ir man puikiai pavyksta ir daugiau nereikia. Vėliau pabandysime parodyti ir namudinėms sąlygoms ar precizijai (stalo ar darbastalio) skirtus įrankius (tokius kaip lansky ar japan water stone ir pan.), taip pat kartu su įvairesniais ašmenų užgalandimo tipais, bet tai ateinančiuose reportažuose.

Nors filmukai nufilmuoti dar vasaros viduryje, bet tik dabar išvydo eterį.

 

 

Facebook Twitter

Kategorijos: Įrankiai, Pasidaryk pats | Žymos: , , , , , , .

4 komentarai

 1. trinkit ta captcha:

  Kur ir kokiame skyriuje ieskoti tu kinietisku deimantiniu galastuvu?

  • visų pirma rašinėjantiems tokius „trinkit ta captcha“ – komentaras bus net neskaitomas ir ištrinamas, kadangi priėmėme griežtą nuostata prieš trolius ir kitus burnojančius interneto komentatorius.

   O kokiame skyriuje ieškoti kiniškų deimantinių dildžių, turbūt dildžių skyriuje, o dar geriau pasiklausti parduotuvės salės personalo.

 2. Marius4Z:

  Sveiki,

  Neblogas straipsnelis, tik galandant su akmens (tiksliau karborundo) galastuvu (ta plytele) jis turėtų būti labai šlapias. Taip išvengiama to, kad metalo drožlėmis užnešami abrazyvo tarpeliai. Paprasčiausia tai realizuoti kas 10-20 perbraukimu pamirkant vandenyje. Taip pat reiktu prieš galandant užmerkti 20 min į vandenį. Bet čia galioja tik tai plytelei. Specializuotiems galastuvams vandes nereik.
  Sėkmės ir laukiam naujų įrašų bloge.

 3. Laukiame antros dalies,o kas dėl tų captcha,kiek suprantu tai nuo internetinių botų čia apsauga,kažkaip pas mane to nėra,nes per apsaugą nepraeina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*