Mažieji Fiskars kirvukai

Kadangi mūsų forume kilo diskusija apie Fiskars mažuosius kirvukus, apžvelgiame šiuos mažuosius Fiskars firmos kirvukus.

Facebook Twitter

Kategorijos: Įrankiai, Video | Žymos: , , , , .

6 komentarai

 1. :):

  ne nu jūs nerealūs… malkas skaldot su tais kirvukais. Kiekvienas supras, kad jie yra ne tam skirti. Dar parodykit, kaip medį nuleist su tokiu įrankiu :) Pasikalbėkit su kokiu staliumi, kad paaiškintų kam ir kaip jie naudojami.

 2. tvarkis:

  Nu tame, man rodos mačiau beveik visus jūsų video, geri, tik atrodo biški nervuojatės, atsipalaiduokit, o Antano video kažkaip tyliai įrašyta ar tyliai kalba, garso norėtusi, per ausines klausant tyliai kažkaip, bet šiaip šaunuoliai jūs :)

 3. tvarkis:

  Vyrai, gal kas žino, moka ar šiaip turi geros informacijos, kaip pinti iš beržo tošies, ieškau internete, bet niekaip nerandu, būtu įdomu pamatyti kaip tai reikia daryti.

 4. Mikas:

  Nenoriu blokuotis, tačiau noriu atkreipti dėmesį kad turistiniui kirvukui ne vien svoris lemia, dydis taip pat. Čia tas pats kas imti į į žygį https://aic.lt/a-vedia-kas-peilis-mora-39-outdoor-2000-39-//prod_984.html
  ar
  http://www.e-senukai.lt/namu-apyvokos-reikmenys/virtuves-reikmenys/virtuviniai-irankiai/peiliai-galastuvai/virtuvinis-peilis-837029-fiskars_2.html kaip beje ir su palapinėmis, trivietė nuo dvivietės svoriu nedaug skiriasi, matmenimis labiau.
  Suprantu kuomet kalba eina kai jūs atvažiuojate iki stovyklavietės ar net laužavietės automobiliu, atsidarai bagažinę ir pasiimi „DĖL VISA PIKTO“ prikrautų daiktų. Tačiau, keliaujant kad ir tris-penkias dienas, jūs man neįrodėt kad mažesnis kirvukas nusileidžia didesniam savo broliui savo praktiškumu ir funkcionalumui. Plius dirbant darbus ir turint pilna ta žodžio prasme „galvą ant pečių“ daugiau nei reikia to mažo kirvuko, išnaudojant lenkimo jėga telieka tik vos bakstelėti ir medelis jau guli ant žemės, skaldyti malkas žygyje reikia minimaliai, meti metro ilgio malkas į laužą, vidurys sudega tada galus sumeti, na o jei ir reik perskelti kokią kaladėlę vėl naudojuos „GALVA“. Mano reziume: Mažasis kirvukas kelionės atžvilgiu vienareikšmiškai praktiškesnis, kuomet keliauji ne automobiliu ir nevaikštai tarsi pasivaikščioti su mergiote po parkelį išėjas. :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*