Hamakas iš virvės

Parodysime elementarų būdą, kaip turint apie 20-30 metrų paprastos virvės labai paprastai ir greitai pasidaryti hamaką. Nereikia kažkokios super stiprios virvės tai gali būti paprasta virvė iš kažkokios paprastos ūkinių ar statybinių prekių parduotuvės, svarbiausia, kad būtų lanksti ir pakankamai stora, kad nepjautų.

Facebook Twitter

Kategorijos: Būstas, Mazgai, Pasidaryk pats | Žymos: , , , , .

14 komentarų

 1. Andrius:

  Šaunu, kad grįžot su naujais reportažais :)

 2. Ugnius V.:

  Pritariu Andriui, iš tiesų jūsų komandos mums labai trūko. :)

 3. Remigijus:

  gal autorius turėjo omeny tampri, o ne lanksti?
  Laukiam daugiau reportazu.

 4. Nierka:

  Nelabai patogus hamakas, pabandžiau tokį pat susipinti, gulint ranka prilaikymas vos ne būtinas, kad neišvirstum… pykit ar ne bet, panašu jog arba labai užsiėmę esat arba išsisėmėte, nes pertraukos ilgokos… ir vat trūksta Antano – “ sveiki bičiuliai “ :) su jo reportažais.

 5. Ugnius V.:

  Pritariu Nierkai. Nė nereikia išbandyti, akivaizdžiai matoma, jog kelios virvės nesuteiks didelio komforto. Bet, kaip seniau minėtai idėjai, autoriai tiesiog nori supažindinti su tuo, kas ekstremaliomis (arba ne) sąlygomis gali palengvinti buitį gamtoje. Toks hamakas, neturint kitų, patogesnių priemonių yra puiki lova nakčiai ten, kur galima susitikti su skruzdėlėmis, kitais nariuotakojais ar sušlapti. Be to, galima improvizuoti, t.y. pabandyti aptraukti hamaką tentu ar kitu brezentu. Iš tiesų liūdnoka, jog reportažų sulaukiame retokai. Nemanau, kad šioje srityje galima išsisemti, tiesiog seniau buvo minėta, jog autoriai užsivertę darbais. Laukiam jūsų visų.

 6. Patogumas daug priklauso nuo virvės storumo ir minkštumo, be to čia nėra kažkoks 5 žvaigždučių viešbučio hamakas 😀 tai yra išgyvenimo hamakas, t.y. kai nieko geriau nėra – tinka ir toks :) šiaip šiek tiek pažaidus t.y. pastumdant kilpas, kur reikia daugiau kilpų kur nereikia mažiau ir galima gauti visai padorų patogumą.

  • jovita:

   visiskai pritariu…panasu,kad zmones nelabai suvokia savokas ekstremalios situacijos…manau atsitikus kokiai katastrofai jusm patogu butu ir ant zemes miegoti…o sitas hamakas taptu tikru rojaus guoliu :)))

 7. Mongolas:

  rekomenduoju pasiziureti: man patiko sita ideja… pagal tai susipiniau nauja sedimaja dali ir atlosa „plezo gultui“ nes senoji medziaga suplyso :)) http://www.youtube.com/watch?v=0J7zvg–pHE&feature=results_main&playnext=1&list=PLC15FD64C07FCDB04

 8. http://www.youtube.com/watch?v=aV3GkdJ2MiI
  štai radau video kaip pasigamint bushcraft peili
  http://www.youtube.com/watch?v=mk1fZadFCQ8&feature=relmfu
  dar radau kaip pasigamint dėklą mačetei
  http://www.youtube.com/watch?v=n4tulA-eLc4&feature=relmfu
  dar naršydamas internete radai kaip pasigamint geresni ir ilgesni bushcraft peili .

 9. Kodėl mano komentaru nerodo paskutiniose komentarose

 10. Pakilkit į viršų pamatysit ką parašiau

 11. Gintas:

  Tame hamake permiegojus naktį, reiks valanda masažuoti kojas, kad galetum normaliai eiti…

 12. padarykit video kaip sugauti zuvi be meskeres ir tinkle

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*