Ugnies skeltuvas (FireSteel) ir daugybė prakurų

Šiame video filmuke bandome įvairias prakuras užkurti su ugnies skeltuvu (firesteel, fero cerio lazdele). Bandome gamtoje randamas prakuras bei atsineštines, tokias kaip drėgnos servetėlės ar vata.

Facebook Twitter

Kategorijos: Ugnis | Žymos: , , , , , , , , , , .

17 komentarų

 1. Darius:

  Negerai dėt tokios kokybės video. Labai nemalonu žiūrėt video, ne dėl turinio, o dėl pačio vaizdo. Kitą kart lauksiu geresnės kokybės reportažo. O jei vėl tokį pat įdėsit tai išnaujo turėsit daryt.

 2. Kalviz:

  Dėl kokybės,blogas kampas kameros,todėl labai šviesus vaizdas. Kur to gelio pirkt,kur iš skardinės tos ėmėt ir tų didelių dezinfekuojančių servetėlių?

  • Ten yra degi želė marmitams, jų būna didesnėse maximose, rimi ir pan, netgi seniuose esu matęs. Dezinfekcinių servetėlių rasime vaistinėse.
   Na ten manau ne dėl kampo šviesu, o dėl per ilgo išlaikymo. Reikės žiūrėt pareguliuot kažką kameroj.

 3. Suklydote truputi,sakydami kad tikroji pintis, tai kerpė.
  Tai juk grybas, nieko bendro neturintis su kerpėm.

 4. Vidmantas:

  Video kokybe, tikrai prasta. Gal tiksliau butu sakyti, kad tas kuris laiko rankose filmuojanti aparata truputi su juo labiau padirbetu. Apsvietimo kampas labai nedekingai parenkamas, vaizdas fokusuojamas ne i pagrindini plana. Siulymas tiesiog truputi labiau pazaisti su kamera ir nufilmuoti daikta is ivairiu pusiu, skirtingo kampo, apsvietimo ir t.t.
  Tas pats liecia ir garso kokybe, neuzdenkit kameros mikrofono (arba kita karta galite ranka sukurti kriaukles tipo garso reflektoriu, kuris pades geriau „pagauti“ garsa.).

  • Vidmantai, labai lengva pasakyti, bet padaryti beveik neįmanoma, kamera pasirenka fokusą pagal save :) eksponometriją taip pat pasirenka pati :) mikrofonas maža skylutė:)
   nepamirškit mes neturime KTS’o ir iš paskos nevažiuoja :) filmuojam su tuo ką turime 😉 stengiamės padaryt kuo geriau :) bet kaip visad gaunas kaip visad :)

   p.s. pagrindinė problema neteisingai kameros kompo paskaičiuota eksponometrija. Reikės žiūrėti ar galima įvesti kažkokių korekcijų.

 5. aš patarčiau paimt kokybiška šiaudeli iš storo plastiko , ir acikrpti gala kuris butu 3 cm ilgio tada į ji sugrust vatos sutepta vazelino tepalu , tada su replem užlenkt viena galą ir su žiebtuvėliu užlituot viena galą ir taip pat kita tada vata nesušlaps , ir kada reikes šiaudeli prapjaukit peiliu ir iš pirmo ugnies skeltuvo brukštelejimo ušsideks ir bus gera prakura .

 6. pamiršau paminet kaip prapjausit vata išimkit 😀 .

 7. jovita:

  Tipiska lietuviu reakcija,kabintis prie kokybes ar dar ko nors..cia gi ne filma i tv kuria..o man sis video labai patiko..nes esme ne kokybeje,o tame kokias priemones galima prakuroms panaudoti esant gamtoje..tad manau garso efektu ar pan cia tikrai nereikia :p

 8. simas:

  Ieškojau didelių spiritinų servetėlių vaistinėse bet neradaų. Gal galit pasakyti kokioj vaistinėje pirkot.

 9. Ne už ilgo sukursime dar vieną tokį reportažą, stengsimės padaryti geresnės kokybės, ir palyginsime dar daugiau prakurų…

 10. Andrius:

  man patiko si ta naujo suzhinojau )

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*