Hamakas

„Tenth Wonder“ firmos hamako apžvalga, apžvelgsime hamako privalumus, kokios jo sudedamosios dalys, kaip jame miegoti.

Facebook Twitter

Kategorijos: Būstas, Įrankiai, Video | Žymos: , , , , .

9 komentarai

 1. Dovis:

  Uzkiek ir is kur pirktas hamakas?

 2. piercas:

  120 – 150 litų pirktas berods hamakas, parvežė iš UK bičiulis, kuris rado kažkokioj berods specializuotoj parduotuvėj… Jei ką dar vieną berods turėjom nenaudotą… :)

 3. Dovis:

  O lietuvos parduotuvese pigesniu kazin ar yra? :)

 4. piercas:

  senukuose, ermitaže yra tokiu sodybinių, pintų, spalvotų tai tikrai…

 5. Gavome keletą šių hamakų, bet jau baigiame išparduoti – jei norėjote tokio tai galite įsigyti – liko 2 hamakai. Plačiau apie tai mūsų forume http://www.bushcraft.lt/forumas/viewtopic.php?f=23&t=41

 6. RokasJ:

  Tenth Wonder hamakai tikra gera alternatyva palapinei. Pats naudoju Tenth Wonder hamaką kaip parodyta reportaže, tik paprastesnį, vieno sluoksnio. Atsiėjo su atsiuntimu ne daugiau 12 svarų.
  Prieš iškeliaujant į ilgesnę kelionę, patarčiau jame porą kartų išmiegoti, kad pajaustum ir „išmoktum“ miegoti hamake. Pirmą kartą gali būti sudėtinga viena „įlipti“ ir išsilaikyti jame, nes hamako nailonas labai švelnus, slidus, o miegmaišio medžiaga taip pat, tai galima pasijausti kaip karvei ant ledo :) bet tai labai greitai išmokstama.
  Kita, nors ir minėjot, kad kilimėlį reikia naudoti, aš pridursiu, kad kilimėlį BŪTINA naudoti. Na, nebent jei jau naktis labai šilta +15-20 ir vėjo nėra (ko nereikėtų tikėtis :) ). Hamako tvirtumas abejonių nekelia, bet šiluminėmis savybėmis jis nepasižymi ir šaltis ar vėjas eina kiaurai be problemų, todėl kilimėlis, miegmaišis ir tentas virš galvos yra tiesiog būtinas reikalas norint gerai išsimiegoti.
  Kitas aktualus dalykas, tai apsauga nuo uodų. Kažkokį tinklelį, ar paprastą ant galvos, ar kabinamą, labai patariu turėti.
  Labai rekomenduoju.

  • Na jei vienasluoksnis tai yra bėda su vabzdžiais, o jei dvisluoksnis kaip, kad čia ir dar su užtrauktuku – tinklelis tik maišys…

   • RokasJ:

    Tinklelio gal ir būtų galima atsisakyt, naudojant dvisluoksnį hamaką, bet visų pirma reikėtų patestuot, ar uodai esant viduj to vieno sluoksnio „neperkąs“? Šito negaliu 100% nei patvirtint, nei paneigt, nes kai jau krisdavau į jį miegoti, nelabai bejausdavau, ar kanda kas iš apačios :)
    Gal teko bandyti?

    • Teko praleisti ne vieną ir ne dvi naktis hamake, jokių uodų įkandimų. O jei dėl tinklelio tai turiu tam idėjų ir parodysiu kaip pasigaminti specialiai hamakui tinkleli nuo uodų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*