Kalėdinis konkursas

Taigi kaip ir tradicija per Kalėdas švęsti Kalėdas, kaip ir praėjusiais metais taip pat ir šiemet rengiame ilgai lauktą kalėdinį konkursą. Dar kartą konkurso taisyklės trumpai: kuriate filmuką arba straipsnį, nuorodą siunčiate į bushcraft@bushcraft.lt, (nemokate montuoti, siųskite medžiagą į kokį nors failų apsikeitimo serverį (pvz dropbox.com ir pan) perduokite mums, sumontuosime ir įkelsime, filmukas ar straipsnis turi būti išsamus ir kokybiškas, jokie „ant durniaus“ nepraeis, gaunate dovanų apyrankę, o trys geriausi gaus tikrai solidžius prizus. Renkatės arba laisvą temą, arba vieną iš žemiau išvardintų apytikslių temų: Pastogė miške žiemą, iš šakų, iš sniego, atsigabenta palapinė, jos statymas ir pan; Kuprinės pakavimas, kaip teisingai paskirstyti svorį, kaip teisingai tvirtinti daiktus iš išorės, kuprinių tipai, jūsų patirtis pakuojant, argumentai kodėl taip, o ne kitaip, daiktų apsauga nuo drėgmės ir pan; Ekipuotė, t.y. daiktai (daiktų komplektas) žygiams žiemą, vasarą, koks jūsų pasirinkimas ir komplektas, jūsų įprastas kuprinės turinys, argumentuotai paaiškinti kodėl tokie daiktai, ir kokiu jūsų manymu daiktu nereikia; Ugnis ir laužas žiemą, užkūrimas, išsamus pasakojimas, laužų rūšys, kokie jūsų manimų labiausiai tinka.
Taip pat drožybos ir kitų rankdarbių reportažai, kaip pasigaminti ką nors naudingo, praverčiančio žygiuose ir pan. Taigi jei kils klausimų siųskite užklausą el. paštu į bushcraft@bushcraft.lt. Sėkmės konkurse ir laukiame gerų kūrybingų darbų.

Facebook Twitter

Kategorijos: Pranešimai | Žymos: , , .

22 komentarai

 1. regis23:

  Sveiki. Ar galima kurti vieną filmuką du žmonės?

 2. Barsukas:

  Pagal ką sprendžiama kada darbas „ant durniaus“ ? Verstas tekstas netinka? :)

 3. regis23:

  O jeigu darys du tai gaus po viena apyranke ar abudu viena? 😀

  • Marius:

   Nesijaudinkite dėl tų apyrankių, verčiau stenkitės laimėti pagrindinius prizus. Jeigu Jūsų reportažas ar straipsnis praeis pirminę atranką, tai visi autoriai gaus po apyrankę, jeigu reportaže/straipsnyje bus matomas kiekvieno indėlis. (ne daugiau kaip 3, deja).

 4. Mantas:

  Šaunus konkursas, bandysim sudalyvaut, kaip tik norėjau naujo peiliuko bus puiki proga.

 5. Ignas:

  daug video gavot ? :)

 6. Meduolis:

  Straipsnį galima rašyt Microsoft Word programa? Ar nėra skirtumo?

  • Šiaip labai didelio skirtumo nėra, tik tiek kad kelsim viską į puslapį tai vistiek formatas keisis, svarbiausia, kad būtų kokybiškas tekstas.

 7. Ugnius:

  Sveiki, a galima veluoti savaite? Oras nekoks(tikiuosi, kad dar prisnigs), norėtųsi ką nors parodyt „winter survival“.

 8. Klevonis:

  Sveiki buškrafteriai,
  Aš, Klevonis, esu sugalvojęs jums vieną „suktą, bet racionaliai elementarų“ klausimą, kuris galėtų pretenduoti į Bushcraft.lt Kalėdinį konkursą, o tuo pačiu ir į pagrindinį jo prizą, savaime aišku, jeigu tik jūs sutiksite skirti prizą už racionaliausią klausimą (kas be ko, suprantama kartu, su atsakymu į jį). Taigi, mano klausimas jums būtų toks: per kiek sekundžių jūs išpinsite savo „parakordines išgyvenimo apyrankes“ tuo atveju, kai jus, ar jūsų bendražygius ištiks reali, gyvenimiška, neatidėliotina, kritinė situacija?
  Spėju, kad jūsų atsakyme figūruos net ne sekundės, o bent keliolika minučių, ar net pusvalandis tam, kad jūsų apyrankė taptų ko nors verta, kaip gelbėjimo(si) priemonė. O aš siūlau paversti „parakordines išgyvenimo apyrankes“ ne kuo kitu, o momentinio veiksmingumo įrankiais.
  Šį būdą, bent jau asmeniškai sau, aš sugalvojau pats prieš maždaug 8 metus, tačiau negaliu teigti, kad ko nors analogiško nebuvo sugalvojęs kas nors kitas prieš mane. Aš patento neužregistravau, o, ir nesidomėjau, ar kas nors kitas užregistravo kažką panašaus prieš mane. Tad, kas žino sprendimą, kokiu būdu „išgyvenimo apyrankė“ gali virsti gelbstinčia virve per kelias sekundes, tai imkite ir pasireikškite?
  O, jei ne, tai, prašau sau Kalėdinio konkurso prizo, ko pasekoje galėsime visi nešioti ne šiaip sau gražias apyrankes, bet tikrus momentinio suveikimo įrankius.
  Jei sutarsime, tai filmuotą medžiagą galėsime apiforminti, kaip Justo + Mariaus + Klevonio bendrą kūrybą.

  • Gal ir šaunus jūsų išmislas, bet konkurso taisyklių nekeisime, kaip ir visiems reikia dalyvauti konkurse su straipsniu ar su video medžiaga, ir vėliau žiūrėsime atsiliepimus ir labiausiai populiarius straipsnius ar reportažus ir tik iš jų išrinksime nugalėtoją.

 9. stafass:

  http://www.youtube.com/watch?v=2RF4xEohFIQ

  Yra daug skirtingų greito išpynimo apyrankėms. P.S. Jos nėra skirtos tam, kad nuo skardžio kabantį žmogų gelbėtum ar pan. Jos labiau asmeninio naudojimo ir ne tokios drąstiškos paskirties.

 10. stafass:

  Gal jau nusprendėte kada pabaiga konkurso? :)

 11. Tomas:

  Tikriausiai per velykas bus konkurso pabaiga :DDDD

 12. Konkursas baigiasi šiandiena, buvo apie tai pranešta…
  Vėliau kaip ir žadėta su visais dalyvavusiais bus susisiekta…

  Jūsų atsiųstus reportažus ir straipsnius po truputi kelsime į puslapį. Tuomet rinksime geriausius.. žinoma galutinis nugalėtojas paaiškės už šiek tiek laiko…

 13. Rosvaldas:

  Na paskaiciavus vienas video i menesi (kaip jus megstat kelt labai sparciai :D)….. Tai jo kaskur apie velykas turetu but aiskus ir laimetojai:DDDD Na per Jonines tai garantuotai :DDDD

 14. A.K.:

  Ar daug dalyviu atsiunte filmukus siemet ? Kada parodysite pirma filmuka/straipsni ?

 15. stafass:

  Esu tikras, kad organizatoriai užsiėmę darbais ir viskas bus tvarkoje. Bet kokiu atveju, ačiū už konkurso organizavimą 😉

 16. martynas:

  tai viskas ? tik sie 3 kuriniai dalyvauja konkurse ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*