Palapinsiaustės krepšys

Šį kartą parodysime dar vieną palapinsiaustės panaudojimo būdą – kaip krepšį. Tai vadinamas pasagos formos krepšys. Labai panašus į jau anksčiau rodytą vilnonės antklodės ritinėlį. Tačiau šiuo atveju pats krepšys gaunasi ilgesnis ir nešioti ant peties jį daug patogiau. Be to kadangi krepšys iš palapinsiaustės – tai daiktai liks sausi ir per lietų.

Facebook Twitter

Kategorijos: Įrankiai | Žymos: , , , , , .

26 komentarai

 1. vaikai:

  o jus isvis stovyklaujate/keliaujate? ar tik pafilmuojat kaip nesamones pasidaryti?
  o jei jau pradejot filmuoti daiktu viniojimo budus tai darbo uzteks dar bent 10 reportazu:
  http://jordiferente.files.wordpress.com/2010/05/060403-5.jpg
  ner uz ka.

 2. Marius:

  Aiškinu vaikams:

  Taip, mes stovyklaujame ir keliaujame. Ar reportažai Jums tinka, ar ne – sprendžiate patys. Mūsų publika yra pati įvairiausia, todėl stengiamės rodyti tai, kas gali būti įdomu visiems, o ne tik patyrusioms nindzėms ar įgudusiems kelmagraužiams. Taip, neabejoju, kad kažkas, kažkur, ir kažkada yra kažką padaręs geriau, tobuliau. Mes siekiame tobulėti, bet nesakome, kad esame tobuli. Toliau seka retoriniai klausimai: o ką Tu esi nuveikęs šioje srityje (kad sudomintum publiką buvimu gamtoje, stovyklavimu, turistavimu ir t.t.)? Koks tavo Blog’o svetainės adresas? Kiek reportažų prifilmavai ir kiek laiko praleidai juos bemontuodamas?

  Visiems kitiems:
  Nepykit už piktoką retoriką:)

 3. Shniuras:

  „Vaikai“, sakykim, kaip yra meilės aktas ir yra mylėjimasis – yra savi niuansai. Šitas puslapis yra kaip kamasutra, o kaip ir kur ir ką panaudosi tai tavo asmeninis reikalas. :)

 4. vaikai:

  ai kam girtis… as is to neuzdirbu. Bet taippat ir nieko neisleidziu. As ne blogeris ir man reklamos nereikia.
  daugelyje jusu filmuku pasigendu elementaraus survival`o.
  Atrodo, kad snekedami apie daugeli dalyku, jus nepasitikite savimi, o tai veda prie fakto, kad jus neesate savo kailiu patyre to ka pasakojate. Salin knygas ir filmus. pirmas dalykas tai gerai pasivaikscioti po miska su minimaliu pasiruosimu ir sugebeti issiversti be lietpalciu, virviu ar folijos, butent taip kaip Ray Mearsas moko. Puikus pvz yra jusu filmukas „triukas su malkomis“ ar kazkaip… Mearsas, darydamas tai 03.01 serijoje, apie tai net neuzsimine, tiesiog pademonstravo, o jus is malkos perskelimo padarte 5 min sou.
  Butu daug idomiau isvysti marsrutus kuriuos nuejote, ko atsisakete is civilacijos, ir kuo tai pakeitete miske.
  P.s. patikekit patyrusios ninzes ir kelmagrauziai pas jus tikrai retai uzsuka.

  • Matom, kad vienas kelmagriaužys pastovus lankytojas 😀

   • Ignas:

    Nepykit, Justai, bet atrodo aš su juo sutinku. Ne dėl to, kad pats dar matyt „vaikas“, bet dėl to, kad kuo toliau, tuo labiau atitrūkstama nuo gamtos, ir užleidžiamas kelias miestui jūsų reportažuose. Nieko nesmerkiu, bet gyvendamas kaime net susimasčiau prieš pusmetį, kokie jūs gabūs, o šiandiena, atrodo buvo pradėta ne nuo to galo.. Tas gyvenimas kaime, kai aplinkui gamta ir t.t. tave priverčia norėti sužinoti daugiau apie maršrutus ir kitus ne tokius paprastus bushcraft’inius dalykus, o ne apie tai ką mes galime elementariai padaryti ir nieko naujo lyg ir nesužinome. Žinau, kad mano minties nesuprasit, bet gal supras kas kitas, ir nereikia tokių žodžių kur visa fauna Lietuvos apkalbama…

    • Ignas:

     „Salin knygas ir filmus. pirmas dalykas tai gerai pasivaikscioti po miska su minimaliu pasiruosimu ir sugebeti issiversti be lietpalciu, virviu ar folijos, butent taip kaip Ray Mearsas moko. Puikus pvz yra jusu filmukas „triukas su malkomis“ ar kazkaip… Mearsas, darydamas tai 03.01 serijoje, apie tai net neuzsimine, tiesiog pademonstravo, o jus is malkos perskelimo padarte 5 min sou.“

     va, va į tai reikia reikia tikrai atkreipti demesį….

     • paprasčiausiai atsakysiu, nepatinka – padaryk geriau!

      o šiaip nepaišykim suvirvalizmo – minimalizmo su bushcrafu, tas gerbiamas jūsų ray mearsas, iš paskos tempiasi visą krūva daiktų … ir kai kurie visai atrodo nereikalingi…. bet gali prireikt…

      Ignai, visų pirma siūlau apsidairyt aplinkui gyvenam 21 amžiuje o ne gūdžiam tarybmetį. Ką mes dabar atrandam, ta kiti žmonės jau turėjo prieš gerus 50 metų… pamąstyk ar tikrai nori rekonstruoti senovę – tada yra portalas viduramziai lt, čia bushcraft.lt tai ne akmens amžiaus rekonstrukcija… tai šiuolaikinis požiūris į gamtą ir išgyvenimą joje.

     • Ignas:

      Na, gal mūsų samprata ir skiriasi, bet katroje vietoje minėjau, kad man – nepatinka?

 5. vaikai:

  atleiskit, bet „bushcraft“ savoka smarkiai prasilenkia su jusu filmukais. Matyt, daugiausia tai vercia mane, nepatingeti prisesti prie komentaru kvadrato. Linkiu daugiau veiksmo ir pavyzdziu kur teorija susitinka su praktika, o ne isversti teorija i lietuviu kalba.

  • Labai paprastai atsakysiu – nepatinka padaryk geriau! Mes tiktai už! Kad tik bushcraft’as populiaresnis būtų!

   ir be viso to siūlau prieš darant pasiskaityti kas yra bushcraft … elementariai perskaityk kokią nors knygą savo gyvenime, nors vieną… gera pradžia bus…. nes matom kad šiek tiek analfabetas ant to kanto….

 6. nierka:

  Na, baikit jau tamsta Justai ! nedramatizuokit taip, kad mes esam kokiems 5-iems dešimtmečiams atsilikę, gal geriau prieš siūlant skaityti knygas pasiūlykit bendradarbiauti, gal žmogus susidomės ? gal kokių naujų idėjų įneš, kas žino koks to žmogaus žinių bagažas ? Aš pats buchacraftinau jau senokai, bet rimčiau su didesniu užsidegimu pradėjau kai užtikau vienam portale jūsų reportažą kur buchacraft.lt gurmaninė siela – Antanas saulėje dešrelės ir visa kita kepė :). Kažkuriam komentare aš minėjau, kad taip didėjant jūsų gerbėjų ratui atsiras tokiu kurie anksčiau ar vėliau reikalaus visko daugiau ir kokybiškiau, na, tai tik stimulas tobulėti :) ir sėkmės jums.

 7. Darius:

  Man atrodo, blogiausias dalykas yra tai jog Justas nemoka priimti kritikos, ir tas pasakymas „nepatinka – padaryk geriau“ tikrai nekaip atrodo. Su tokiu požiūriu greit prarasit „tikruosius“ savo lankytojus. Formuojate labai prastą grįžtamąjį ryšį su savo skaitytojais.
  Linkiu iš komentatorių pasisemt gerų idėjų ir kurti tokius reportažus, kurie žmonėms tikrai įdomūs.

 8. vaidas:

  kur prabėgo tos geros dienos kai kiekviena diena po video ar koki straipsni?

  • Ignas:

   Matyt, kad išsisėmė vyrai, arba užsiėmė labai. Bet matyt variantas antras nes įdėjų šiuose komentaruose buvo apstu, nebent yra sugebėjimas jomis nepasinaudoti.

   • Nenuliūskite idėjų ir „to-do“ sąrašo galo dar nesimato :) tik labai nėra laiko, o komentaruose nemačiau to ko mūsų sąraše nebūtų … tik esame keliese ir visko nespėjame.
    Stengiamės – bandysim ateinantį savaitgalį paforsuot ir paruošti kažko naujo..

    Be to bandysime ateityje verbuoti naujus autorius kurti straipsniams ir filmukams.. kadangi tikrai nebegalėsime ilgai tempti pilnu tempu su tokia maža komanda…

   • Leo:

    O aš manau, kad discovery kanalas baigė rodyti sena sezoną, atsiras naujas sezonas, atsiras ir nauju filmuku kaip užkurti laužą, ar iškepti dešreles pirktas kokiam prekybos centre….. na , kad ir ant akmenų ar pakabinus ant šakelės šalia laužo…. Puse čia tu patarimu tokios nesamonės, kad atrodo niekas iš jų nėra buvęs gamtoje su kuprinėmis. Žino tik, kaip nuvažiuot prie upes užkurti laužą ir tuštinti alaus skardines, palikus po savęs kalnus šiukšlių. Bet man jie patinka…..Smagu kartais i „Minedus “ pažiūrėti…Tik tas kailis dainuoja, o tie va išgyvenimo specialistais apsimeta…. 😉 Sėkmes, daugiau reportažų!!!!

 9. Ignas:

  Ignai,
  jei tau kulinarija prie širdies tai rašyk i ignasmal@gmail.com .

 10. nierka:

  Na, jei Antano nebebus tai tikėkimės, kad jį pakeis kita „kulinariška“ persona… nes visi čia alkani paliksim 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*