10 viename išgyvenimo įrankis

Apžvelgiame detaliau „10 viename išgyvenimo įrankį“ (10 in one survival tool). Taip pat apžvelgsime ir dar vieną visai naudingą niekutį. Apie juos šiek tiek jau rašėme straipsnyje renkame bushcraft rinkinį – 9.

Facebook Twitter

Kategorijos: Įrankiai | Žymos: , , , , .

16 komentarų

 1. vaidas:

  noreciau paklausti kas tas zales daiktas ir ka su juo galima veikti beto man idomu kam reikalingas hidromatuoklis suprantu kad jis skirtas nuspeti ora taciau kaip juo naudotis, ka tie skaiciukai reiskia ? aciu

 2. Tomas:

  nu sorry, bet totaliai kažkokį šlamštą čia parodėt 😀 100% praktiškai nepanaudojamas šlamštas.

 3. Aleksandras:

  Kažkaip netgi labai nekelia pasitikėjimo. Atrodo kad greičiau suluš ir suges negu bus panaudota. O kam panaudoti švilpukuą, hidrometrą ir termometrą sunkiai surasčiau realioje situacijoje (ne pasižaidimui).

  • Nierka:

   Tomai ir Aleksandrai, kaip byloja rusų patarlė “ чем богаты, тем и рады “ ( ką turi po ranka tuo ir džiaugiesi ) nepanaudojamų daiktų nėra yra tik nesugebėti panaudoti … ir labai teisingas Edvino komentaras.

  • Martynas:

   Švilpukas, lyginant su šūkavimu, turi kelis esminius privalumus. Pirma teisingai parinktas dažnis ar dažnių juosta (man rodos 3150Hz) labiau girdima, antra jėgų sąnaudos švilpuką pučiant yra gerokai mažesnės, nei šūkaunant ir decibelais vertinant, geras švilpukas garsesnis, nei vidutinio žmogaus balsas. Jei esi išsekęs ar susižalojęs, nesugebėsi net šūktelt, bet jau išpūst orą lauk veik visad pavyks :) Visa tai gal mažai turi ką bendro su šituo kinietišku, bet esmė tokia.

 4. Edvinas:

  2 Aleksandras:
  „O kam panaudoti švilpukuą, hidrometrą ir termometrą sunkiai surasčiau realioje situacijoje (ne pasižaidimui).“

  Sneka eine apie survival, o ne pasizaidima.
  Svilpukas labai naudinga miske, kad ir grybaujant, kad nereiketu sukauti per visa miska.
  Hidrometras labai naudingas daiktas ivertinti ar verta traukti miegmaisi is maiso iki miego ar ne ir jo pagalba galima nuspresti kaip rubai dzius laisvam ore ar apskritai jie dzius.
  Termometras isvis superinis daiktas ypac vaikstam i zygius velyva rudeni ir ziema.

 5. Edis:

  Sveiki, gal galite pasakyti kur tiksliai pirkote tą žaliąjį rinkinuką? :)

 6. >:/:

  tai cia per jus viskas! buvau kaune spali-lapkriti ir galvojau nusipirksiu, ziuriu po 3 dienu is gal 10 – ties vienetu nei vieno neliko. Db kaune nebunu ir negaliu per jus nusipirkt. Paskusiu visus Sv. Petrui.

 7. Kaune nėra 10 viename išgivėnimo rinkinis šiandien žiurejau nei vaistineles nebuvo bet kiti buvo ir dare sauniu dalikeliu be to karabinu nebuvo

 8. Ignas:

  Edvinai, o gal tiksliau gali papasakot kaip nustatyt su hidrometru kada verta ir kada neverta traukt miegmaisi iki miego?

 9. Logiškai mąstant:
  Didelė santykinė oro drėgmė lauke: reiškias miegmaišio netrauki iš maišo, nes jis sudrėgs begulėdamas lauke ir atsigulsi į vėliau į prisitraukusį drėgmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*