Zip bagai – sandariai uždaromi maišeliai – bushcrafto rinkiniui

Kažkada anksčiau jau rašėme apie bushcrafto rinkinį ir naudingą daiktą jame – sandariai užsidarančius maišelius. Kadangi tai gan sunkiai randamas daiktas, negalim nepasidalinti, kad bent jau šiomis dienomis „Thomas Philipps“ parduotuvėse atsirado (o gal visad ir buvo ten) dviejų dydžių maišeliai su „užtrauktukais“. Didesnieji talpina 5 litrus ( tokio dydžio Maximoje nėra ), mažesnieji 3L ( galima rasti ir „Maximoje“ ). Abiejų dydžių maišeliai pavadinti kaip maišeliai šaldymui ir parduodami didesnieji po 6 vnt. už 3.70 Lt, mažesnieji berods po 8 vnt. už  4.70 Lt. Nuo „Maximinių“ jie skiriasi tuo, kad yra kiek plonesni, tačiau kadangi už mažesnę kainą, galit naudoti du iškart :)

Pirminė tokio maišelio paskirtis – nešiotis birius, sausus maisto produktus ( kaip ant tai ryžiai, miltai, kruopos ), nepakenks juose nešiotis ir kitus maisto produktus, kuriuos norite kiek ilgiau išlaikyti šviežius, apsaugoti nuo lietaus stovyklavietėje ( duona, tarkim sausainiai ar vaisiai su daržovėm ),  apskritai laikyti maisto produktus tarp drabužių vienoje kuprinėje. Taip pat juose galite laikyti medžiagas laužo uždegimui ar atsarginių kojinių ir apatinių komplektą baidarių žygyje, jei neturit didelės neperšlampamos kuprinės… :)

Facebook Twitter

Kategorijos: Įrankiai, Rinkinys | Žymos: , , , .

2 komentarai

  1. LaurasG:

    Aciu uz info, greiciausiai isigysiu. Bet kiek teko matyti maximoj, tai juos uzdarius, prie uztrauktuko mechanizmo lieka nedidelis tarpelis? Miltam kaip ir nelabai tinkami tada?

  2. Mindaugas:

    Sveiki, aš tai bučiau linkes naudoti plastikinius butelius kruopom cukrui ir t.t pvz nuo „Nestea“pas juos platesnė gerklė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*