Katiliuko pakabinimas

Pats paprasčiausias ir patogiausias būdas pakabinti katiliuką, tereikia keleto pagalių bei peilio ir turėsite stovą puodui su reguliuojamu aukščiu.

Facebook Twitter

Kategorijos: Bushcraft, Įrankiai, Maistas, Ugnis, Video | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

5 komentarai

 1. pupscius:

  Gal ir neblogas variantas , bet man jis kažkoks nepatikimas. Jei liepsna butu didesnė, medis pradėtų ‘vaikščioti’ ir katilas gali nukristi.

  • Marius:

   Išbandyta daug kartų ant įvairaus intensyvumo liepsnos – laikosi stabiliai. Be to, įsmeigta atrama (Y formos) yra gan toli nuo liepsnos, ilgasis pagalys – aukštai, o kablys atsiduria tiesiai virš katilo, todėl pats katilas užstoja liepsną.

 2. pupscius:

  Argumentas priimtas;)

 3. Jacka!:

  Vyrai, pamiršot duobutę pagrindiniame pagalyje. Su duobute, pakabinamas laikiklis, žymiai patikimiau laikosi ir tikrai mažiau siūbuoja (esant vėjuj tikrai nukristų jūsų konstrukcija).

  • Marius:

   Galima daryt papildomą įrantą, bet ji nelabai ką pagerintų. Ir taip laikosi stabiliai, kadangi pagrindinis pagalys nusmailintas taip, kad būtų į viršų – t. y. kabliui ir taip nėra kaip nuslysti. Jeigu pagrindinis pagalys būtų įtvirtintas nuožulniai ir žemyn, vat tuomet papildoma įranta būtų aktuali. O pučiant stipriam vėjui, bet kokios konstrukcijos gali sugriūti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*