Forumiečių žygis ir kuprinių turinys I

2013 gegužės 4 dieną, su kartu su keliais senbuviais forumo dalyviais išsirengėme į žygį prie Žeimenos upės. Pasigrožėjome gamta, praleidome gerai laiką, ir tuo pačiu daugelio Jūsų ištikimiausių žiūrovų prašymu apžvelgėme mūsų neštą mantą, t.y. pasvėrę kuprinę pažiūrime kas joje yra.

Facebook Twitter

Kategorijos: Kuprinė, Rinkinys | Žymos: , , .

14 komentarų

 1. Jonas:

  Juodas ekranas, good job Bushcraft

 2. Mindaugas:

  daiktų pagal mane tai biškį daugoka, daug nereikalingo.

 3. Besarmatis:

  Oi kykai prajuokint sugebi 😀 Gerąja prasme čia 😀

 4. Mantas:

  Kokie ten zemelapiai? Ir ka naudojat zygyje naviguoti?

 5. Juozapas:

  o nauajas zmogus, idomu, daugiau tokiu video :)

 6. vaidas:

  ziauriai gers akcents :)

 7. Kykas:

  Mindaugai,
  būčiau žinojęs, kad kas nors po mano kuprinę kuisis, tai daiktų būtų mažiau 😀
  Nieks mums nesakė, kad reviziją darys. Gana skubotai aš ten ruošiausi, tai kažkaip ir priseidėjau visokio velnio. Atvirai pasakius, didelės dalies aš taip ir nepanaudojau.

  Besarmatis, kartais juokingas aš truputį 😉

  Mantai, žemėlapiai Lietuvos (kaip man sakė) pakankamai smulkūs. 😀 O kas ten tam kompakte konkrečiai aš iki šios dienos dar nepažiūrėjau. Žygyje orientavimuisi naudoju kompasą. Žemėlapius kas nors visada turi, tai aš apsimetu, kad pamiršau…

  Juozapai, ne toks aš ir naujas 😉 Tiesiog storas, tai į kadrą netelpu. 😀

  Vaidai, tsss oficialiais duomenim aš jau 12 metų Marijampolėj nebegyvenu, užtatai seniai kalbu be akcento 😀

 8. Aleksandras:

  Nu jo. Vaizdas nekoks. Visus daiktus pries kamera kaip i siuksliu maisa sumete sumete. Tai reikejo i juoda maisa ir i konteineri. Niekada nemetu savo daiktu ,apie kompasa net kalbos nera. O jus ji dar ir pakabinot prie metaliniu daiktu .Ir vaistinele i konteineri. Ka ten galima su aspirinu ar kas ten buvo,gamtoj sutvarkit? Dazniausiai buna visokiu susipjaustimu ar pan. tai reikalingas jodas su bintu su pleistru,raumenu patempimu tai koki krema ar saldanciu pleistru ,vietoj spirito serveteliu yra antibakterinis skystas muilas kuris dziusta greiciau uz serveteles ir vandens nereikia ir taip toliau ir toliau…… Svori reikia reguliot su protu. Kokia viena diena dar nieko nei valgit nesinori nei kur skauda,o cia megstiniu daugiau uz viena normalu miegmaisi. Megstiniai be gero miegmaisio nakti nepades. Kiek jau galima zaist su svoriu mazinimu? Ei zmones atsigaukit. Ne toi vietoj taupot. Geriau nueikit i sporto sale pasitreniruot savo kuna,kojites rankites,tai ir nebus problemu kai damesit pora kilu i kuprine. O tai kita karta miegant su tokiu( net negaliu pavadint ta skuduriuka miegmaisiu) uzsidirbsit sau tiek lygu ,kad nepades nei sporto sales nei daktarai. Sekmes jums ))))))))

 9. Kykas:

  Aleksandrai mielasai :)
  Reikalas paprastas, daiktai mano, aš juos kaip noriu taip pakuoju, kaip noriu taip mėtau 😉 Specialiai reportažui ruoštasi nebuvo, jis filmuotas ekspromtu, tai prašau atleisti jei kuo neįtikau. Jei kada dar filmuosime kažką tokio, tai viską dėliosiu kultūringai į eilutę ant balto patiesaliuko 😉 Gal net susišukuosiu…

  Vaistinėlė… Vyrai supras, kad pora tablečių citramono savaitgaliniam žygelyje vertingesnis daiktas už litrą jodo 😀
  O kad pačiam ramiau būtų, informuosiu, jog kartu keliavo medicinos mokslus baigęs asmuo, kuris žino ką daryt, jei kas pirštuką įsipjaus.
  (Dezinfekcinės servėtėlės, keliaujant, vistiek patogesnis daiktas už skystą muilą ar purškalus).

  Flisai padėjo ( 2 iš jų labai ploni)- labai komfortiškai išsimiegojau, o ir ne tik miegojimui jie naudojami, bet ir apsirengti vakare :) Dėl šalčio miegant (proto ribose) visada galima pakentėti- svarbu kilimėlis būtų protingai pasirinktas. Tačiau kentėti neteko, diena ir naktis buvo labai šiltos (maudymosi sezoną atidarėm). Išeina, kad miegmaišis pasirinktas buvo teisingai. Kartais visai geras išradimas tos orų prognozės.

  Dėl sportavimo, tai aš Jus labai palaikau. Sportuoti reikia. Nepatikėsit, bet aš net ir sportuoju 😉

 10. kestutis:

  Kykai, pasakyk kokią kuprinę naudoji?

 11. svecias:

  taip slamsto labai daug butu uzteke ir peiliuko kuprines ir miegmaisio su katiliuku toliau viskas bereikalo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*