Žurnaliukas „Pasidarysiu Pats“

Vakar stabtelėjęs parduotuvėje prie literatūros (laikraščių ir žurnalų) skyriaus ir nutaręs pasidairyti, pastebėjau kamputyje gan įdomios tematikos žurnalą, gal tiksliau žurnaliuką. Todėl nieko nelaukęs nusprendžiau apie tai parašyti (kol neišblėso įspūdžiai). Iš karto pavadinimas „Pasidarysiu Pats“ nudžiugina ir iškarto sukuria intrigą, kadangi tikrai negalvojau, kad yra tokių žurnalų. Taip anksčiau (labai seniai) būdavo, bet kaip pastebėjau seniai tokio pobūdžio literatūra išnyko. Taigi grįžtam prie žurnalo. Iš karto nusipirkau, nors jis nėra pigus, bet ir nėra labai jau brangus – 3,5 lt. Tai mėnesinis žurnalas ir įsigijau jau 31 jo numerį, kaip supratau žurnalas leidžiamas nuo 2009 metų pabaigos. Leidinys nėra jau toks skurdus turintis 39 puslapius. Pridėsiu skenuotų keletą puslapių, kad susidaryti situaciją. Bet ir šiek tiek aprašysiu.

Tik atvertus pirmą puslapį ir pažvelgus į turinį, iš karto paima džiaugsmas ir nušvinta veide šypsnys, ir ką gi ten matome, ogi, turinyje antra pastraipa, t.y. 6-7 puslapis – „Cento Viryklėlė“ straipsnio autorius ją pavadino „Žygio degiklis iš skardinių“. Puikiai aprašyta gamybos instrukcija.

Toliau seka iškart krentantis į akį straipsnis apie muilo gamybą iš augalų pavadinimu – „Skalbsime augalais: Vaistinis Putoklis“ straipsnyje nuosekliai aprašomas augalas, kaip jį atpažinti ir ką su juo daryti. Taip pat aprašomas dar keletas būdų kaip iš kitų augalų pasigaminti muilą ar plaunamąją masę.

Tikrai pakankamai nustebino žurnaliukas, ir tikrai sukasi mintys apie jo prenumeratą, kadangi nėra jau labai didelė kaina, o straipsniai tikrai pasitaiko įdomūs ir vertingi.

Taigi tikrai rekomenduoju nusipirkti ir pasiskaitinėti.

Facebook Twitter

Kategorijos: Spauda/Knygos | Žymos: , , , .

11 komentarų

 1. Edvinas_:

  Šauni knyga, manau tikrai reiktų užsiprenumeruoti, kaina gi ne tokia jau ir didelė.

 2. Gal galima duomenų apie leidyklą? Nes kažkaip neteko, nei kioske matyti, o internete tik atsiliepimus apie žurnalą randu, bet ne oficialų puslapį.

  • Pats pirkau parduotuvėje iki, žurnale rašoma kad užsiprenumeruoti galima kiekviename pašto skyriuje, taip pat rašoma kad naujus numerius rasite kioskuose, cento ir norfa parduotuvėse. Taip pat rašoma kad ankstesnius numerius rasite šilelio knygyne Vilniuje, centriniame Kaune, Vaičekausko Panevėžyje,

 3. geb:

  būna pirkt prismoje, senukuose :) Žurnaliukas neturi savo tinklapio

 4. Aišku, dėkuj. Ryt bandysiu šturmuoti Kaišiadoriųparduotuves ir kioskus. Sudomino.

 5. Taip, tai vienintelis visame rajone knygynas belikęs toks miniatiūrinis. Jame kaip tik nesenai buvau. Reiks užeiti pasiklausti pas juos šio leidinio.
  Dėkuj.

 6. gamtoje labai gerai tiks :)

 7. Na va užsipirkau keletą numeriukų žurnalo.
  Šio 7 numerio ieškojau ilgai, tik vienoje IKI parduotuvėje radau paskutinį numerį. Senesnių numerių galima rasti knygynuose, bet toli gražu ne visus.
  Klausiau, ar daug atveža jų, tai atsakė, kad net ne kiekvieną mėnesį atveža, o pirma jie išdalina prenumeratoriams, ir tada kas liko paskyrsto po knygynus.

  Taip pat domintu, jeigu kas pigiau pasiūlytu parduoti senesnių numerių žurnalų. Jeigu tokių būtu, būtu gerai, kad parašytumėte į el. paštą.

 8. Kestutis:

  Sveiki! Gal kas turite 2010 metu mazdaug vidurio numeri, kur aprasyta siek tiek apie statyba is molio? gal butu tuo puslapius atskenuoti ir atsiusti e-mail’u?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*