Pakabukas

Parodysime kaip pasigaminti (susipinti) iš paracord’o pakabuką tokį kokį dovanojome per savo kalėdinį konkursą. Šiam pakabukui nebūtinai reikalingas parašiutinis stropas, tinka ir kita kietesnės (pilnavidurė) virvutė.

Facebook Twitter

Kategorijos: Pasidaryk pats | Žymos: , , , .

16 komentarų

 1. Rokas:

  Čia viskas taip paprastai atrodo,galvojau daug daugiau darbo :)

 2. komin:

  kur galima įsigyti šitų virvelių?

 3. Almantas:

  Aaaa… ;] tai štai kur panaudojamas pakaruoklio mazgas ;D

 4. Ignas Malinauskas:

  Butu klausimas kur jus perkate paracod ir ar tiesa kad jusu ikvepejas instructables.com ?

  • Na niekad nebuvo instuctables, bet ačiū už nuorodą pažiūrėsime, šiuo atvejų įkvėpėjas – mazgų žinynas :)
   Paracord’as iš thebushcraftstore

 5. Ignas:

  Manau sutaupytumete jei pirktumet Lietuvoje pvz siandien nusipirau 20m parakordo uz 5 litus ermitaze arba arrmijai ir civiliams uz 10 Lt 30m

 6. Ignas:

  Na gerai ermitazo parakordas nera tas tikras parasiutinis stropas bet is armijos ir civiliu virve yra tikras parakordas kadangi tikrinau jo vidu ir jame yra viskas kas ir turetu buti.

  • tikrinai atlaiko 250 kg? septynios gyslos viduje? apipintas tvarkingai? 3.2 mm skersmens? atitinka Mil-C-5040H TYPE III standartą?

   Prašau pasidomėti prieš tai apie tai kas yra paracord ir kaip jis turi atrodyti ir tik poto tvirtinti kad tai yra paracord.

   Tu tiesiog nusipirkai paprastą skalbinių virvę! Kuri net nepanaši iš išvaizdos ir iš sandaros į parakordą!

   Prašau nereikia apgaudinėt žmonių su neteisingais teiginiais. Žmonės šiame tinklapyje stengiasi įgyt žinių – teisingų žinių, nenorime, kad jos būtų neteisingos.
   Šiuo atveju Jūs Ignai esate neteisus. Tačiau visi mes klystame tai yra žmogiška. Užtektų vieną kartą pažiūrėti į tikrą parakorda ir jį pačiupinėti suprastum kad prieš tai visos turėtos virvutės neprilygsta nė per nago juodymą… Susisiek su manimi aš tau atsiųsiu pavyzdį tikro sertifikuoto parašiuto šniūro.

 7. Ignas:

  Na gerai kadangi nenoriu pyktis tai daugiau sia tema nekalbesiu tik prasau vieno dalyko nesikreipti i mane jus nes man dar viso labo tik 12. Ir dar klausimas ar kariauk.lt parduotuveje yra maisto paketu kaune?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*