Žiebtuvėliai

Apžvelgiame kelto skirtingų tipų žiebtuvėlius, pasidaliname idėjomis apie juos. Kuris žiebtuvėlis praktiškesnis esant gamtoje, kuris žiebtuvėlis turi išskirtinių privalumų, bei kuris patvariausias. Be to jei turite kažkokių idėjų susijusių su žiebtuvėliais prašau pakomentuokite.

Facebook Twitter

Kategorijos: Rinkinys, Ugnis | Žymos: , , , , .

10 komentarų

 1. Daspry:

  Puikus video, dar geresnis šis projektas apskritai! Smagu, kad ir lietuviai praktikuoja ir domisi bushcraft’u :) Dėl video norėčiau dar pridurti, kad turiu patirties su tai kiniškais liepsną purškiančiais žiebtuvėliais :) nežinau, gal tik man taip, bet kiek jų turėjau (2), tai buvo labai nepatvarūs ir ištempė max savaitę.

 2. Martynas:

  Vyručiai praleidote vieną neblogą Clipper firmos žiebtuvėlį. Tai dujinis, užpildomas su angliniu skeltuvu žiebtuvėlis. O geras jis tuo, kad jo šerdis (kibirkšties skėlimo įtaisas) išsiima. Tad ugnies užkūrimui galima naudoti net ir pasibaigus dujoms, taip pat su ta šerdim labai patogu „suktinuke“ pagrūsti.
  Šeip nusipirkite ir suprasite ką norėjau pasakyti.

 3. kalviz:

  O kur pirkt ta maza benzininy uzsukama ziebtuveli?

 4. Kalvi,kad ir čia http://2c.lt/u1 tik aišku tam reikia paypal

 5. vaidas:

  o kaip vadinasi pats paskutinis

 6. M:

  As turiu tokio pat tipo, bet kitoki ta uzsideganti degtuka (kaip paskutinis video), tai jo trukumas, kuri tik veliau pastebejau – po kazkurio laiko nudega (kai uzputi, po daugiau naudojimo kartu nusmilksta) ant jo esantis siulas ir tada nebeuzsidega. Idomus daikciukas, bet nera labai ilgaamzis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*