Vandens talpos, idėjos joms

Šiame reportaže noriu apžvelgti keletą talpų vandeniui. Be to noriu pasidalinti idėjomis ką galime panaudoti vandeniui laikyti vietoj brangių specialių vandens gertuvių, kad būtų patogu neštis į žygius.

Facebook Twitter

Kategorijos: Įrankiai, Rinkinys, Video | Žymos: , , , , , , .

8 komentarai

 1. Darius:

  Antrasis plastikinis „amerikietiskas“ buteliukas visai idomus pasirode, gal galit pasidalint info kur tokiu radot?
  Kaip del metaliniu gertuviu, ju yra jau taipogi visokiu dydziu, firmu, formu? Gal jos sveikiau nei plastmase?
  Pigiausia ko gero nusipirkt paprasta „bambali“ su mineraliniu – jis lengvas, sandarus, pigus, isgerus turini gali susipilti kita, esant reikalui susispaudzia ir uzima maziau vietos…

 2. Lukas:

  Tą „amerikietiską“ gertuvę gali rasti http://www.blockpost.lt ir http://www.aic.lt pagal mane.

 3. Mikas:

  Kalbant apie vadinamus „bambalius“ juos galima panaudoti ir vandens užvirinimui, tiesiog pripyles vandens dedi į žarijas ir turi tarą vandeniui užvirti, svarbu kad pripilti kone pilną nes kiek nebus vandens tiek tara tai yra „bambalis“ susitrauks. Taip galima iki trijų kartų vandenį užvirinti. Šalutinio skonio ar kvapo nepajutau ir tai suprantama yra išskirtiniams atvejams.

 4. Edvinas:

  O prezervatyvo ivilkto i nailonine kojine niekas nebande naudoti? Arba to pacio prezervatyvo su primontuotu nupjautu PET butelio kakliuku ir kamsteliu?

  • Idėja su kaklelių ir prezervatyvu visai įdomi, tik bėda ta, kad prezervatyvas bijo uv spindulių ir po kelių dienų gali neatlaikyti. Manau prezervatyvas extra vandens talpa, kai turime ribotą kiekį talpų.

   • Edvinas:

    Na taip, labiau kaip extra priemone, bet manau panaudojus kokia 100 denu kojine galima butu gauti pakankamai dideli fizini atsparuma ir tuo paciu filtracija nuo UV. Bet vel gi cia tik ideja bushcrafteriam:]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*