The Edge

The Edge (1997)

117 min  –  Drama | Veiksmo | Nuotykių
6.7/10 Users: (19,501 balsų)

Milijardierius ir kiti du vyrai be jokių įrankių įvykus lėktuvo katastrofai atsiduria pavojingoje laukinėje gamtoje. Kiek jų išgyvens kol bus išgelbėti?

The Edge yra įdomus filmas ne tik todėl, kad yra geras išlikimo trileris. Vaizdai filmo antrame plane yra tiesiog įspūdingi, dėl to, kad jis buvo filmuotas nuostabioje Kanadoje, tokiomis sunkiomis sąlygomis, kad viena iš daugelio vaidinusių šiame filme žvaigždžių Anthony Hopkins įpusėjus filmavimui susirgo gyvybei pavojingu plaučių uždegimu.

Filmo siužeto istorija pasakoja apie drovų, bet protingą milijardierių (Anthony Hopkins), kuris yra susituokęs su nuostabiu modeliu (Elle Macpherson). Jo nuostabioji žmona nepatenkinta savo santykiais ir jau flirtuojanti savo su madų fotografu (Alec Baldwin). Visi trys, ir dar keletas žmonių, atvyksta į Aliaskos užkampį madų fotosesijai, bet įvyksta kai kas nenumatyto – lėktuvas su pagrindiniais veikėjais (Hopkinsu ir Baldwinu) nukrenta nuostabioje, bet itin pavojingoje laukinėje gamtoje. Veikėjai priversti naudotis minimaliai žinomomis praktinėmis išgyvenimo žiniomis bei sveiku protu ir tikėtis, kad juos netrukus išgelbės, nors jiems į nugara alsuoja grizlis lokys. Grumiantis dėl išgyvenimo vyrai vienas kitam atveria vis daugiau ir daugiau asmeninių paslapčių, tuomet įveliama į siužetą dar ir pavydo bei intrigų kruopelė. Filmas puikiai susuktas, režisieriaus darbas puikus, tikrai įdomi istorijos linija, antraplaniai nuostabiosios Kanados (ten buvo atliekamas filmavimas) vaizdai žavi, keli trūkumai pasimato antraplanių vaidmenų paprastume bei neišreikštume.

Facebook Twitter

Kategorijos: Filmai | Žymos: , , , , , , , , .

3 komentarai

  1. Vidmantas:

    Buvo visai tokiu ir smagiu momentu :)

  2. Neblogas filmas. Su geru siužetu ir veiksmu. Kas nematė, rekomenduoju pažiūrėti.

  3. jackal:

    vienas is geriausiu filmu apie isgyvenima gamtoje. Kiek kartu beziureciau – vistiek neatsibosta 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*