Medžio plunksnos – feather sticks

Bandote užkurti laužą kai aplinkui nėra prakurų? Sunku surasti sausų šakelių po praėjusio lietaus? Yra paprastas būdas kaip pasigaminti taip vadinamų medžio plunksnų, ir jų pagalba užkurti ugnį:

Facebook Twitter

Kategorijos: Bushcraft, Įrankiai, Ugnis | Žymos: , , , .

6 komentarai

 1. Ugnius:

  Sveiki, neseniai radau jūsų projektą – labai patiko. Tik manau, kad pritrauktumėte daugiau žmonių reikėtų geresnio dizaino. Čia tik mano nuomonė. Ačiū.

 2. pelkiusenis:

  Viskas būtų labai gerai, bet didelė laužavietė kažkaip negražiai atrodo. Gal kažkaip būtų įmanoma išspręsti šią problemą? pvz. sukurti laužą ant skardos, kad po stovyklavimo neliktų „baisios“ laužavietės? Manau kur kas smagiau yra palikti aplinką sutvarkytą taip, kad neitų suprasti kad čia išvis žmogaus būta. Bet gal čia tik mano tokia nuomonė, gal kitiems taip ir neatrodo. Aš pvz. gamtoje ugnį kūrenu šašlikinėje, gal ir ne laužas , bet po tokio stovyklavimo nelieka žemėje išdegusios žolės ar paklotės.

  • Marius:

   Naujas laužavietes kuriame tik išimtiniais atvejais. Reportaže matėte laužavietę, kurią jau radome pirmą kartą atvykę į tą vietą, sutvarkėme aplinką, surinkome ir išvežėme svetimas šiukšles. Visiškai sutinkame, kad aplinką reikia palikti sutvarkytą, be stovyklavimo žymių.

  • Povilas:

   Na tam kad nekurti laužo šašlykinėje :) pasidaryk „Pakeliamą laužą“ arba laužą po žeme (toks laužo kūrimo variantas kiek pamenu jau buvo čia parodytas).

 3. vaidas:

  o man idomu kur jus(kokeme rajone filmuojate reportazus) gal susitiksis ha ha

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*