127 HOURS

127 valandos (2010)
127 Hours (original title)

94 min  –  Nuotykių | Drama | Trileris 
7.9/10 (79,442 balsų)

Režisierius Danny Boyle (SLUMDOG MILLIONAIRE, 28 DAYS LATER)

Filmas „127 Hours“ paremtas tikra istorija pagal Aron’o Ralston’o knygą „Between a Rock and a Hard Place“. Alpinistas Aronas Ralstonas sugeba išgyventi po to, kai krentantys rieduliai prispaudė Arono ranką ir įkalino jį Jutos valstijos kanjone. Per penkias vienatvės dienas Ralstonui prieš akis prabėga visos paskutinės jo gyvenimo akimirkos ir įspudžiai. Kelionės metu Rralstonas prisiminė draugus, mylimąją (Clemence Poesy), šeimą ir du keliautojus (Amber Tamblyn ir Kate Mara), kuriuos jis buvo sutikęs prieš pat nelaimę. Ar tai paskutiniai žmonės, kuriuos jam buvo lemta sutikti? Jūsų laukia jaudinanti istorija, kuri nukels žiūrovus į niekad nepatirtą kelionę ir parodys ką žmogus gali padaryti, jei pasirenka gyvenimą..

Facebook Twitter

Kategorijos: Filmai | Žymos: , , , , , , , , , , .

5 komentarai

 1. vaidas:

  sveiki norečiau paklausti kur butu galima atsisiusti jusu rekomenduojamus filmus

 2. Apie šitą filmą teko girdėti iš pažįstamų, kurie sakė kad filmas nevertas dėmesio ir labai nuobodus.
  Tačiau mano asmeninė nuomonė pažiūrėjus visiškai priešinga. Filmas man buvo tikrai nenuobodus ir nors veiksmas iš esmės vyksta vienoje vietoje, tačiau nuobodžiauti neteks.

 3. jackal:

  vienas is blogiausiu filmu kokius teko matyt…visiska nesamone! jokios logikos – nusipjaut sau ranka. Visu pirma, tai per tiek laiko jis butu mirtinai nukraujaves, netekes samones ir t.t., ir visu antra, jam reikejo ,,islupti“ ta ranka – butu susilauzes ar issinarines kaulus, nusibrozdines ir pan., bet zaizdos juk sugyja, ir ranka issaugojes butu…tuo labiau, kad ranka desine 😀 debilas visiskas….

  • Paulius:

   1975 m. gimęs Aronas Lee Ralstonas buvo paprastas mechanikas-inžinierius ir alpinistas. Vienos kelionės po kalnus Jutos valstijoje metu, didžiulis akmens luitas prispaudė vyro ranką, jį įkalindamas kalnuose. Vyrui teko dešinę ranką amputuoti pačiam.

   Vyras ramiai keliavo po „Canyonland“ nacionalinį parką, kai 362 kg sveriantis akmens luitas prispaudė jo ranką. Keliautojas niekam nebuvo pranešęs, kur išvyko, todėl žinojo, kad pagalbos nesulauks. Jis kelias dienas gulėjo prispaustas akmens, kol baigėsi jo vandens atsargos. A. L. Ralstonas buvo įkalintas ir negalėjo pajudėti. Pasibaigus vandeniui jis pradėjo gerti savo paties šlapimą. Vyras ant uolos išraižė savo gimimo ir būsimos mirties datą, o į turėtą video kamerą įrašė atsisveikinimą šeimai bei draugams. A. L. Ralstonas buvo beveik pasidavęs, kai pasiryžo atšipusiu peiliu amputuoti ranką. Išsilaisvinęs vyras keliavo link civilizacijos. Pakeliui sutikta keliautojų šeima pagirdė nelaimėlį ir iškvietė pagalbą.

   A. L. Ralstonas vėliau išleido knygą, kurioje aprašė savo neįtikėtiną patirtį. 33 metų A. Ralstonas ir toliau užsiiminėja alpinizmu. Jis gyvena normalų gyvenimą, yra laimingai vedęs ir turi vaiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*