bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 17:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 103 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Multi-tools įrankiai
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 23 13:38 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bir 15 11:48
Pranešimai: 280
Miestas: Vilnius
Kas turit, kokius naudojat?
Kokie butu atsiliepimai?

Kokios nuomones apie Leatherman SuperToll 3000
http://www.leatherman.com/product/Super_Tool_300

Zinau, kad yra ivairiu klasifikavimu, bet jei kalbet apie kelionini, bushcraftini peili, ka patartumete?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Multi-tools peilis
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 23 14:06 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 14 18:04
Pranešimai: 111
Su savimi stengiuosi turėti Leatherman Kick multitoolsą:

Paveikslėlis

Už kitus daug pigesnis, bet turi tai ko man trūksta keliaujant - skardinių atidarytuvą! Ir atsarginius ašmenis ;) O namuose nepakeičiamas elektros darbams, nes greitai galima nužievint laidus ir nereikia nešiotis pilnas kišenes "plockių" ir atsuktuvų :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Multi-tools peilis
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 23 16:47 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Rgp 21 20:32
Pranešimai: 50
super tool mano nuomone nešimuisi į gamtą per sunkus, be to tokių tvirtų replių kaži ar reiks. rinkčiausi kažką tokio kaip leatherman juice, bet kolkas apsieinu ir be daugiafunkcinio įrankio.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Multi-tools peilis
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 23 18:01 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Milius rašė:
Su savimi stengiuosi turėti Leatherman Kick multitoolsą:

Paveikslėlis

Už kitus daug pigesnis, bet turi tai ko man trūksta keliaujant - skardinių atidarytuvą! Ir atsarginius ašmenis ;) O namuose nepakeičiamas elektros darbams, nes greitai galima nužievint laidus ir nereikia nešiotis pilnas kišenes "plockių" ir atsuktuvų :)



Aš taip pat visada prie diržo esu prisisegęs Leatherman'o Kick'a - nuostabus dalykėlis, lengvas, patvarus, universalus, aišku pagrinde naudoju reples kai katiliukas karštas :) Šį daikčiuką man kolega Marius parvežė dovanų iš JAV, kainavo 15 dolerių. Esu tikrai labai dėkingas už tokią lauktuvę ir niekaip negaliu atsidžiaugt.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Multi-tools peilis
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 23 20:41 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bir 15 11:48
Pranešimai: 280
Miestas: Vilnius
As va mastau irgi apie mazesnius, nes tie didieji bisk griozdiski, kad kasdien tampytis.
Arba isvis ziuret i tuos visai islengvintus tik su peiliu ir replem variantus. Bijau, kad man kelnes gali pradet smukt nuo super tool'o :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Multi-tools peilis
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 23 21:20 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Vidmantas rašė:
As va mastau irgi apie mazesnius, nes tie didieji bisk griozdiski, kad kasdien tampytis.
Arba isvis ziuret i tuos visai islengvintus tik su peiliu ir replem variantus. Bijau, kad man kelnes gali pradet smukt nuo super tool'o :)


Iš esmės multitūlo pagrindinė paskirtis yra replės, aišku gali nešiotis elementarias replytes, bet jos nebus tokios kompaktiškos ir daugiafunkcinės, multitūlas turi taipogi atsuktuvus, peiliuką ir atidarytuvą (mano atveju). Viską be replių ir atsuktuvų manau taip pat turi rinkinyje. Taip, kad išbraukymo ir logikos funkcionalume pagalba reikia apsispręsti kokio lygio multitūlo reikia.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Multi-tools peilis
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 25 07:41 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
As asmeniskai is daugiagunkcijuniu dazniaisiai naudoju Victorinox komanijos peilius - tai:Swiss Tool Spirit (galima sakyti - surinkatas kokybiskai kaip sveicariskas laikrodis), Spartan, Huntsman, Military ir Skiper. Is situ patogiausias Military http://www.geronimo.it/images/articoli/big/lm131.jpg dar laukiu nesulaukiu RescueTool.
Gan geri JAV kompanijos Leatherman peiliai. Turiu ju tris, tai - Leatherman PST (Personal Survival Tool); 2007 vasara isitaisiau Leatherman Charge Ti. Pastarasis peilis super! Nusiskundimu nera! bei Leatherman Skeletool - irgi gan mazas ir smagus zaisliukas.
Be legendiniu Leatherman stalciuje motosi keli Gerber kompanijos peiliokai - Gerber MP400 (gan nepatogus: trumpos ir nepatogios zirkles, trumpos peilio asmenys, gan storokas kryzminis atsuktuvas - niekam nerekomenduoju) ir Gerber Suspension - niekam tikes!
CRKT 9060 ZillaTool - laibai intensyviai jo nenaudoju. asmenys - puse velnio (desrai, lasiniui pasiraikyti, bei sviestui ant duonos uzpepti eina).
ankciau turejau ir isgirta SOG 'PowerLock' juodinta. be neblogu repliu - daugiau nieko teigiamo jame neaptikau.

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Multi-tools peilis
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 25 16:23 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Lie 21 18:55
Pranešimai: 145
Miestas: Kaisiadorys
as irgi turiu pilnos komplektacijos Victorinox multi toola, bet nesenai isigijau irgi Leatherman firmos Blast komplektacijos peiliuka ir kaip Justas minejo, tai tik del rimtesniu repliu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Multi-tools peilis
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 27 13:24 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 14 18:04
Pranešimai: 111
Vidmantas rašė:
As va mastau irgi apie mazesnius, nes tie didieji bisk griozdiski, kad kasdien tampytis.
Arba isvis ziuret i tuos visai islengvintus tik su peiliu ir replem variantus. Bijau, kad man kelnes gali pradet smukt nuo super tool'o :)


Na aš rekomenduoti Kick'ą tikrai galiu, jo kaina apie 50lt Lietuvoj, bent jau aš tiek sumokėjau. Replės su peiliu jo, bet nepamiršk atidarytuvo skarbių, tai yra peilių košmaras! Ir nesvarbu koks peilis bebūtų, pigus ar prabangus ašmenys kenčia juodai ;) Nebent visai nieko skardinėse į gamtą nesineši :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Multi-tools peilis
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 27 13:30 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bir 15 11:48
Pranešimai: 280
Miestas: Vilnius
tai yra peilių košmaras!

Kodel?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 103 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 23 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007