bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 29 00:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 165 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 23 23:41 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
Cituoti:
O kiaules fermoje malonumui patenkinti šaudo?

parsekus fermose augina ir skerdzia tam, kad kiti gurmanai galetu pastaraji pasimegaudami sucepseti, nes jaucia malonuma valgydami mesa. bet turi per silpna tricepsa patys nudobti ka nors mesisko valgomo.

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 24 00:20 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 23 14:35
Pranešimai: 947
Erikai, nieko asmeniško, bet kada nudobsi savo bicepsų ir tricepsų pagalba šerną, tada galėsi paporinti mums apie malonumus. O dabar kol su optika stovi ir pypkę rūkai, tai nekalbėk apie jokius raumenis ir vyriškumą. Uždėkim šernui kevlaro šarvus, iltis plienu pakaustykime, o tau duokime lazdą. Tada pažiūrėsim kas bus auka. Aš nieko prieš būtinybes, kiaulių auginimą fermose ir jų valgymą. Nieko prieš ir tai, kad nueini į miška ir susimedžiojitą šerną. Aš prieš pramoginę medžioklę, kai nerūpi mėsa, maistas, o rūpi pats šūvis ir visa tai gražiai įspraudžiama į įstatymą. Kažkoks absurdas. Stori šlykštūs pilvai su storom piniginėm, atleiskit už ne cenzūrą ''achujėlinę'' ir išsipisinėja. Aš šerną nušoviau. Kur nenušausi, kai jį giną tau prieš vamzdį 4 šunys, perimetre išstatyti vamzdžiai su optika. Bailių gauja. Eikit, suraskit pagal pėdsaką, nudobkit peiliu, lanku, lazda. Neivienas neišdrįsit. Kalbat apie kažkokius vyriškumus. Apie populiacijų reguliavimą. Reguliuojat tiek kiek patogu. Šiandien leidžia nušauti 5 vilkus iš 250.
kai liks tik 50, leis nušauti vieną. Kai liks 5, tada kalbėsit, kad kažkas kaltas ir nuostatas neteisingas nurodė, o jūs tik nekalti avinėliai kurie paklusot įstatymui. Popieriukų prispausdinti galima bet kada, šovinių, ginklų prisigaminti. Ką pasakosit anūkams, kai nė zoologijos sode nebus vilko ar šerno? Išdrįsite pasigirti, kad su draugais susimokėjot po 50LT ir šaudėt juos?

_________________
Jei nežinau pačio atsakymo, tai žinau kur jį rasti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 24 02:34 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 26 15:56
Pranešimai: 146
Mikas rašė:
kranklys rašė:
O kaip dėl kiaulių auginimo fermose? Čia jau, matyt, bus total super amoralu?
Kaip ten bebūtų, bet kiekvienas savaip jautrus, o ne savaip "teisus" ;) Prisiminkim šuniuko Pipiro nutikimą... Kas dėjosi! Buvo vienas ligonis, kuris numetė šunį..., nu bet kas tie per "sveikieji", kurie tokiais mastais draskėsi?! :shock:


O kiaules fermoje malonumui patenkinti šaudo? randi skirtumus??? jei ne, tai neturiu ka be pasakyti.
O jei tave numestų nuo tilto ligonis? ir tavo artimieji draskytusi, tai jie ir būtų po etikete "sveikieji"??
Kur kas duotuoju atveju įdomiau kad pasakytum, ką tu rūkai? ar kokius grybus valgai? pasidalink su mumis, matau gerai veža, net nesiorentuoji aplinkoje.
Saulius

Kalbant apie Pipirą, tai tu pasklaidyk anuometę spaudą ir prisiminsi psichozės mastą. Tai ta psichozė buvo perlipusi visas įmanomas sveiko proto ribas. Va tas ir yra, kad tokio atgarsio nebuvo sulaukusi jokia baisiausia žmogžudystė... Pipiras apšniojo ir prezindento rinkimus. Tai aš tuo šuniuko pvz norėjau pasakyti, kad "teisumo" nėra, yra jautrumas ir jo stiprumas... :animals-duckie:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 24 14:25 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas

Užsiregistravo: 2011 Bir 05 11:25
Pranešimai: 245
Miestas: Kaunas
kranklys rašė:
Kalbant apie Pipirą, tai tu pasklaidyk anuometę spaudą ir prisiminsi psichozės mastą. Tai ta psichozė buvo perlipusi visas įmanomas sveiko proto ribas. Va tas ir yra, kad tokio atgarsio nebuvo sulaukusi jokia baisiausia žmogžudystė... Pipiras apšniojo ir prezindento rinkimus. Tai aš tuo šuniuko pvz norėjau pasakyti, kad "teisumo" nėra, yra jautrumas ir jo stiprumas... :animals-duckie:


Na o aš manau kad bet kokia reakciją į smurta, audringa ar pirštu grumojimas, ar kaip kad dabar aš su raidžių pagalba darau, yra kur kas geresnė nei abejingumas/apatiškumas ir/ar jokios reakcijos nebuvimas.
Saulius

_________________
Gana ...... protą! Turistas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 24 14:35 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas

Užsiregistravo: 2011 Bir 05 11:25
Pranešimai: 245
Miestas: Kaunas
Erikas rašė:
Cituoti:
O kiaules fermoje malonumui patenkinti šaudo?

parsekus fermose augina ir skerdzia tam, kad kiti gurmanai galetu pastaraji pasimegaudami sucepseti, nes jaucia malonuma valgydami mesa. bet turi per silpna tricepsa patys nudobti ka nors mesisko valgomo.


Tu kalbi apie išgyvenimui skirtus paršėkus fermoje :) kas dar tau nelimpa? IŠGYVENIMAS, valgau kad GYVENČIAU, kuri vieta dar tau atrodo nesuprantama? o tu šaudai iš MALONUMO nes tik taip jautiesi VYRAS-MACHO. Yra skirtumas? ar vis dar jo neįžvelgi? O nudėti su šautuvu tai jau labai tricepso reik? tai jei jau tu toks kietas paspausti gaiduką prieš beginklį gyvulį tai tas kas paspaus atominio ginklo mygtuką ir sunaikins milionus gyvybių tai jau bus Super duper quotro stereo synhro vyras-supermenas-dievas? kokį čia mėšlą stumi?
Mastom ką rašom, bo jau darosi nuobodu elementarius dalykus aiškinti kad karvė nėra mėnulio palydovas.
Saulius

_________________
Gana ...... protą! Turistas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 24 14:41 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 26 15:56
Pranešimai: 146
Mikas rašė:
kranklys rašė:
Kalbant apie Pipirą, tai tu pasklaidyk anuometę spaudą ir prisiminsi psichozės mastą. Tai ta psichozė buvo perlipusi visas įmanomas sveiko proto ribas. Va tas ir yra, kad tokio atgarsio nebuvo sulaukusi jokia baisiausia žmogžudystė... Pipiras apšniojo ir prezindento rinkimus. Tai aš tuo šuniuko pvz norėjau pasakyti, kad "teisumo" nėra, yra jautrumas ir jo stiprumas... :animals-duckie:


Na o aš manau kad bet kokia reakciją į smurta, audringa ar pirštu grumojimas, ar kaip kad dabar aš su raidžių pagalba darau, yra kur kas geresnė nei abejingumas/apatiškumas ir/ar jokios reakcijos nebuvimas.
Saulius


Jokiu būdu neteigiu, kad tai kažkaip kenkia mums- žmonėms, o juo labiau šuniukams tokia psichozė, tačiau tai man daug ką pasako apie "bendras nuotaikas" visuomenėje ir tokiu būdu žinau, ko galiu tikėtis iš ko nors, jei netyčia kils diskusiją, kad ir apie medžioklę. T.y., kad gali būti tik labai daug emocijų... :angry-cussingargument:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 24 18:25 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas

Užsiregistravo: 2011 Bir 05 11:25
Pranešimai: 245
Miestas: Kaunas
kranklys rašė:

Jokiu būdu neteigiu, kad tai kažkaip kenkia mums- žmonėms, o juo labiau šuniukams tokia psichozė, tačiau tai man daug ką pasako apie "bendras nuotaikas" visuomenėje ir tokiu būdu žinau, ko galiu tikėtis iš ko nors, jei netyčia kils diskusiją, kad ir apie medžioklę. T.y., kad gali būti tik labai daug emocijų... :angry-cussingargument:


Tu jau priartėjai prie esmės bet dar nepilnai, pvz: dėl Pipiro: žmonės suregavo taip ir ne kitaip todėl kad kitaip ir nemokėjo, nes apatiškumas buvo pasiekes dugna, tai reakcija buvo naturali, kaip šampanas, tu purtik purtik bet vieną diena kamšti kai išmuš tai visa jėga prasiverš, supranti kur link suku? tas pats pavyzdys ir Kedžio istorijoje, dauguma tiesiog jau nebenori būti apatiški ir stebėti tiesiog todėl kad "manęs" tai neliečia, dauguma pajuto kad tai jau dugnas ir tas šampanas išovė. Mes dar mokinamės kaip reguoti, nes tiesiog dar nemokam, įpratinti pasiklaiuti valdžia, jėgos ar teisėsaugos struktūromis na o tie kas valdžioje tiesiog pasiekė mamsimalų dugną, supuvo klanai iki pat šaknų, todėl visos vadinamos psihozės iš to ir plauke kaip ir revoliucijos, neveltui pasakyta kad: kai viršūnės nenori o žemumos nebegali, vyksta revoliucija. Tereikia lūžio taško, tai Pipiras ir Kedžio istorija tai iliustruoja, o tavo matymas psihozės tai rodiklis tavo apatiškumo (be jokio tikslo tave įžeisti), labiau esi tiesiog linkes palikti "savaime" nes tavęs kaip minėjau tai neliečia. Išsiplėčiau o ir tema ne ta, bet esmė kažkur visai šalia. :) be jokios abejonės tai tik mano nuomonė, ji neprivalo būti teisinga tau, tačiau aš už savo įsitikinimus ir mąstymą aš kovoju, kad ir menkomis priemonėmis, nes kitaip tiesiog nemoku, bet palikti taip kaip yra nebegaliu :).
Saulius

_________________
Gana ...... protą! Turistas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 24 20:46 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 26 15:56
Pranešimai: 146
"Kamerūno nacionaliniame parke brakonieriai nugalabijo beveik 500 dramblių"
...o kaži ar kiltų panašus pasibaisėjimas, jei atsirastų toks straipsnis- "Kamerūno nacionaliniame parke brakonieriai nugalabijo beveik 500 pelių"? :lol:

---papildau---
http://www.lrytas.lt/-13300945251327808 ... %C5%B3.htm


Paskutinį kartą redagavo kranklys 2012 Vas 24 21:23. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 24 21:12 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas

Užsiregistravo: 2011 Bir 05 11:25
Pranešimai: 245
Miestas: Kaunas
kranklys rašė:
"Kamerūno nacionaliniame parke brakonieriai nugalabijo beveik 500 dramblių"
...o kaži ar kiltų panašus pasibaisėjimas, jei atsirastų toks straipsnis- "Kamerūno nacionaliniame parke brakonieriai nugalabijo beveik 500 pelių"? :lol:


Rasistai? :D
Saulius

_________________
Gana ...... protą! Turistas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 24 23:42 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Mikas rašė:
Tu kalbi apie išgyvenimui skirtus paršėkus fermoje :) kas dar tau nelimpa? IŠGYVENIMAS, valgau kad GYVENČIAU, kuri vieta dar tau atrodo nesuprantama? o tu šaudai iš MALONUMO nes tik taip jautiesi VYRAS-MACHO. Yra skirtumas? ar vis dar jo neįžvelgi? O nudėti su šautuvu tai jau labai tricepso reik? tai jei jau tu toks kietas paspausti gaiduką prieš beginklį gyvulį tai tas kas paspaus atominio ginklo mygtuką ir sunaikins milionus gyvybių tai jau bus Super duper quotro stereo synhro vyras-supermenas-dievas? kokį čia mėšlą stumi?
Mastom ką rašom, bo jau darosi nuobodu elementarius dalykus aiškinti kad karvė nėra mėnulio palydovas.
Saulius

Žinot kas sieja fašistus, komunistus, religinius fanatikus ir kitus psichus? -Tai radikalumas... Jie turi aiškią nuomone duotais klausimais ir jų nekvescionuoja, diskusija su jais yra beprasmė... Gėris yra jų pusėje...
Šiaip galima būtų ir kultūringiau savo nuomone dėstyti, neįžeidinėjant. Ar suprantamai išsireiškiau? Ar encefalopatija paūmėjo nuo baltymų trūkumo? (tai tik pvz. prašau neįsižeisti) Kas šioje diskusijoje man nepatinka tai tas radikalumas ir kai kurių argumentų beprasmiškumas: -su tuom peiliu, lanku, lazda medžiot - tai kodėl ne su nagais ir dantim? jei jau evoliucija davė smegenis tai ir naudojames kaip mokam. Stafass išvis regis šypsotųsi patenkintas jei tektų pamatyt kaip storas medžiotojas prieš įniršusią šernę su pagaliu stoja (nieko asmeniško, tik iš pasisakymų sprendžiu).
- iš kur ta "J" kreivė dabar? kokiame čia biologijos vadovėlyje?
- vadinas leidžiam išnykt keletui rušių dėl bendro gamtos gėrio? kas tas gėris? daug vienos rūšies individų?
Nu ir pripažinkim vieną kartą, kad visi esam vienodai parazitai, kad išsivystėm evoliucijos dėka į tai į ką išsivystėm ir esam gamtos dalis - ir štai gamta tvarkosi pati :) turėdama tokius šaunius pagalbininkus :)
Ir užteks ir jum vaidint dievukus ir spręsti kas yra gerai, o kas blogai.
Visi vienodai šikam, kenkiam ir išnaudojam gamtą. IR KAS SVARBIAUSIA JAI ANT TO NUSISPJAUT, ČIA TIK MUM PATIEM RŪPI!

Ir dar kart pasikartosiu aš gerbiu gyvybę, o jum kontrargumentuju nes nepatinka toks radikalus požiūris (ir tikrai nieko nenorėčiau įžeist).


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 165 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007