bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 15:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Rudens klasika
StandartinėParašytas: 2019 Spa 23 11:48 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Galima gal kokiu draudziamu daiktu susigalvot :)

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rudens klasika
StandartinėParašytas: 2019 Spa 23 12:25 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015 Rgs 22 11:50
Pranešimai: 232
Miestas: Vilnius, Panevėžys
sakasvilis rašė:
Galima gal kokiu draudziamu daiktu susigalvot :)


Kelnės :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rudens klasika
StandartinėParašytas: 2019 Spa 23 13:49 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Aš ir taip nieko nereikalingo neimu, o miegot kietai/ šaltai ir alkanam noro kažkaip nėr.
Ir taip būna grynas minimumas- ko ten dar neimt aš jau nesugalvoju ir tikslo nematau.


Vaidint išgyvenimą? Orai dar tokie, kad ir plikas nuogas be menkiausio daiktelio vistiek nenumirsi.
Prie +10 laipsnių nukritusių lapų krūvoj (iš bėdos) pratupėt per naktį galima, tik noro aš tokiai veiklai neturiu.

Jei rimtai tai aš nebesugalvoju kažkokio "extreemo"- viską jau darėm, bet ne viskas patiko.

Neimsiu miegmaišio, tai teks vis laužą pakūrent, jokio čia extreemo tik neišsimiegosiu
Neimsiu kilimėlio, tai reiks eglišakių ar lapų prisitempt ir miegmaišį išpurvinsiu.
Neimsiu katiliuko, tai vėl be arbatos sėdėsim kaip gražūs ir sausą maistą graušim, arba reiks visokiose žievėse vandenį virt (o skonis jo paskui š...).
Neimsiu maisto, nu tai jei ką rasiu valgomo (grybai, uogos, vėžiai, žuvys, nu arba ką kaimiečių laukuose rasiu), tai pavalgysiu, nu jei ne- tai alkanas ir piktas būsiu ir jokio čia ekstreemo.
Neimsiu kuprinės, tai nešt bus nepatogu ir tiek.

Nu be ugnies visiem aišku kaip būtų- arba užkursim arba ne (greičiausiai ne, ba drėgna), o temsta anksti- ką visą vakarą veikt paskui? Spjaudyt ir gaudyt?

O ten kitos smulkmenos išvis jokių problemų nesudaro, yra gerai- nėra irgi dzin, tik nepatogu.

Galima aišku būtų išvis nieko neimt- taip lyg dar ir nedarėm, ale jei atvirai tai aš jau per senas tokiam užsiemimui, visai nėr ūpo kankinį vaidint, aišku galima tikėtis, kad korta paeis ir ugnį užsikursi ir šaląšą pasisatysi ir maisto rasi ir 20km nueisi ir visa tai per kelias valandas šviesos, bet realiai tai greičiausiai teks alkanam ir sušalusiam lapų krūvoj tupėt ir 12 valandų šviesos laukt... Gal velniop tokią pramogą :D


Šiaip paįdomint kažkaip gal galima- aš nieko prieš, tik nežinau kaip.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rudens klasika
StandartinėParašytas: 2019 Spa 23 21:56 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Neimt batu, eit su sliopkem.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rudens klasika
StandartinėParašytas: 2019 Spa 24 09:35 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Gabrielius rašė:
Paimk kokį pipirą atliekamą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: aš galvoju dar jei nuo Anykščių varysim pasiimti kokią picą arba kebabą :lol: Tada dar galim bandyti kurti ugnį trinties pagalba iki kol baigsis, kuriam nors kantrybė :lol: bet taip nuoširdžiai reiktų užsiimt... užsiknisim tai užsiknisim


Paimsiu tau pipiriuka viena, bet turesi visa ir suvalgyti per visa savaitgali. Kai pagalvoji, mazas sudukas, kaip stirnu sudukai buna miske, tik sitas tusciaviduris, vien del mazumo nieko pikto negali but :D
Galima pasiimti saldytu picu ir kepti folijoje, esu tai dares, gerai gaunasi. As turbut taip ir padarysiu, dar surio papildomai ir kokio padazo.


Prikabinti failai:
IMG_20191024_103144.jpg
IMG_20191024_103144.jpg [ 134.25 KiB | Peržiūrėta 2693 kartus(ų) ]

_________________
NESPAUSTI
Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007