bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 21:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Elektriniai hubai (dviracio elektrizavimas)
StandartinėParašytas: 2015 Lap 18 22:46 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Gerei... :)

Noriu savo kuina patobulinti. Mastau apie rrrrrohhhhhlllvfvfoff ir electrini huba... Cia is esmes gaunasi kone naujas dviratis. Tai ir rema prie to pacio gal atsinaujinti reiketu... i surly lht pvz.
Del rrrrhlhlhffofo viskas aisku, pakeiciu ir viskas.
Del elektrinio hubo biski neaisku :)

1. Firmos, modeliai ir t.t. Pirkti is ebejaus ar ieskotis tu kazkokiu firmu, kur sumokesiu daug pinigu, bet niekas nepaaiskins uz ka ?
2. Del batareiku man viskas aisku. Klausimas kaip jas ikrauti kelioneje ?
2.1. Galingos saules baterijos ?
2.2. Atskirai parduodamas elektroninis blokas kuris pvz leidziantis nuo kalno nenaudotu energijos, o krautu akumuliatorius.
2.3. Galios valdymas. Nereikia man jokio gazo rankenu ar ko. Noreciau pasyvaus nustatymo kuris autonomiskai reguliuotu "gaza" priklausomai nuo mano mynimo. T.y. kad prie mano esamos minimo galios nuolat pridetu 10-30proc galios is elektrinio hubo.

Zodziu. Manes eilinis hubas su pwm valdymu ir batareikom nedomina. As noriu kazko kas tiktu pvz 2sav kelioneje. Kad autonomiskai galeciau krauti savo baterijas be isorines civilizacijos. Pagrindine esme, ne kad vaziuotu uz mane, o kad man butu lengviau minti arba kitaip tariant tureti didesni vidutini greiti.

Pvz renkantis huba man labai svarbus kriterijus butu, arba galima huba mechaniskai atjungti, kad jis nedarytu pasipriesinimo ?


Is esmes i visus klausimus susirasciau atsakyma, bet gal kas domejotes tuom ? Galima butu papliurpti.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektriniai hubai
StandartinėParašytas: 2015 Lap 18 23:10 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Galima elektrinį dviratį ;)
Garantuotas 80km. vidutiniu 28km/h.
Vakare būtinas įkrovimas iš tinklo.
Tiesiog per daug energijos reikia- be tinklo niekaip ;)
Kalbėjau su žmogumi kuris pats susikonstravo ir po Latviją/ Estiją su mumi važiavo ;)
Patikima, bet paprasčiau daugiau snikersų ;)

Nu koks tikslas? Mažai mumi dviračiais numynę?

rrrrrohhhhhlllvfvfoff'ą suprantu, o visa kita chier ;)

Imk tada enduriką ir į kelią.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektriniai hubai
StandartinėParašytas: 2015 Lap 18 23:56 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Su enduriku po senamiesti nepavazinesi ir alaus nepagersi, po pievas prie visokiu piliu ir dvaru irgi nepvazinesi, i miska per krumus nenusinesi ir t.t. Ir lektuvu i kinija nenusiusi :D http://www.kreisels.com/tibet96/tibet-bike-map.jpg

Vat noreciau elektrinio, kuris man palengvintu mynima ir galeciau 100km daryt per diena beveik nemindamas. O mindamas ir 200-300, be vargo, ar 400 :)

Problemos pagrinde tokios.
As noriu turet energijos 2-3 dienom. Pvz jeigu butu debesuota, galeciau vaziuoti nesikraudamas. Ir prisijungt prie tinklo as negaliu.
Man reikia maziausiai 3000w batareiku. Tai yra 36v ir apie 84ah.

Reikia maziausiai 400w saules jegaines.

Ideja tokia, kad butu galima minti 4-6 dienas, nekraunant bateriju. Tada diena poilsio ir visa diena kraunamos baterijos. Baterijos laikomos isoreje minant, kad gauti papildomos elektros. T.y. mynimo metu pasimti energijos papildomai dienai, dviem.

Zodziu...

pasiskaiciavau as cia. Iseina labai daug pinigu, o ir dviraciai tokie gerai butu du :D. Ir daug svorio. Reikia dviracio nemenko jau... su murtizatoriais prieki ir gale. Nes vien batarkos 16kg maziausiai svers. Saules jegaine apie 10kg. Variklis su valdymu 5kg. Is viso 31kg elektros :) + dviracio tuscio svoris 16kg ir bagazas dar 24kg tarkim. Is viso 71kg :D Dar visokiu elementu dasides viska tveriant i viena kruva. Tai tiketinas svoris 75kg.

But fainai kad ir po europa su tokiu "skuteriu" pakeliaut. Aisku europoj cia viskas paprasta, ant rozetes vakare pasikrauni ir viskas...

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektriniai hubai
StandartinėParašytas: 2015 Lap 19 22:05 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
http://electricbikereport.com/tour-de-m ... bike-tour/

Mazinant svori ir eliminuojant didzia dali akumuliatoriu ideja issirutuliojo isvis i saule varoma dvirati.
Beda, kad kai debesuota gali tekt daug sunkiau minti. Geras dalykas, kad ten kur as noriu visad sviecia saule :)

Siaip ar taip, visai idomi ir iperkama, neipatingai griozdiska ideja yra tokia. 300-400w variklis su analogiskos galios saules plokstem ant priekabeles. Minusas, kad uzsimanius nepavyks nuvaziuoti 200-300km per diena. Nu arba labai is bedos.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektriniai hubai (dviracio elektrizavimas)
StandartinėParašytas: 2019 Geg 30 10:52 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2019 Geg 23 07:41
Pranešimai: 1
Kas apie lietuvišką rubbee girdėt? Ar taip ir numirė projektas kai visokie normalūs el. dviračiai išpopuliarėjo?

_________________
Buvimas gamoje = ilgesnis gyvenimas!

Vilnius


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektriniai hubai (dviracio elektrizavimas)
StandartinėParašytas: 2019 Bir 18 15:47 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
3sec - https://www.rubbee.co.uk/

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektriniai hubai
StandartinėParašytas: 2019 Spa 04 20:26 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Gru 17 13:59
Pranešimai: 71
Miestas: Nemuno Neries santaka
sakasvilis rašė:
http://electricbikereport.com/tour-de-mongolia-solar-electric-bike-tour/

Mazinant svori .................... saules plokstem ant priekabeles. Minusas, kad uzsimanius nepavyks nuvaziuoti 200-300km per diena. Nu arba labai is bedos.


Manau buvo ar bus LABAI sunku.
Vidutinis greitis su visais valgymais ir tt. Bus max apie 25km/h ir tai duok dieve, ar sugebėsi 12h išsėdėti and dviračio balnelio.
Gal viena diena ir pavyks, bet sekančia net pažiūrėti, tos link nesinorės.

_________________
P.S. Čia tik man taip saulė šviečia.

Raginu
Rašyti
Lietuviškai ___________________________Nepriklausyti vartotojų gaujai___________________________________


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007