bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 10:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 157 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Forumo peilis
StandartinėParašytas: 2011 Gru 07 22:49 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Lie 14 00:33
Pranešimai: 264
Miestas: Vilnius
barokas rašė:
Įdomu dar kokių minčių turit dėl graviramo?

Pigiausias, o kartu ir kokybiškiausias graviravimo būdas - lazerinis.
Kaina priklauso nuo graviruojamo ploto. Jeigu užrašas ant peilio geležtės tilps į porą kvadratinių centimetrų, graviravimas neturėtų kainuoti daugiau nei 20 Lt už peilį.
Grafinį ženklą bei tekstą geriausia pasiruošti .cdr formatu (pageidautina konvertuoti į kreives, kad graviruojant neiškraipytų pasirinkto šrifto).

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Forumo peilis
StandartinėParašytas: 2011 Gru 07 23:11 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
O man mora limpa :) imčiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Forumo peilis
StandartinėParašytas: 2011 Gru 08 11:31 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 01 00:25
Pranešimai: 344
Miestas: Utena
Mano asmenine nuomone... nieko nenoriu izeisti =] Siek tiek skamba nesamoningai tureti forumo peili is serijiniu modeliu tik kad su logotipu... tada geriau perkam visi vienodus fiskariukus kuriu visuose miestuose pilna ir jie apie 30lt kainuoja... kaiptik dbr jiems akcija... nunesam pas vietinius graverius uzrasom bushcraft.lt ir vuole turim forumo peili =]] Jokio vargo dideliu islaidu... nusibaigs nusiperki kita ir vel taspats....

Man atrodo butu smagu tureti vienetini modeli kuriuo as issiskirsiu is kitu... kuris bus mano bei forumo pasididziavimas ir nebutinai ant jo turi buti logotipas... kai manes klaus is kur toki gavau galesiu atsakyti kad ji gamino pagal uzsakyma forumui kuriam as priklausau...
Ar atsimenate epizoda kai Ray Mears daresi pas kalvi peili ir paskui gamino pats rankena? Ar nenoretumete pasigaminti kazka panasaus? Gaunate gelezte su logotipu ar jei norime sutaupyti be jo... rankena gaminames patys arba uz papildoma suma pagamina kazkas kitas...? Butu paskui smagu pasirodyti kokias rankenas pasigaminome... Ar nusprendus gaminti vienodas...!

Neseniai pirkau skapta saukstams is cia http://www.kaltai.lt 25lt sumokejau... galima pasiteirauti kokia kaina butu pas juos pagaminti atitinkama kieki gelezciu... priima ir individualius uzsakymus.

Atsiprasau uz klaidas =] Rasau sugipsuota ranka :D Ir darkarta primenu kad tai tik mano nuomone ir nieko pikto :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Forumo peilis
StandartinėParašytas: 2011 Gru 08 13:26 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bir 08 17:06
Pranešimai: 159
Miestas: Šiauliai
Mongolas rašė:
Mano asmenine nuomone... nieko nenoriu izeisti =] Siek tiek skamba nesamoningai tureti forumo peili is serijiniu modeliu tik kad su logotipu... tada geriau perkam visi vienodus fiskariukus kuriu visuose miestuose pilna ir jie apie 30lt kainuoja... kaiptik dbr jiems akcija... nunesam pas vietinius graverius uzrasom bushcraft.lt ir vuole turim forumo peili =]] Jokio vargo dideliu islaidu... nusibaigs nusiperki kita ir vel taspats....

Man atrodo butu smagu tureti vienetini modeli kuriuo as issiskirsiu is kitu... kuris bus mano bei forumo pasididziavimas ir nebutinai ant jo turi buti logotipas... kai manes klaus is kur toki gavau galesiu atsakyti kad ji gamino pagal uzsakyma forumui kuriam as priklausau...
Ar atsimenate epizoda kai Ray Mears daresi pas kalvi peili ir paskui gamino pats rankena? Ar nenoretumete pasigaminti kazka panasaus? Gaunate gelezte su logotipu ar jei norime sutaupyti be jo... rankena gaminames patys arba uz papildoma suma pagamina kazkas kitas...? Butu paskui smagu pasirodyti kokias rankenas pasigaminome... Ar nusprendus gaminti vienodas...!

Neseniai pirkau skapta saukstams is cia http://www.kaltai.lt 25lt sumokejau... galima pasiteirauti kokia kaina butu pas juos pagaminti atitinkama kieki gelezciu... priima ir individualius uzsakymus.

Atsiprasau uz klaidas =] Rasau sugipsuota ranka :D Ir darkarta primenu kad tai tik mano nuomone ir nieko pikto :)

Tu net neisivaizduoji kiek kainuoja pagaminti vienetinį peilį. Pasiskaitinėk http://www.knives.lt/LPA-2008_peilis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Forumo peilis
StandartinėParašytas: 2011 Gru 08 13:30 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Mongolas rašė:
Mano asmenine nuomone... nieko nenoriu izeisti =] Siek tiek skamba nesamoningai tureti forumo peili is serijiniu modeliu tik kad su logotipu... tada geriau perkam visi vienodus fiskariukus kuriu visuose miestuose pilna ir jie apie 30lt kainuoja... kaiptik dbr jiems akcija... nunesam pas vietinius graverius uzrasom bushcraft.lt ir vuole turim forumo peili =]] Jokio vargo dideliu islaidu... nusibaigs nusiperki kita ir vel taspats....

Man atrodo butu smagu tureti vienetini modeli kuriuo as issiskirsiu is kitu... kuris bus mano bei forumo pasididziavimas ir nebutinai ant jo turi buti logotipas... kai manes klaus is kur toki gavau galesiu atsakyti kad ji gamino pagal uzsakyma forumui kuriam as priklausau...
Ar atsimenate epizoda kai Ray Mears daresi pas kalvi peili ir paskui gamino pats rankena? Ar nenoretumete pasigaminti kazka panasaus? Gaunate gelezte su logotipu ar jei norime sutaupyti be jo... rankena gaminames patys arba uz papildoma suma pagamina kazkas kitas...? Butu paskui smagu pasirodyti kokias rankenas pasigaminome... Ar nusprendus gaminti vienodas...!

Neseniai pirkau skapta saukstams is cia http://www.kaltai.lt 25lt sumokejau... galima pasiteirauti kokia kaina butu pas juos pagaminti atitinkama kieki gelezciu... priima ir individualius uzsakymus.

Atsiprasau uz klaidas =] Rasau sugipsuota ranka :D Ir darkarta primenu kad tai tik mano nuomone ir nieko pikto :)


Visų pirma ką nors normalaus pasigaminti kainuos daug sąnaudų, ir kaina bus labai didelė. Tokios kokybės geležtės kaip, kad kaltai gamina pvz manęs netenkina. Nemanau, kad tu kažkur Lietuvoje ne pagal spec užsakymą gautum mora classic original 1, su laminuota geležte. :)

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Forumo peilis
StandartinėParašytas: 2011 Gru 08 13:47 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2011 Lap 22 09:54
Pranešimai: 22
Miestas: Vilnius
imho

Mora Classic Nr 1 - šiuo atveju pats geriausias variantas. Nebrangus, kad ir serijinės gamybos - išskirtinis peiliukas (savo istorija, turima "aura") ir kaip pirmas šios bendruomenės peiliukas - pats tas. Brangių, didelių ir kt. peilių ko gero kiekvienas ir taip turime... O po tanka visada reikia nedidelio, kokybiško peiliuko, kuriuo yra atliekama dauguma veiksmų (užduočių) žygyje.

Dėl graviūros - kaip jūs į tai, kad graviruot serijos Nr, savininko inicialus ir logo? Būtų vos ne kaip "nario" pažymėjimas ;) :D

Smarkiai neteiskite :) tik kukli nuomonė iš "mano varpinės"...

_________________
Sometimes we have to get lost in order to find ourselves...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Forumo peilis
StandartinėParašytas: 2011 Gru 08 14:50 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 01 00:25
Pranešimai: 344
Miestas: Utena
http://www.knives.lt/LPA-2008_peilis Perskaiciau apie "NASA" technologiju peili :) Man dar idomus variantas su ruosiniais kaip asmenys.lt parduoda tik ziuriu kad ten bankrotu kvepia... susiperki urmu paruostus ruosinukus tik kazkam belieka viska sudeti :) (zinoma jei yra noro gali ir pats) Taip pasirenkant norima medziaga rankenai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Forumo peilis
StandartinėParašytas: 2011 Gru 08 14:51 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
pmackevicius rašė:
Dėl graviūros - kaip jūs į tai, kad graviruot serijos Nr, savininko inicialus ir logo? Būtų vos ne kaip "nario" pažymėjimas ;)

mano nuomone uztktu serijos Nr. ir logo.

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Forumo peilis
StandartinėParašytas: 2011 Gru 08 14:54 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Mongolas rašė:
http://www.knives.lt/LPA-2008_peilis Perskaiciau apie "NASA" technologiju peili :) Man dar idomus variantas su ruosiniais kaip asmenys.lt parduoda tik ziuriu kad ten bankrotu kvepia... susiperki urmu paruostus ruosinukus tik kazkam belieka viska sudeti :) (zinoma jei yra noro gali ir pats) Taip pasirenkant norima medziaga rankenai.


Tam yra Brisa.fi, ir čia elementariai nueini ir nusiperki geležtę kokia nori. Turiu aš tų geležčių, daug kas iš čia esančių yra pasigaminę po peilį kitą ;) Kažkaip kiekvienam pačiam skirtinga gamintis peili nekvepia jokiu bushcraft.lt vardiniu peiliu bei jokiu jubiliejumi :)

Darant vardinį peilį - visi jie turi būti kuo vienodesni, apie peilio gamyba nuo nulio šioje temoje jau apšnekėjome anksčiau, ir manau verta atsižvelgt į Vlado patarimą dėl Mora Classic Orginal No 1, kadangi vien geležtė šio peilio atskirai kainuoja apie 15 EUR, o jei pats peilis su odiniu dėklu 20 25 eur.... tai kažkaip neapsimoka net prasidėt, jei nepatiks rankena visada galima ją nuimt ir pasidaryt kitą pagal savo norus...

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Forumo peilis
StandartinėParašytas: 2011 Gru 08 15:02 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
dėl graviūros, kaip suprantu kažkas tokio?: bushcraft.lt 01
Žinoma kitoje peilio pusėje galima išgraviruoti vardą, bet šitas reikalas priklauso jau nuo peilio būsimo šeimininko.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 157 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 15 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007