bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 29 01:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kojų pudra
StandartinėParašytas: 2011 Lap 25 18:09 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Esu matęs ir girdėjęs apie tokį daiktą kaip kojų pudra, niekad nesu bandęs, ir nežinau visų tikslių jos paskirčių. Man savaime suprantama logiška pagrindinė jos paskirtis yra kažkaip sustabdyti kojų prakaitavimą ir šutimą. O kaip ten iš tikrųjų yra? Gal kas esant bandę, kažkokias įvairias kojų pudras. Vienu žo su kuom ji valgoma :)
Kokia jos sudėtis? Ar tik nebus tai paprastas talkas (kreida)?
Prikabintas failas:
foot-powder.jpg
foot-powder.jpg [ 15.54 KiB | Peržiūrėta 9479 kartus(ų) ]

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kojų pudra
StandartinėParašytas: 2011 Lap 25 18:48 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Rgs 10 23:10
Pranešimai: 133
Talku (kreida) nesipudrinau, tad nežinau. Bet šitas mentoliu kvepia :). Nusižiūrėjau iš draugo rumuno, kuris labai prakaituoja - labai aktyviai ją naudoja. Grįžęs Lietuvon pabandžiau ir aš. Pėdos atvėsta, jų drėgnumas ir lipnumas dingsta. Tad veiksminga priemonė. Kažkurį vakarą pajaučiau, jog kojos prakaituotos - išlipau iš lovos, pasipudravau ir atgal lovon, kaip kad su švariom kojom :).

Aktyviau naudojant, gan greit pasibaigia. Iš dalies, galima ne tiesiogiai barstyt ant kojų ir masažuot, laiką taupant galima ir į batus pabert, pamosikuot, kad pasiskirstytų ir kišt koją. Tuomet dar daugiau jos reikia... Atkreipkit dėmesį, kad ten buteliukas daugmaž puspilnis būna - tikrai ne iki viršaus. Tad tas buteliukas gana neekonomiškas. Kelių dienų kelionei į užspaudžiamą maišiuką galima dėtis. Tik oro uoste ir per į užsienį vykstant nerizikuokit - užspaudžiamam maišely, balti milteliai... :D

Eurovaistinėje mačiau, jog yra 100g (AIC'e po 40g berods) pėdų pudros po 20~25lt. Taigi, atšilus orams reikės ir pastarąją išbandyti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kojų pudra
StandartinėParašytas: 2011 Lap 25 21:46 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Medžiotojų forume skaičiau, kad vyrukui buvo problema su kojų prakaitavimu. Ir pudras jis bandė visokias ir batai geri ir kojinės geros, nieks nepadėjo , tada kaimynas jam patarė pasibarstyti cinamonu, sako, kad pirma pasijuokė, bet paskui ėmė ir pabandė. Teigia, kad padėjo ir bėdos pasibaigė :!:
Pats nebandžiau, bet maža ką...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kojų pudra
StandartinėParašytas: 2011 Lap 25 21:52 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Kykas rašė:
Medžiotojų forume skaičiau, kad vyrukui buvo problema su kojų prakaitavimu. Ir pudras jis bandė visokias ir batai geri ir kojinės geros, nieks nepadėjo , tada kaimynas jam patarė pasibarstyti cinamonu, sako, kad pirma pasijuokė, bet paskui ėmė ir pabandė. Teigia, kad padėjo ir bėdos pasibaigė :!:
Pats nebandžiau, bet maža ką...


Čia taip man norėjosi pabaigt šita istorija maždaug taip :) (humoras nesupykit :)): tai ir padėjo, kojas nupjovė ir nebeprakaitavo ... :D

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kojų pudra
StandartinėParašytas: 2011 Lap 26 07:58 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 19 18:37
Pranešimai: 224
Miestas: Rokiškis
Justas rašė:
Esu matęs ir girdėjęs apie tokį daiktą kaip kojų pudra, niekad nesu bandęs, ir nežinau visų tikslių jos paskirčių. Man savaime suprantama logiška pagrindinė jos paskirtis yra kažkaip sustabdyti kojų prakaitavimą ir šutimą. O kaip ten iš tikrųjų yra? Gal kas esant bandę, kažkokias įvairias kojų pudras. Vienu žo su kuom ji valgoma :)
Kokia jos sudėtis? Ar tik nebus tai paprastas talkas (kreida)?
Prikabintas failas:
foot-powder.jpg

Esu isbandes sia pudra http://lt.oriflame.com/catalog-images/p ... 0552_2.png siek tiek padeda,bet jei daugiau vaikstai,reikia pakartoti :D

_________________
Išlikimas-tai menas nežūti. (J.Wiseman)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kojų pudra
StandartinėParašytas: 2011 Lap 26 10:21 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
:D Justai aš gi nesakau, kad kojas reikia tepti majonezu :)
Hunter.lt per paiešką, manau, ir pats rasi apie tą cinamoną.
Tikėt- netikėt, bandyt ar ne, kiekvieno asmeninis reikalas.
Aš su kojų prakaitavimu bėdų neturi- man dzin ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kojų pudra
StandartinėParašytas: 2011 Gru 29 20:42 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 23 14:35
Pranešimai: 947
Talkas ar pudra, veikimo principas manau tas pats. Kai tarnavau, naudojau tokį variantą Paveikslėlis Padeda, tačiau vos tik pajutus, kad pėdos vėl pradeda šusti ar prakaituoti, reiktu švariai nusipauti ar bent nusivalyti prieš pudruojant/talkuojant. Iš bėdos, auginam sluoksnius. Taip pat naudingas dalykas ilgesniuose žygiuose ar iškilus situacijai, kai nėra galimybės apsiprausti. Galima pasipudruoti pažastis bei kirkšnis. O jei jau tikrai didelės bėdos su pėdų prakaitavimu, tai rekomenduoju pasiieškoti rusiškų/baltarusiškų tepaliukų. Paprastai jie pigūs, bet veiksmingi. Deja nepamenu pavadinimo, bet jei kam reikia, galiu sužinoti.

_________________
Jei nežinau pačio atsakymo, tai žinau kur jį rasti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kojų pudra
StandartinėParašytas: 2011 Gru 29 21:24 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 22 21:26
Pranešimai: 237
Miestas: Vilnius
Tai paminėk tepaliuką, bus alternatyvą, o gal kam ir padės.

_________________
Gyvenčiau kaip visi, bet sąžinė neleidžia


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kojų pudra
StandartinėParašytas: 2011 Gru 29 22:04 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 23 14:35
Pranešimai: 947
Dabar neturiu galimybės susisiekti su žmogumi, bet kai tik bus, būtinai sužinosiu.

_________________
Jei nežinau pačio atsakymo, tai žinau kur jį rasti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kojų pudra
StandartinėParašytas: 2012 Sau 10 19:22 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 14 18:04
Pranešimai: 111
Yra toks augalas - Pataisas. http://www.augalai.info/pataisas-sarkoj ... vatum.html
Tai čia yra ypatingai gera priemonė visokiems iššutimams gydyti ir šiaip pasinaudot keliaujant. Jei kojoms, tai jį labai paprasta naudot, beeinant susiradus jų augimvietę nusiauti batus, paspardyti pataisus, jų sporos iškart pabyra ir aplimpa, atgal į batus ir toliau keliauji. Jis milžiniškus pinigus vaistinėse kainuoja ir naudojamas vaikų iššutimams gydyti. Na čia alternatyva pudrai :D :D O aš pats tai vaikišką pudrą naudoju ir nesiskundžiu, pigu ir gerai. Beje, tiek pat kiek kojas papudruoju ir kitą, mums vyrams svarbią vietą, kuri žygių metu kenčia nemažiau!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007