bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 13:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Jokubo kelias
StandartinėParašytas: 2012 Lap 07 14:58 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Daug tokių kelių kaip pirmos 2 nuotraukos, pasitaiko ko nors sudėtingesnio (ilgesnių ruožų nei 5km.)?
Dėl vitaminų/mineralų gera mintis- nebūčiau sugalvojęs.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Jokubo kelias
StandartinėParašytas: 2012 Lap 07 15:23 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
julius rašė:
Ne visur bus galimybė patiems gaminti maistą. Aišku galima tampytis dujinę viryklę ant pečių (mačiau ir tokių), bet tai papildomas svoris. Jei įsivaizduojate, kad bet kada galėsite prigulti ant pievelės pailsėti bei pavalgyti - klystate. Bus daug kelionės atkarpų, kur dešimtimis kilometrų tęsiasi žemės ūkio paskirties laukai, o jūsų valdos yra tik dulkinas kelias ir metras pakelės, kurioje metro dydžio piktžolės. Net "gamtiniai reikalai" paprastai yra atliekami tiesiai ant kelio, nes aukštose piktžolėse tai daryti nepatogu :).

Na bet apsipirkti kur tikrai manau galima visur :) Į viešbučius manau nelįsim, aš už tuos "papigius" nakvynės namus :mrgreen: Gamtiniai reikalai ANT kelio? :shock: :shock: :shock: Jau geriau užpakalį piktžolėse pabraižysiu :oops: Dar geriau - niekas nemato :mrgreen:

Aš suprantu, kad galima norėti ir įsivaizduoti daug kaip, ir visai kitaip atrodo ten jau pabuvojus, tačiau na pasistengsim manau pragyventi kuo arčiau tų "tikrų" piligrimiškumų :violin:

Vytautė


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Jokubo kelias
StandartinėParašytas: 2012 Lap 07 17:30 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2012 Kov 24 19:18
Pranešimai: 26
Miestas: Vilnius
Kykas rašė:
Daug tokių kelių kaip pirmos 2 nuotraukos, pasitaiko ko nors sudėtingesnio (ilgesnių ruožų
nei 5km.)?
Dėl vitaminų/mineralų gera mintis- nebūčiau sugalvojęs.


Ne tiek ir daug sudėtingų atkarpų, bet ir neblogame kelyje trekingo batai dar padeda kai eini nuokalne, t.y. sulaiko kojos slinkimą į priekį ir apsaugo nuo pirštų rėmimosi į bato priekį. Batus rinkitės labai atsakingai, tai pagrindinis jūsų "draugas" .Teko matyti kaip atrodė kai kurių kojos, kuriems batai netiko. Daug kančios ir sugadinta kelionė.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Jokubo kelias
StandartinėParašytas: 2012 Lap 07 17:49 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2012 Kov 24 19:18
Pranešimai: 26
Miestas: Vilnius
Kykas rašė:
Na bet apsipirkti kur tikrai manau galima visur :) Į viešbučius manau nelįsim, aš už tuos "papigius" nakvynės namus :mrgreen: Gamtiniai reikalai ANT kelio? :shock: :shock: :shock: Jau geriau užpakalį piktžolėse pabraižysiu :oops: Dar geriau - niekas nemato :mrgreen:

Aš suprantu, kad galima norėti ir įsivaizduoti daug kaip, ir visai kitaip atrodo ten jau pabuvojus, tačiau na pasistengsim manau pragyventi kuo arčiau tų "tikrų" piligrimiškumų :violin:

Vytautė


Apie pinigų kiekį išleidžiamą per dieną gal tikrai neverta diskutuoti, nes tai labai individualu. Kiekvienam savo :). Minimumas manau kokie 25 Eur per dieną.

Apie gamtinius reikalus aš čia tikrai rimtai. :) Nėra tai didmiesčio kelias, todėl visada galima nutaikyti momentą kai tavęs niekas nemato. Rimtesnių reikalų asmeniškai neteko kelyje atlikti, bet keletą " bombų" tiesiai ant kelio teko matyti. Į piktžoles lįsti nepatartina ne tik dėl užpakalio susibraižymo :) , kadangi vidurvasarį jos jau būna išdžiūvusios ir braidant po jas į batus prikrenta ir į kojines prilenda šlykščių kietų mažų dalelių, o tai žiauriai maišo ėjimui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Jokubo kelias
StandartinėParašytas: 2013 Sau 03 20:17 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lie 17 13:58
Pranešimai: 421
Miestas: Vilnius
nezinau ar cia ta pati trasa bet irgi ispanijoj 800km, vienas zmogelis su savo seimynele pradeda zygiuot:

"We will be walking the camino de santiago de compostela. This 800km trail was made famous through the book The Pilgrimage, by Paulo Coelho, and more recently the film movie The way starring martin Sheen."

pirmas irasas ir kaip suprantu bus daugiau: http://www.youtube.com/watch?v=3ZxhFPnvGtM


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Jokubo kelias
StandartinėParašytas: 2013 Sau 04 00:30 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2012 Vas 17 15:42
Pranešimai: 25
radioman rašė:
nezinau ar cia ta pati trasa bet irgi ispanijoj 800km, vienas zmogelis su savo seimynele pradeda zygiuot:

"We will be walking the camino de santiago de compostela. This 800km trail was made famous through the book The Pilgrimage, by Paulo Coelho, and more recently the film movie The way starring martin Sheen."

pirmas irasas ir kaip suprantu bus daugiau: http://www.youtube.com/watch?v=3ZxhFPnvGtM


Taip, tapati :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Jokubo kelias
StandartinėParašytas: 2013 Rgs 07 11:50 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2012 Gru 03 18:51
Pranešimai: 5
Iš patirties - pirma diena sunkiausia, visą laiką kelias kyla aukštyn, iki kaimelio gal 17 km. Pasitaiko ilgesnių atkarpų (virš 10km), bet paprastai kaimeliai išsidėstę nelabai toli vienas nuo kito :) Į šoną nuklyst neįmanoma, nes vietiniai labai draugiški, visada nurodys teisingą kelią :))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Jokubo kelias
StandartinėParašytas: 2013 Spa 02 16:51 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2013 Spa 01 13:12
Pranešimai: 4
Aš ėjau 3 kartus šį kelią. Svarbiausia ką reik pasimt, mano nuomone, tai lengva palapinė. Be jos, man nesamonė ten eit.

Ir dar siūlyčiau eiti ne pagrindiniu ir populiariausiu keliu (camino frances), o šiauriniu (camino norte). Frances palyginus su Norte, yra nykus ir monotoniškas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Jokubo kelias
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 22:25 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2013 Rgp 27 11:19
Pranešimai: 84
O kodėl palapinė būtina? Kažkaip nesenai sužinojau apie ši žygi. Visai panorau prasieiti. Iš patirties tai mastau, kad palapinė reikalinga tik tam kad miegant gamtoje kas nors naktį neapkraustytų. Dėl to buvo vargo Barselonoje ir teko imti hosteliuka nes vagių pilna idomu kaip su vagimis reikalai tarkim tuose mažuose miesteliuose? Jei miegot kažkur miestelio pakraštyje? Dabar mastau apie varianta iki pradinio žygio taško nutranzuoti :roll: O čia kas rašė, kad dienai reik minimum 50Eu tai cia man kosmosas :shock: ... Aš praeitą vasara išleidau 50Eu, kad iki paryžiaus nutranzuot... O kaip su reikalais jei niekur nenakvoji ar yra galimybes naudotis tik dušu? Ar teikia kas nors tik skalbimo paslaugas?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007