bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 29 08:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: 4 daiktai
StandartinėParašytas: 2018 Rgs 12 10:39 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Kykai, tu cia vienas kazko nesupranti su rubais. Apsirengi drabuziais ir jais eini, viskas. Bet jeigu tu turesi ten kokia striuke kuria uzsidesi kai salta ir nusiimsi kai karsta ir nesiosi kuprineje ar kur tu ten zadi tada skaitysis kaip daiktas. Imk va kaip Gabrielius pleda. Uzsimesi ant peciu ir bus striuke. Va mes su Paulium Baisium syki mariose plaukiom sulinde i valciu deklus, nu transportavimo maisus, nes salta buvo :D

Ok. Sauseka itrauksiu prie nelegaliu daiktu laisveje saraso. Nes man irgi nepatinka toks cytas.

O tada zebtuveli imam kaip bendra daikta.

Gabrielius gal batraisti panaudos kuprines konstravimui. Sita leidziu.

Siaip ar taip, kas nera neses miske, rankose, abejose daiktu ir ketinat ta dabar daryti, tai siulau dar pradziai pasibandyti toki veiksma aplink namus, vakare ar kur panasiai. As tai tiksliai zinau, kad vienas is daiktu bus kuprine, o kitas is daiktu alus ir vandens reikes

-kuprine
-alaus backute
-vandens 3l bambalis jeigu tokiu bun.
-turbut valgyti reiketu isidet :D

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 4 daiktai
StandartinėParašytas: 2018 Rgs 12 10:55 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015 Rgs 22 11:50
Pranešimai: 232
Miestas: Vilnius, Panevėžys
Kykai, panašiai kaip parašei taip ir galvoju daryti :lol: . Pledą galvoju truputį modifikuoti prisiųnant +- 20 cm raištelius (gerai būtų, kad parašytumėte savo nuomonę dėl tokio modo :mrgreen: ) ir naudoti kaip striukę ir kuprinę. Jei negalima taip modifikuoti pledo ... vietoje iš obuolių plastikinio maišelio pasidarysiu raištelius...

Visi likusieji daiktai tilptų kišenėse, už marškinių, flyso nugarinėje kišenėje, ant diržo (kirvis) ir rankose (5 l bambalis).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 4 daiktai
StandartinėParašytas: 2018 Rgs 12 10:57 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Ziurek dabar bairis. As galiu paimti tavo daiktus pas save i kuprine iskyrus vandeni 5l. Bet tu man turesi duoti abaliu :D

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 4 daiktai
StandartinėParašytas: 2018 Rgs 12 12:04 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015 Rgs 22 11:50
Pranešimai: 232
Miestas: Vilnius, Panevėžys
2 kg obuolių nešti sunku tai ir taip pavaišinsiu :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 4 daiktai
StandartinėParašytas: 2018 Rgs 12 12:21 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Žinok tikrai nesuprantu kaip flisas ir striukė tampa daiktais.
Tai jei nusirengsiu išsimaudyt, visus rūbus reiks palikt ir nuogam eit, nes rūbai daiktais patapo?
Aš gi nekalbu apie atsarginių rūbų ėmimą ar ten pūkinių kojinių atskirai miegojimui.
Normalus 1 komplektas rūbų su kuriais aš grybaut eičiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 4 daiktai
StandartinėParašytas: 2018 Rgs 12 13:26 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Rgs 13 08:00
Pranešimai: 349
Miestas: Malaga
OOOO, va čia geras nusimato!
Rugsėjo 22-23 dienas aš jau prieš kokį mėnesį esu rezervavęs žygeliui :)

Mano daiktai jaučiu bus tokie:
Kuprinė
Peilis
Pakuotė gaivaus gėrimo
Labai didelė pakuotė sasyskų, Biržų duonos kepaliukas, ridikėlių pakuotė (Lidle tokia yra :D) arba ilgas agurkas.

Ir dar:
Aš norėčiau pasiūlyti kuprinės arba kokio kitokio nešimui skirto dalyko (pvz maximos terbos) neskaičiuoti kaip daikto.. Kaip kad buvo tam 3 daiktų žygely.

Dėl drabužių, tai sakyčiau nelabai gilintis reikia, aš pvz tiesiog apsirengsiu normaliai ir vsio.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 4 daiktai
StandartinėParašytas: 2018 Rgs 12 14:38 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
As nemoku normaliai paasikinti ar cia kykas nesupranta?
Blin. Nu jei tu turesi drabuzi kuprineje ar kur tu ten viska nesi tai skaitysis daiktas. Nesvarbu ten striuke ar flisas ar maike. As galiu zygio pradzioj uzsidet pukine striuke ir kelnes ir per pirma zygio kilometra visa tai susipakuot i kuprine ir sakyt kad cia mano "rubai" su kuriais einu, ne daiktai. O vakare viska apsirengt ir griut i krumus patogiai ir siltai.Tai nesamone gautusi. Ir ka bandau padaryti tai kad nebutu apgaules sitoj vietoj tokiu budu.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 4 daiktai
StandartinėParašytas: 2018 Rgs 12 15:02 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Nesuprantu :evil:
Tai jei lyja striukė drabužis, o jei ne tai daiktas?

Ryte jei bus vėsu tai aš eisiu su flisu, o jei lis dar ir su striuke (arba tiksliau palapinsiauste).
Jei nelis eisiu tik su flisu, o jei dar ir karšta bus tai tik su termūške.

Vakare palapinsiaustę kažkokiu būdu naudosiu nakvynės vietai įrengti (ar kaip tentą ar kaip patiesalą ar kaip bivy priklausomai nuo oro sąlygų).

Tai čia +2 daiktai ar ne, jeigu vat naudosiu kaip parašiau?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 4 daiktai
StandartinėParašytas: 2018 Rgs 12 17:18 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015 Rgs 22 11:50
Pranešimai: 232
Miestas: Vilnius, Panevėžys
Taip, Kykai, gaunasi 2 daiktai..

Dėl manęs gali pasiimti tą striukę dzin... jei lietus lis visi bus su striukėm :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 4 daiktai
StandartinėParašytas: 2018 Rgs 12 18:55 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Kykai jeigu lyja tai eisi reiskias su palapinsiausite ir tu su ja busi visa diena, ir tai bus apranga. O jeigu tu tu palapinsiauste nesi kuprinei tai bus kaip daiktas. Sitas taisykle yra norint apsidrausti nuo tokio tipo cytinimo - jeigu bus +20 ir tu ateisi prisirenges flisu, palapinsiausciu ir tada pradesi aiskinti kad tau karsta, viska susidesi i kuprine ir eisi su maike, tada skaitysis daiktai.

Blin, nu lyg ir aiskiai pasakiau. Noriu padaryti taip, kad zmogus turetu tik viena apsirengimo buda, kaip ryte susitikom, taip kad ir butu visa diena, jeigu tu nori silciau turet kazka, nuo lietaus ar pns tai tada papildomai imk ir skaiciuok tai kaip daiktus.

Pvz as eisiu greiciausiai su maike ir flisu ir viskas. Jeigu lis tai su termuske stora ir goretexine striuke arba maike, flisu ir palapinsiauste. O jeigu lis tik sestadieni, o sekmadieni bus giedra tai nemusiu jeigu sekmadieni eisi be tos palapinsiaustes.

Nu as tiesiog noriu padaryti, kad su tom aprangom neatsirastu tokiu gudrociu kurie is aprangos galetu isspausti miegojimo sistema, ka tu ir planuoji kaip matau :D Arba imk tu kokia nori striuke, triusikus antrus gali, flisu, bet darom tik tris daiktus :D

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007