bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 19:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 135 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 25 21:18 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Paveikslėlis
Siais metais kogero jau uztikrintai nusprendziau, kad reikia pereiti "kings traila".
Placiau apie ji yra cia viewtopic.php?f=40&t=1530

Kelione 3-4 savaitem. As uz tai, kad praleisti siek tiek laiko stockholme, paciame kings traile pakempinti pora dienu. Nuklysti nuo marsruto ir palaipioti i kalnu virsuneles (jokio alpinizmo tiesiog eini ir uzeina), zodziu as uz tai, kad jei bastytis, tai normaliai issibadstyti po ta regiona. Keliones kaina, paskaiciuota 2013, geguze. Manau panasiai ir dabar. Visos kitos islaidos priklauso nuo jusu.

Cituoti:
Dar panagrinejau. Mano galva pigiausias variantas.
Autobusu i Riga. Keltu i Stockholm. Traukiniu i Abisko.
60lt-130lt-260lt ir atgal panasiai tiek, tik dar su kazkuom is Nikaluote iki Abisko grizti reikia.


Jei gausiuosi tik as vienas tai ko gero nevarysiu. Kadangi kelione ne savaitgaline tai pasiulymas galioja tik zmonems kuriuos pazystu ir su kuriais sutariu. Kelioneje laikomasi individualumo, jokio bendro inventoriaus ir prisirisimo. Jei man noresis eiti vienam, as eisiu vienas. Jei mane uzknis keliones kompanijonas - eisiu atskirai ir t.t. Tai nereiskia jokio pykcio ar neapykantos, tiesiog 3-4, o gal 2-3 savaites yra ilgas laiko tarpas, zmoniu charakteriai ir norai yra skirtingi ir keleta dienu, gal valandu, o gal ir savaite keliauti atskirai yra visiskai normalu.

Nakvyne galvoju palapinese. Maista ruostis ant hobo stovo. Nestis galvoju beveik viska is namu. Galvoju apie dziovinta maista, t.y. galvoju visokiu troskiniu, sriubu, guliasu dziovintis, pasidaryti, kad butu uzpilami.

Tiksliai dar nezinau kiek noretusi eiti. Nes marsrutas svyruoja nuo 100 iki 450km. Pradeti noreciau ne paciu turistu sezonu metu, nes nenoriu labintis su tais storais fricais, ju lazdom su "suspensionu" ir jack wolfskin striukem.

Isvykti galvoju balandzio gale, geguzes pradzioj. Tokiu metu gali buti dar siek tiek sniego, gali ir nebuti. Tokiu metu pradejus turetume atsiplesti marsrute ir beveik nesutikti jokio vokietaicio visos keliones metu. Isvykti gal galvociau ir rudens gale.

Siokia tokia galerija. http://codyduncan.photoshelter.com/gall ... cFSAz5o9I/

Dienai eit galvoju apie 20km-30km

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 25 22:03 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Aš šiais metais irgi noriu.
Tik dėl metų laiko nesu tikras.
Norėčiau jau nepataikyt ant sniego ir dar nepataikyt ant mašalų.
Sakykim vietinis pavasario įkarštis man tiktų...
Kai dar vėsoka, bet 3 sezonų miegmaišis jau šiltas, o dienom saulutė tviskina ;)

Kaip ten su užsimetimu ir grįžimu reik išsiaiškint... Kainas viso to reikalo.

Visa kita technikos reikalas...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 26 11:39 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Nu as irgi i panasu laika taikau. Sniegas turetu but katik istirpes. Kadangi sniegas tik nutirpes, masalu but neturetu. Kadangi tik tik prasides sezonas ir siltes orai tai ir zmoniu nebus daug (tikiuosi).

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 26 12:23 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Pasiziurinejau biski. Nors ir pliusas lauke, ten vietomis dar sniego dar koks metras gali but likes. Ir jei varyti anksti, tai vaizdai ne tokie grazus.
Del moskiu niekas kazkaip ten nesneka, gal ten ju nebuna :) Betkuriuo atveju as tik uz ta varianta, kad varyti kol dar neprivise vokietaiciu su pagaliukais ir jack wolfskinais. Tai pagal nauja plana geguze/birzeli. Kazkur kazka maciau, kad ale kings trailas oficialiai birzelio 13 atidaromas ar kazka tokio. Manyciau kokia geguzes 20 reiketu pajudeti is lietuvos. Pabut reiketu apie 2-3 savaites manau, ilgiau jau uzknistu.

Dar mastau kaip eiti is pietu i siaure ar is siaures i pietus. Teoriskai judant is pietu i siaure, turetu buti grazesnis vaizdas nes saule viska apsviestu. Nu ir siaip, i akis nespigintu.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 26 20:47 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Rgs 13 08:00
Pranešimai: 349
Miestas: Malaga
Žiūrėjau "youtubėj" - įspūdinga :)

Tiesiog pamąstymui:
1. Kodėl norima važiuoti tokiam ilgam laikui? 3-4 savaitės, manau, yra daug.
2. Aš nežinau, bet ar bus ten ką tiek laiko veikti? 2, nu gal 3 savaitės, būtų geriau.
3. Stokholmas? Irgi nežinau, bet man atrodo, ten tik bereikalingas pinigų leidimas būtų, nes ten viskas labai brangu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 27 10:15 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
1. Is 3-4 persigalvojau i 2-3. Is ju kokios 4-5 dienos kelioniu traukiniais, keltais ir autobusais. Lieka dvi savaites ejimui ir pora dienu poilsiui. Jei dar keleta dienu dasidet, galima butu netgi visa traila pereit. Dar viskas mastymo stadijoj.
2. Veikt ten visiskai nera ka, eini ir tiek, grazu aplinkui. Galima zvejot. Su jack wolskinais sprechinti.
3. As irgi abejoju ar labai noriu mieste trintis. Bet niekad nebuves jame, gal ir idomu butu. Beto jei gerai pamenu stockholme vistiek teks visa diena prabuti laukiant traukinio.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 27 12:12 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Blemba aš taip ilgai kaži ar galėsiu...
Norėčiau pilnai susisukt per 2 sav arba trumpiau.

Nu tai bus galima atsijungti man...
Aš galvoju apie atkarpą Abisko - Nikkaluokta

Aš mieliau kažkiek praleisčiau Kiruną apžiūrinėdamas nei stotholmą (pradžioj ar pabaigoj kelionės- nesvarbu) ;)

Užsimetimą ir grįžimą galima visaip organizuotis.
Variantas lėktuvu Vilnius- Kiruna
Variantas lėktuvu Vilnius -stotholmas, paskui traukiniu ar lėktuvu kiruna (pasitaiko bilietu lėktuvu stotholmas kiruna ir po 23eur)
Variantas lėktuvu Kaunas- stotholmas, o toliau vėl arba lėktuvas arba traukinys (tas yra ir naktinis traukinys, tai galima tiesiog pamiegot).
Varinatas autobusu arba automobiliu Kaunas- Ryga, tada keltu ryga- stotholmas, tada vėl trakiniu ar lėktuvu.

Nu arba kombinuotai kaip nors, pvz būt prikolas per vieną kelionę: į Rygą automobiliu, tada plaukt keltu į Stotholmą, tada traukiniu į Kiruną, tada peškom į Nikkaluokta, tada autobusu atgal į Kiruna ir tada lėktuvu į rygą ir automobiliu namo :D

Nu reik žiūrėtis, kaip įdomiau, paprasčiau, greičiau, pigiau...

PS.
Primečiau taip lėktuvų bilietų kainas Vilnius-Stotholmas- Kiruna ir atgalios (ką radau pigiausio). Imant birželio viduriui laisvai galima pirmyn atgal suskraidyt už 200 Eurikų. Tai čia nibrungiai manyčiau. Klausimas tik kaip nuo Kirunos patekt į Abisko ir atgal į Kiruną nuo Nikkaluokta. Žinau, kad yra autobusas ir traukinys, tik bijau kad gali pakainuot ( nors gal ir ne).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 27 13:09 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2013 Rgp 27 11:19
Pranešimai: 84
Aš tai čia su pažystamu kalbėjau, kuris buvo pasižvejot aplink Abisko nacionalinį parką. tai jis sakė, kad pats pagrindinis Kings trail išvis neidomus ir ten galima ji pereit su aukštakulniais. Sakė daug įdomiau nukrypus nuo pagrindinio tako. Čia šeip pamąstymui planuojantis maršrutą :think:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 27 13:13 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Aš galvoju paprastai. Bus per lengva- neįdomu. Visada galima paeit 5km į šoną ir turėt džiaugsmo.
Galų gale kolkas čia tik labai grubūs pamąstymai logistikos ir datų klausimais. Maršrutą kaip nors sugalvosim per pusmetį ;)
Nors aš manau, kad Abisko- Nikkaluokta yra visai gerai.
Sakasvilis galės eit toliau, o aš bandysiu tilpt į kokia 10-12 dienų (taip kad turėčiau 5-7 dienas gryno ėjimo).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 27 13:39 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lie 17 13:58
Pranešimai: 421
Miestas: Vilnius
Speju sitas etapas butu idomesnis negu plika taigos dykyne.

http://www.svenskaturistforeningen.se/e ... -Ammarnas/

Kvikkjokk - Ammarnäs
"The section between Kvikkjokk and Ammarnäs is the least hiked on Kungsleden (Royal Trail). Perhaps because a tent is needed and the nature is comprised more of mountain birch forests and river valleys than bare mountain region. But the views over the large forests are majestic, especially in Pieljekaises National Park. "


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 135 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007