bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Bal 19 08:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Neries upingas
StandartinėParašytas: 2015 Kov 27 13:56 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Aina šikt kap anksti. :shock:

OK 6:40


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neries upingas
StandartinėParašytas: 2015 Kov 27 14:00 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lie 17 13:58
Pranešimai: 421
Miestas: Vilnius
reiktu but traukiniu stoty 8.30, pasirenges gamint laiva ;}


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neries upingas
StandartinėParašytas: 2015 Kov 29 23:47 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lie 17 13:58
Pranešimai: 421
Miestas: Vilnius
uber raftingas ;} viskas gavosi sauniai! Justai gerai ten pavarei su mano 'zverim' :mrgreen: drasos tam tikrai reikejo! Spurgius irgi kietas isejo. :violin:

video: http://youtu.be/teK-S1aR3_A
foto: https://plus.google.com/photos/11321837 ... 8903631505

Prikabintas failas:
zveris.JPG
zveris.JPG [ 124.44 KiB | Peržiūrėta 5265 kartus(ų) ]

Prikabintas failas:
spurgius.jpg
spurgius.jpg [ 122.89 KiB | Peržiūrėta 5265 kartus(ų) ]

Prikabintas failas:
samas.JPG
samas.JPG [ 120.79 KiB | Peržiūrėta 5265 kartus(ų) ]


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neries upingas
StandartinėParašytas: 2015 Kov 30 08:30 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
:D
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neries upingas
StandartinėParašytas: 2015 Kov 30 08:53 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Iš mano varpinės reikalai:
Iš vakaro "užsistatau" žadintuvą. Nesuveikia- nustatyta, kad savaitgaliais neskambėtų...
Pabundu be žadintuvo- žygelis reikalas rimtas (oraginzmas žino, kad reik atsikelt).
Tik pabundu čiut per vėlai (nu pramigau 10 min. škias šuo pasivaikščiot negaus). Pavalgau jau pas Sakasvilį mašinoj.

Traukinys bla bla ir mes jau Lazdėnuose. Čia paaiškėja, kad reiks laukt anų dviejų valandą ten viršaus :shock:
Nieko laukiam- laikas neprailgsta. Diskutuojam apie gyvenimą, šiokias tokias atsargas tuštinam...

Sulaukiam ir einam link upės. Upę randam, o tai jau neblogai. Pavasaris- gražu. Žibutės žydi.
Išsirenkam vietą. Tie bėdžiai laivus stato, o aš tai gi jau žinau, kad moku pasistatyti plaukiantį laivą...
Nu... Ai pripučiamą atsinešiau- tinginiauju. Vaikštinėju kaip ponas, bėdžiams patarimus žarstau. Lynoja.

Sakasvilis su Romu stato spurgą, o Radioman mandravoja- baidarę/kanoją/kajaką ( "Žvėris nr.1").

Išplaukiam. Tiksliau aš ir Sakasvilis su Romu, o Radioman tai mes kažkaip pamiršom... Nieko pasitaiko retkačiais, ans didelis prisivys (senoliai kalba, kad vėliau ir prisivijo)...

Plaukiam plaukiam, taškomės, krykštaujam (sakiau, kad lyja?- lyja) - šalta. Ieškom kranto. Krantą randam- o tai jau neblogai.
Kuriamės ten kažkur krante. Sakasvilis meditacinėj nuotaikoj, jam upės reikia- kuriasi pakrantėj, šernų išknistam mėšlyne, kur ant galvos lyja... O mes už 20 metrų eglynėlyje kur sausa lygu ir jauku, nei vėjas pučia, nei ant galvos lyja...
Nešiojam malkas, o laužas dega. Malkų prinešam. Psio statai palapinę ir ilsėtis.

O vat nei velnio- dabar mane meditacinė nuotaika pagauna. Dar žinutę gaunu: "grįžk- kibinų padarysiu". Tai aš atsisveikinu, šoku valtin ir plaukiu kitan krantan. Pakuoju valtį ir einu miškais- lyja. Po truputuką temsta. Troškina juodai, o vandeniu neapsirūpinau- geriu nuo skėčio varvančius lašus (jo skėtį tokį fainą raudoną turėjau)- nepadeda. Tada randu ženklą apie kokį tai mitaloginį šaltinį už 120m. (pačiu laiku). Varau iki jo pasišokinėdamas. Vanduo šaltas, skanus ir gaivus-atsigeriu, prisipilu į butelaitį. Vėliau dar randu "regyglą" užlipu- praregiu.

Šiaip taip randu bėgius ir stotelę, traukinys už 4 min. Paskutinis jau šiandien... Normaliai pataikiau. Tada bildu bildu- Kaunas. Trūlikas. Kibinai.

FIN.

PS. Respekts kompanijai. Sukonstravo ir nepaskendo, o tai jau neblogai ;)
Foto bus, bet jos namie, o aš dirbu :oops:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neries upingas
StandartinėParašytas: 2015 Kov 30 09:00 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Rgs 13 08:00
Pranešimai: 349
Miestas: Malaga
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Vaizdas tiesiog super!
Gaila, kad nebuvau, o ir oras šeštadienį nekoks buvo.

O radio gal toliau plaukei, ne tik į kitą krantą?

Kas toliau? Ežeras, paskui marios :D ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neries upingas
StandartinėParašytas: 2015 Kov 30 09:59 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
1. Gaila, kad dar pusiaudieni mane istiko amnezija. Bent video, foto ir kitu pasakojimai padeda suprasti kur dalyvavau :D Kolegos sake, kad iveikiau mitolgini akmeni ir musu spurga abordazu taranavo exploreri, bei saudesi vandens patrankom.
2. Plaukti su radiomano kayaku tikrai reikia kiausus turet. Krante kokias 20minuciu pasimakalavus pavyko isplaukt iveikus baime apvirst. Stabilumumo nulis, o tarp borto ir vandens kokie 5cm. Zodziu kayaks tai sudas, besedint jame taip kojos nutirpo, kad krante galvojau neislipinesiu, o tieisog bandysiu ant sono isvirst, nes kojos jau nebejudejo...
3. Antra diena griztant mane irgi troskino (idomu kodel?). Tik man ne taip pasiseke kaip kykui. Sutikau ta pati zveja kuri anadien per visa pakrante vyjausi. Tariau jam labas, o tas isvydes mano veida - galva nuleido. Saltinio neradau, nes geriau is latako nuo traukiniu stoteles pastoges ir traukinio laukiau 2 valandas.
4. Kaip ir sakiau, kykai. Latakas be nuolydzio, jame kaupiasi vanduo. Matosi gi is karto, kad sudarankiai ten viska state.
5. As vis galvoju.... Mes cia nebloga progresa darom. Pelkingas, upingas. Miskingas savaime supranama. Nieko kito nesugalvoju apart kokio juringo ar maringo. Pvz ant guminiu anciuku Vente-Nida.
6. Kai i neri zvelgi is radio kayako, tik tada suvoki kokia ta neris didinga ir galinga ir kiek joje daug vandens telpa.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neries upingas
StandartinėParašytas: 2015 Kov 30 18:36 
Atsijungęs
Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Vas 17 22:38
Pranešimai: 80
Miestas: Vilnius
dar pora foto ;) https://www.dropbox.com/sh/c6i24fob8yy2 ... P7P5a?dl=0


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neries upingas
StandartinėParašytas: 2015 Kov 30 21:20 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Čiut foto iš mano muilinės ;)
http://s1380.photobucket.com/user/Kykas ... %2003%2028


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neries upingas
StandartinėParašytas: 2015 Kov 30 21:54 
Atsijungęs
Vyr. moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bir 06 16:51
Pranešimai: 274
Miestas: Vilnius
tai "baronka" buvo dvisluoksnė, dėl visa ko:) Visas tas upingas kažkaip išsigrynino į plaukiojančių daiktų statymą tentų pagalba. Gal susukam reportažą kada apie tai?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007