bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Bal 19 03:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Upingo zygis "rubu komplektas" :D
StandartinėParašytas: 2015 Kov 06 10:15 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Aš atsisakau sušlapti kiaušinius.

Tai yr 3 variantai:
1. guliu po pušim, degustuoju gaivius gėrimus ir laukiu, kol man kas perkėlą pagamins (realiausias);
2. jei matau brastą iki kelių, tai perbrendu ir kitoj pusėj guliu po pušim, žiūrau, kaip sekasi kitiems (visai įmanomas, ti, kad šlapt kojų nenoriu);
3. jei nuotaika gera, tai gaminu laivą ir plaukiu į kitą pusę kaip pižonas, o visi apakę koks aš kietas :shock: .

Va bus matyt ką darysiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Upingo zygis "rubu komplektas" :D
StandartinėParašytas: 2015 Kov 06 10:35 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Rgs 13 08:00
Pranešimai: 349
Miestas: Malaga
Aš tai nenoriu šlapinti galvos.
Dėl kitų svarbių kūno dalių, tai nežinau... Nepasakyčiau, kad noriu, bet jaučiu, kad teks.

Nu žiūrėsim... Pagal galimybes :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Upingo zygis "rubu komplektas" :D
StandartinėParašytas: 2015 Kov 06 11:15 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bir 15 11:48
Pranešimai: 280
Miestas: Vilnius
Idomus "kaziukas" cia nusimato. Kada gryztat?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Upingo zygis "rubu komplektas" :D
StandartinėParašytas: 2015 Kov 06 12:44 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lie 17 13:58
Pranešimai: 421
Miestas: Vilnius
sakasvilis rašė:
Tai kas varo bukit vilniaus gelz stoty desimta valanda penkiolika minuciu. Galit nusipirkti bilietus i pazeimene.

traukinio nr ir laikas
D666 11:44 12:51


tai 10h ar 11h?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Upingo zygis "rubu komplektas" :D
StandartinėParašytas: 2015 Kov 06 13:01 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
sklydau. tai renkames 11 ir kazkiek minuciu :)

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Upingo zygis "rubu komplektas" :D
StandartinėParašytas: 2015 Kov 06 18:08 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Rgs 13 08:00
Pranešimai: 349
Miestas: Malaga
Vidmantas rašė:
Idomus "kaziukas" cia nusimato. Kada gryztat?

Ko gero, kažkada sekmadienį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Upingo zygis "rubu komplektas" :D
StandartinėParašytas: 2015 Kov 08 21:49 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Viskas gavosi gerai :) Sekancio zygio vieta http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=560 ... tops,zebra

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Upingo zygis "rubu komplektas" :D
StandartinėParašytas: 2015 Kov 09 09:07 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Trumpa santrauka:
Šeštadienį 8.30 stoviu lauke prie laiptinės.
Atvažiuoja Sakasvilis, maunam į traukinių stotį.
Traukiniu į Vilnių. Prisijungia Radioman ir Paulis.
Iš Vilniaus traukiniu numeris 666 pasiekiam pažeimenę.
Iš stotelės iki Meros, toliau palei ją. Gražu- pavasaris.
Pastebimas gana didelis bebrų aktyvumas.
Sakasvilis rado medį nuvirtusį per Merą... Tai aišku, kad juo reikia būtinai pereit į kitą krantą- pereinam.
Nieks neišsimaudė... (nieko dar spės :twisted: )

Prieinam Žeimeną- platesnė negu prisimenu... :shifty:
Einam palei žeimeną ieškodami "TOS" vietos. Nu kur gražus miškas, malkos, pležas, mergos...
Kuo toliau tuo nelabai tos pakrantės gerėja (atvirkščiai), tenka apsieit be gražaus miško ir mergų, bet malkų visokių yra, pležas irgi yra.

Sprendimas maždaug toks, konstruojam plaukimo priemones, keliamės per upę ir kuriam stovyklą.

Anie 3 suformuoja komandą ir kaip bebrai pradeda verst medžius. Stato plaustą.
Aš tingiu persitemt, tai po truputį tampau lazdyno šakeles, eglišakius. Aš individualistas- statau laivą.

Neprabėgus net 2 skarbonkėm anie jau baigė- aš jau beveik pradėjau. Trejybės plaustas ko tai mažokas :mrgreen: .
Pasirodo jis net ne jiem, jie anuo kuprines plukdys, o patys plauks... :lol:
Nu ponų plaustas ponų valia- aš statau laivą sau. Laikausi principo kiaušinių nemirkyt.

Anie pradeda tempt malkas ir užkuria visai padorų laužą, nors kad degtų tai sąžiningai pūtė keturiom susirikiavę, nu nieko įsidega.
Išsirengia kaip nudistai ir šoka šokius prie laužo- šylasi. Tirštėjančiose sutemose visas tas reikalas atrodo gana egzotiškai. Jei ne temperatūra palei 0 ir tai, kad anie balti kaip sūriai, tai gatavai laukiniai iš Papua... :D

Prikaupę vyriškos drąsos išjuda. Radioman su šniūru dantyse ir savo daiktais rankoj plaukia į kitą krantą (visai greitai nušutino- grynai kaip bebras). Tada anie 2 paskui išplaukia, jau pramintais takais... Daug šūksnių daug emocijų ir anie kitam kante. Šniūru parsitraukia plaustą su daiktais. Psio Jų misija įvykdyta, o aš statau laivą. ;)

Visai sutemo, o aš neteisingam upės krante. Truputuką pradedu chaltūrint, tai visai greit pabaigiu laivą. Pabandau nutempt prie vandens- sunkus bjaurybė. Iš 3-io karto datempiu. Nusirengiu, viską į kuprinę, kuprinę ant plausto ir... Sbogam...
Stumiu vandenin, užšoku pats... Ans net nebando grimsti :shock: , realiai dar kokius 2 tokius kaip aš balvonus laikytų.

Keli mostai irklu ir aš kitoj pusėj. Išlipu į krantą- normaliai sušlapau iki maždaug čiurnos 8-) jaučiuosi belekaip kietas.

Kompanija padeda plaustą užtempti šlaitu. Išardau plaustą ir visas medžiagas panaudoju guolio nakvynei įkūrimui.
Toliau namų ruoša, plepesiai ir gult.

Naktį nestipriai, bet lyja. Sakasvilis girdžiu keikiasi, ans kaip ir visi kiti (išskyrus mane) miega hamake, bet tento net nekabino, sake: "nelis" . Bet... Lyja. Nu tai ans dabar tentą kabina.

Ryte viskas tradiciškai: pakuojamės, valgom, sudeginam kas nereikalinga ir išjudam.

Anie nori eit palei Žeimeną, o man "paskutinės žygio dienos sindromas" atsisveikinam ir aš minu tiesiausiu keliu į Ruklą.
Iš ten autobusu į Vilnių, toliau autobusu į Kauną. Viskas- namai.

Kompanija linksma. Užduotis irgi linksma. Gamta fantastiška- PAVASARIS.



Nuotraukų gal kokių čiut vėliau bus ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Upingo zygis "rubu komplektas" :D
StandartinėParašytas: 2015 Kov 09 10:52 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Skelbiu upinga pavykusi.

Pagirsiu kyka ir radio. Nepagrisiu saves ir pauliaus
Nors nera abejoniu, kas cia tikras vyras, zinoma, kad radio. Nes kai didieji meistrai ibrido iki kulniuku jiem kazkur dingo motyvacija plaukt per upe. Bet radio eme ir perplauke upe. Ir situo savo elgesiu labai stipriai uzmotyvavo likusius. Kurie tada irgi isoko i upe.

Kykas zinoma pasirode labai visciukiskai, nes verke kaip mergaite suslapes kojos pirsta, bet jo inzineriniai gebejimai parode, kad visgi toks komandos narys vertas demesio. Jam puikiai pavyko pasigaminti laiva. Nesudetingai ir protingai. Nors ir visai nevyriskai, bet pagiru vertas.

Paskutine zygio diena, radio neprarado upo ir grizo atgal i kita upes puse. Planas buvo pereiti per brasta bet vagoje vistiek pusantro metro gylis ir issilaikyti stovint tokioj srovej jam nepavyko ir eilini karta zmogus plauke :) Likusi komandos dalis turejo plana brist, todel plaukt jau nebeplauke. Nera taip silta savo noru lysti i verdanti, 2 celciju karscio vandeni. Todel grizom paprsutuoju ejimo budu.

Plauste su sausais daiktais turejom dar prakuru prisideja nemazai. Galiu pasakyti uztektu sausu rubu persigabenti i kita kranta ir nereikia jokio lauzo. Nuoga pimpe kol rinkau malkas lauzui taip susilau, kad ir tu rubu jau nebreikejo, buvo silta

Tiesa sakant as jau galvoju kokio dydzio tento reikes kai plauksim per neri. Manau 4x4 arba 5x5 :)
Nutekinta nuotrauka is kyko fototechos.
O cia nuoroda kaip tokia valti pasigaminti, keliones aprasymas gan ilgas, valtis aprasyta kazkur ties viduriu. https://kaiconfusion.wordpress.com/2013 ... of-sweden/


P.s. pabradej parduotuve uz traukiniu stoties !!!! I norfa per visa miesta eiti NEREIKIA !!!

Saves ir pauliaus negirsiu todel, kad paulius kaip ledo zmogus nebuvo pankamai motyvuotas ir labai lengvai pasidave mano pesimizmui. As ilindes i vandeni iki kulniuku, labiai ramiu tonu atsisakiau idejos ir isejau prie lauzo sildytis koju pirstu. Nuo mano ramaus ir uztikrinto tono, pauliaus motyvacija visiskai subliusko, nes vanduo tikrai saltas. Jei ne radio nerimas i vandeni - butu gavesi niekas. Labai gedijuosi del saves ir pauliaus. Labiau del saves, nes liepiau pirmam sokt pauliui, plaukt paskui radio ir tada neriau is paskos as. Bet siaip pirmas blynas neprisiviles, sekanti karta jau zinosiu ko tiketis ir koks ten jausmas vandeni, srovei, saltoj saltoj ir drasiai lysciau pirmas zinoma!!


Prikabinti failai:
P1000255.JPG
P1000255.JPG [ 5.3 MiB | Peržiūrėta 4952 kartus(ų) ]

_________________
NESPAUSTI
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Upingo zygis "rubu komplektas" :D
StandartinėParašytas: 2015 Kov 09 11:07 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Nu iš principo mano kūryba į šitą buvo labiau panaši http://bushcraft-ru.livejournal.com/13473.html
Bent jau pagal medžiagų karkaso gamybai panaudojimą ;)
Aš manau, kad 3x3 tento plaukimui per Nerį sočiai.
Rimtai, nematau priežasties, kodėl su šia valtim nebūčiau perplaukęs Neries, Nemuno, ar kokio kito telkinio, kur bangavimas proto ribose.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007