bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Bal 16 06:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 135 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 27 13:53 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
O kiek kainuos kuprine i bagaza ? Kai as skaiciavau pries metus tai pigiausia buvo. Keltu i stockholma ir traukiniu i kiruna ar abisko. Kiek internete skaiciau tai ten vietiniai autobusai vazineja tarp kiruna, abisko, nikaluote.


Lektuvu varant galima sutaupyti laiko. Gal ir pinigu. Pvz imant viena bagaza. I bagaza bendrai dedam peilius, palapines ir visa kita kas draudziama imti i su savim.. O su savim i rankiniam bagaze pasiliekam visa maista, rubus, miegmaisius ir t.t.

Kykai, jei tu rimtai mastai tada reikia nuspresti nusigavimo buda ir pirkti bilietus. Prie progos paziurek kainas ir duok info. Kai as turesiu daugiau laiko irgi patikrinsiu kainas. As buciau uz pigesni varianta, bet jei iseitu sutaupyti diena/dvi, tai neatsisakyciau papildomai kelesdesimt euru pamoket.

Viska keicia tai, kad as tikrai nenoriu eiti abisko-nikaluote. Nes tai pagrindinis marsrutas ir manes tiesiog netraukia tokia vieta. Ir noriu biski didesni atstuma pakulniuot. Pvz 10 dienu po 25km. Kazkiek poilsio dar... Tai noreciau kokius 200km eit ir tikrai ne abisko-nikaluote ir as noreciau judet atvirksciai, is pietu i siaure.

As vis pamastau kartais ir apie vidurvasari. Butu daug grazesni vaizdai. Jei eiti marsruta is kito galo, nei dauguma eina, tai gal ir jack wolfskinu nebus daug.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 27 14:12 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Aš visdelto labiausiai norėčiau Abisko - Nikkaluokta.
Pasigalvosiu aišku įvairius variantus, bet pradinis planas popsiškiausia atkarpa kartu su jackwolfkinais...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 27 21:31 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Pigiausia ka randu tai skristi su SAS, i skrydzio kaina iskaiciuota 23 kg bagazas ir is vilniaus i kiruna gaunasi TIK 121 euriukas.
Kad gaut ta pacia kaina griztant atgal reikia pasiderinti marsruta, nes tokia kaina duoda tik kas keleta dienu.

P.s. kiruna gi zada perkelti, kazkada skaiciau, kad tas ju karjeras nebeturi kaip plestis ir zada visa miesta perkelti i sona :) Nu ten sustrai jie sugalvojo, darbai jau turetu but prasideja, idomu but pamatyti :)

Is kirunos i abisko sniurais kursuoja traukiniai ir autobusai. Kainos nezinau. Siaip svedu viesas transportas tikrai zemiskas kainas palaiko. Vos brangiau nei pas mus. Is nikaluotos i abisko tik autobusais, kurie irgi sniurais kursuoja. Nors as vistiek tikrai nesiruosiu eiti abisko-nikaluote. Jei idomu tau, gali pasiziuret grafikus svedu internete. Pas juos kaip ir pas mus yra pagr puslapiai su traukiniu grafikais ir autobusu, susirasi internete, lengvai randama.

Mano planas Pradeti kvikjoke eiti link kabnekaise kalno, sulipt i kalna. Tada siek tiek paeiti link abisko ir grizti i nikaluota. Tipo paeiti link abisko vienu sleniu ir grizti kitu sleniu. Jei idomu mapsuose matysis aiskai ka noriu pasakytu. Apeiti aplinkui kabnekaises masyva. Cia toks kaip ir uzsimetimas gaunasi, tam atvejui jei viskas eitusi gerai, jei kazkas atsitiktu, atsilikciau nuo grafiko ir t.t. aplink ta masyva neiciau.

Ir man biski suduva gaunasi, nes jei skrendu i kiruna man tada reikia nusigauti iki kvikjoko, cia susidaro kokie 200km autobusais, greiciausiai su persedimu dar. Reikia dar ziuretis, gal is stockholmo paprasciau butu varyti traukiniu ar autobusu.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 28 08:24 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Ieškot nemoki :D ieškok Vilnius- stotholmas (pigių skrydžių)
Ir paskui Stotholmas- Kiruna per švedų tinklapius su "Norwegian airlines"
Nu ir atbulinkai. ;)
Nu tu galvokis pats dėl maršruto, aš irgi galvosiuosi...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 28 10:11 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Rgs 13 08:00
Pranešimai: 349
Miestas: Malaga
sakasvilis rašė:
is vilniaus i kiruna gaunasi TIK 121 euriukas.

Žiūrint į tavo ankstesnius paskaičiavimus gaunasi praktiškai tas pats. Tik dar reiktų iš Kirunos iki starto nukeliauti, tai gaunasi tas pats.
Žinoma, laiko susitaupytų belekiek. Čia yra gerai.

Kykas rašė:
Aš visdelto labiausiai norėčiau Abisko - Nikkaluokta.

Popsas kartais gali būti visai pakenčiamas :)
Galima einant šiuo maršrutu nuklysti nuo jo "į kairę", niekas nedraudžia gi :)

Kykas rašė:
Vilnius- stotholmas (pigių skrydžių)

Manau, kad su pigiuose skrydžiuose bagažo kaina persvers viską.
Kad ir koks ultra-light'as būtų, nesutilps į rankinį ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 28 10:30 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Va. Jei skrydi ziuri su bagazo kaina tai sakau, nieko pigiau uz 121 eur nerandu. Skrydis is Vilniaus su SAS, persedimas stokholme.
I rankini bagaza negalima nei palapines kuoliuku nei sporko imt nei dar ko... Kompasas ir tas dar bus priskirtas sleginiam indui...

As sunkiai isivaizduoju ejima 5 km sone. Ten takas (marsrutas) eina per sleni. Jau viena km i sona paejus tau jau turesi eiti slaitu. O 5 km i sona jau turesi persiversti per kalnus ir eiti kitu sleniu. Aisku variantas eiti kitu sleniu. Nes vaizdai bus tie patys. Ten visas tas regionas su gerais vaizdais. Bet kam tada rinktis popsini varianta, kurio nezadama eiti, kai is karto galima rinktis normalu :). Ir eiti tuo kings trail isvis nera butina, tiesiog ten suzymetas takas kad jackwolfskinai nepasiklystu. O siaip, pasiemi zemelapi ir gali klaidzioti ten po tuscius slenius. Ka as ir zadu daryti. Nes oficialus marsrutas nuo kvikjoko manes nezavi visiskai.

Siaip pastebejau. Kad kuo daugiau info susirinkau, tuo labiau man tas kings trailas primena ta de compostela. Pasivaiksciojimu parka su parduotuvem ir nakvynes namukais. Tik, kad kings traile galima gerai pagrybaut i sona ir isvis net neturet kontakto su oficialiu marsrutu, o matysi ta pati ir dar daugiau.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 28 13:19 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Nu rankinis bagažas su SAS tai 8 kg buvo prieš pora sav. ( su kitais nežinau), tai aš ten tiek galiu sukišt...
Tik, kad ne viską galima į vidų imt...

Apie bagažą aš nepagalvojau gerai, reiks pasižiūrėt. Bo aš su sas preitą kart skridau, tai jie ten nesismulkina, bet ir kainuoja.

Atvirai pasakius "Jackwolfskinai" man netrukdo, būtų puiki proga prisimint vokiečių kalbą. ;)

Nu pora savaičių aš pasigalvosiu dar, o paskui reiks priimt sprendimą ir pirkt bilietus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 28 17:57 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Mano likimas toks...
Keltu arba lektuvu i stockholma, traukiniu i jokmoka (http://www.sj.se 71 eur), autobusu i kvikojoka (http://www.ltnbd.se 20eur).
Grizimas is nikaluoktos autobusu i kiruna (http://www.ltnbd.se manau kokie 10 eur), lektuvu i stockholma ir poto i vilniu (http://www.sas.se 121eur)


Dar dasides nuvykimas i kelta i ryga arba i lektuva i vilniu ir grizimas is vilniaus oro uosto. Grubiai paskaiciavus, kad reikes stockholme miesto autobusu pravaziuot, nusipirkt sokoladuka ir t.t. dasides dar kokie 30 eur.

Viso mazdaug gaunasi 252eur.

Dar reikia pasidomet, nes tikrai negali buti, kad nera autobuso is kirunos i jokmoka. Duoda tik su persedimu ir kainuoja dar 30 eur, uz nesamoninga 6 valandu ir 100 km kelione. Pasidomejau - neradau. Jei kazkas kazka zino, buciau dekingas uz informacija :)

Ir dar reiketu pasidomet del galivare orouosto, gal is ten kazkaip iseina kazka susiderinti. Ir dar reikia issaiskinti su visokiais helikopteriais, nes ten labai populiari tansporto priemone yra medikopteris. pvz http://www.fiskflyg.se/

Galiu pasakyti, kad transporta aptarnauja dafiga kompaniju ir reikia daug knistis norint rasti tai ko reikia. Tam gale daug veiksmo vyksta, daug transporto vazineja, problemu nera. Galima viska nesunkiai susiderinti vietoje. Ten net paprasciausias taxi gali buti sraigtasparnis :D Ale paskambini ir sakai - labas, paimkit mane is ten ir ten. Ir tipo atskrenda kaip internetas sako :) Bet as noriu viska pasidaryti namuose, kad poto nepaveluot i lektuva ar traukini ir kad nebutu staigmenu.

Kogero visiem zinomas puslapis. Vistiek idesiu http://www.virtualtourist.com/travel/Eu ... G-C-1.html

Atnaujinu :)

Is jokmoko i kvikjoka turetu kursuoti siu kompaniju autobusai. Neesme, nes grafikai tie patys, bet galbut kam nors pravers ta info.
http://www.ltnbd.se
http://www.dintur.se
http://www.lanstrafiken-z.se
http://www.tabussen.nu

Pabrango bilietai nuo 121 iki 164eur :). Jauciu reikia pirkti jau dabar man traukinio bilieta (nes pigius traukinio bilietus isperka greitai, kazkada kai norejau varyt, tai ir neradau bilietu dar pora menesiu pries, nebent kosminem kainom). Ir tada lauksiu geros kainos skrydziams. Autobusai vietiniai be jokiu rezervaciju veza, paprasciausi priemiescio autobusai kaip ir pas mus. pvz autobusas nr 47, arba kaunas-vilnius :)
Planas mano lieka toks kaip auksciau, jau susiziurejau laikus, datas ir t.t. gaunasi viskas puikiai. Pradedu kvikjoke, baigiu abisko ar nikaluokta. Prisegu savo "marsruta" :D Kadangi noriu ir ten ir ten, tai tiesiog susidejau visus sau patinkancius variantus i viena kruva, o toliau bus matyt kaip eisiu. Daug dar priklausys nuo tiltu per upes, jie bus ar ju nebus ir nuo oro salygu. Ankstyvas birzelis ten dar tik pavasario vidurys. Gali buti sniego, arba patvinusios upes, kuriu be tilto nepereisi.

Is Vilniaus tureciau isskristi birzelio 4 diena. Is esmes bilietus pirmyn jau galeciau pasimt. Atgaliniu bilietu dar biski palauksiu. Grizima planuociau neanksciau birzelio 20-22 dienos.

Mano marsrutas 200-300km, priklausomai nuo to kaip seksis, kaip nuotaika, kaip noras bus. Kadangi trasa nesudetinga, ipatingai paprasta orientacija ir t.t. tai dienai skaiciuoju kokius 18-26km vidurkis tarkim 23km. I keliones gala gal ir iki 30-35km (pageres fizine bukle, palengves kuprine). Ejimo turetu buti 10-14 dienu. 2-4 dienos poilsio. Mazdaug 3 dienos kelionem lektuvais, autobusais ir pns. Gaunasi mazdaug apie 18 dienu kelione tai kaip ir minejau 2-3 savaites.

Taigi, dar atnaujinu desimta karta :)

Ka del kuprines turinio ? Palapine ar tentas su lazdom ? Bus malku, bet ne visad, hobostovas ar primusas su dujom ir t.t. ? Zodziu ka koki invetoriu rinktumetes ?


Prikabinti failai:
Untitled-1.jpg
Untitled-1.jpg [ 588.19 KiB | Peržiūrėta 5815 kartus(ų) ]

_________________
NESPAUSTI
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 29 11:16 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2013 Gru 28 22:37
Pranešimai: 33
Ir mano planuose šita trasa. Kada nežinau. :( Kelionę planuojam traukiniu iki Kirunos /Abisko. Dėl tento su lazdom abejoju -2-3 svaites varyt tik su tentu :shock: ten juk atviros vietos, beveik tundra, jokios užuovėjos, kai pūstels vėjelis, tas tentas bus prapučiamas per apačią ir visur kitur, o gali ir į dausas nuskris suvisam... Pasiimt palapinę vertėtų, iš bėdos galima vien tik jos tentą naudot, o vidinę dalį turėt kuprinėj. Nors kai tu ekstrymo mėgėjas :D skaičiuojantis gramus, tai tau ir tento užtektų. Dėl Hobo stove irgi abejoju - o jei lietus lis ir visi šakaliukai surasti bus permirkę - naudos iš bus kaip iš ožio pieno, be to rankiot ten juos tundroj...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kings trail
StandartinėParašytas: 2015 Sau 29 11:39 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Pagaliukai daug nesveria, as mastau ju prsirinkti kokiom 2 dienom ir visad laikyti kuprineje, sausai :) Tu pagaliuku isvis, ne visada rasi, gali tekti tas dvi dienas nei zoles is arti nematyti. O slapius galima dziovinti miegmaisyje arba drabuziuose prie kuno. Va pvz primusas tai butu reikalingas kokiom 2 dienom. Ir del gryno primuso poreikio dviem dienom tikrai nenoriu jo beprasmiskai tasytis su savimi dvi savaites.

Del tento mano nuomone irgi panasi. Jei pakliusi ant geresnio vejo, gali ir nupust ji. O jei nenupus, ant gero vejo ir lietaus vistiek lietu pus pro visus tarpus ir bus slapia.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 135 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007