bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 29 07:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Zygis su 3 daiktais. 2014.09. 26 - 28
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 23 15:11 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
ĖĖĖ kadangis su mano dalyvavimu neaišku ir turbūt ne mano reikalas, bet...

sakasvilis, ar esi tikras, kad tos vietovės ir dabartinis metų laikas gerai derinasi su "3 daiktų žygeliu"?

Tik pastebėjimas, bet ten kabliuot teko nemažai ir tas žygelis įsiminė ne todėl, kad buvo baisiai lengvas... :twisted:

Nu aš taip primetu, kad išlipus tinkamoj stotelėj su pirmą nąkvynę gal ir galima iki poligono datempt (nors tubūt geriau nereikia), bet jeigu žadi naktį į tą pelkę "kur briedžiai skesta", tai :mrgreen: kaži ar kas gyvas išlys... Visvien vargu ar kas prožikus ims... O visi bus šlapi iki kaklo... O poligone su malkom šikna... O dar jei lis :obscene-buttmoon:


:text-bravo:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zygis su 3 daiktais. 2014.09. 26 - 28
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 23 17:16 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Marsrutas nebus toks kaip ana karta. Slapsim daugiau, atstumo bus maziau. Aisku vieta nelabai tinkama 3 daiktam, bet kai pagalvoji, maisto yra, tai ko gi dar reikia. Tu triju daiktu ir taip dafiga. Rubus ant gero lauzo isdziovinsim. As manau imsiu gera miegmaisi, nes nuovargis per pelkes braidant bus nemazas, vakare maziausiai noresis sukt galva apie patogia nakvyne.

I pacia pelke mes neisim, nes tokiu oru ten reikia buti pasiruosus hidro kostiuma ar kazka, arba eiti vasara. Ir dar virve susirisus, del visa ko... Bet lyst tai lysim giliai. Kas dar nezino, tai nusiteikit iki keliu vandeni stovet ir braidyt. Botu imt nesiulau nes nepades, o uzsipyle vandens ir dumblo sukels tik problemas. Imkit batus kurie gerai laikosi ant koju, i neperslampamuma net neziurekit, nes vistiek per virsu bus uzpilti.

Apeisim kernava per rytai-pietus-vakarai puse ir dursim i siaure, nedaeja poligono. Situ budu turesim visa sestadieni pelkinejimui. Sekmadieni pora km iki keliuku, ir keliukais per valandzike parvarom i rudininkus, kur koops'as, alus ir autobusas namo.

Pirma nakvyne kaip anais metais. Islipam (reikiamoj, o ne sekancioj!!!) stotelej, ir einam keliukais. radio nepavargsta ir nueinam iki kur reikia :) ryte atsikeliam. pusvalandukas pesciomis ir prasides klampone. tiklsas nebus poligonas. atsikelsim anksti ir nemalsim sh. kadangi tikslas ne poligonas galesim be streso palangva puskuoti palei kernava.

Dar turiu ka pasakyti. Mes neinam cia i visokias kulgrindas ir pns. Oras nera labai jau siltas, einam su nakvyne lauke ir dar nesam kuprines. Tad giliau bambos nelysim. Sakykim iki keliu (man :) ) vidutiniskai. Bet manau ir as kiausinius panadrinsiu kur. Na zodziu cia nera viena is tu pramogu kur atveza su busu, paima is visu po 100lt, duoda gelbejimo liemenes ir sako "eikit ten". Mes visgi turim tiksla - atstuma. Ir neturim prities po valandos pelkinejimo, tad iki pazastu mes nelendam ir nera ko. Dazniausiai kaip ir minejau, jei einam per pelkyna tai einam taip, kad apie pora valandu butume iki keliu baloje.

Nors si karta manau uztruksime ilgiau 3-5 val. Turekite "shotu", energetiniu batoneliu. Nes sustot ne visad bus galimybe ir jei truks jegu, tai, kad nesikankint ir nestabdyt visos grupes - pasipildykit angliavandeniais is visokiu sokoladu.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zygis su 3 daiktais. 2014.09. 26 - 28
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 24 15:41 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Jo neblogą čia visai sumąstėt, gaila aš ne Marijos žemėj, tai prisijungti negalėsiu, bet manau panašių atrakcijų galima ir daugiau...

Pora pastebėjimų: sakasvili, žiebtuvėlis irgi daiktas :)
Ir kažkaip su dalybomis daiktų reiktų taisyklių, atai vienas visą miego komplektą nešis, kitas "žioplys" vietoj to puodą vandeniui virt, o arbatą tai visi gers :D

Šiaip idėją užskaitau, įdomus žygelis turėtų būt.

P.S. nepamirškit GPS'o keliuku praeit...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zygis su 3 daiktais. 2014.09. 26 - 28
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 24 23:15 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
NU iš principo aš irgi galvoju, kad palapinė tai 1 daiktas ;)
Arba tada batai irgi jau 4 daiktai gaunasi.
Nu pažiūrai parduotuvėse, tai palapinė gi ne dalimis pardavinėjama.
Jei ji nefunkcionali, be kažkokių tai dalių, tai viskas kaip ir visuma.

PS. aš už visokius tokius nukrypimus, bet jei eisiu, tai imu miegojimo komplektą.
Per senas aš ant šakų po egle šlapiam miegmaišį miegot, man sąnarius ir be to skauda.
Jei negalima, nu tai negalima- važiuosiu tėvų lankyt...

PPS
O kolkas palauksiu- pagalvosiu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zygis su 3 daiktais. 2014.09. 26 - 28
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 25 10:13 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Rgs 13 08:00
Pranešimai: 349
Miestas: Malaga
Čia dėl tų daiktų skaičiavimo, tai manau, kiek žmonių, tiek ir nuomonių.
Pvz., kokį mobiliaką tai, manau, kiekvienas turės, daugeliui jie jau tapo gyvenimo dalimi. Čia net niekas nekalba apie juos.
O žiebtuvėlis, jei tarkim žmogus rūkantis (aš ne), tai irgi būtinas dalykas, be jo iš namų neina :)
Mano daiktai manau bus tokie:
1. Miegmaišis
2. Arba tentas, arba palapinsiaustė (abiejų kilpos apraišiotos virvutėmis, tai gal jos nesiskaičiuos kaip atskiras daiktas :) )
3. Peilis
Viskas bus dedama į kuprinę, kartu su maistu ir vandeniu. Be to, nevaržanti, protingai šildanti apranga ir batai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zygis su 3 daiktais. 2014.09. 26 - 28
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 25 13:12 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Man sugyventine sake, kad kyko sugyventine ateis vafliu kept siandien pas mus. Paklausiau ar ateis kykas. Sake ne, nes krausis daiktus :D Nieko tu negalvok. Dekis A formos palapine ir varyk, paimsiu ryt is darbo tave su savo raudonu ferari galatic.

As imsiu miegmaisi ir prozektoriu, daugiau nezinau ar ko man reikia. Gal dar isimesiu kazka jei sugalvosiu ko reikia.

Tai i zygi varo:

As
Kykas
Paulis
Jurgis (forume nesilanko)
Arminas ? (forume yra bet nesireiskia :) ) dar nelabai suprantu ar eis, bet manau eis.
Justas vadu vadas susidomejima pareiske, bet itariu pelkes atbaide ? :)

As jau jauciu jega, galvoju net pasimti veidrodini ir dar objektyva issinuomot fotofabrike.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zygis su 3 daiktais. 2014.09. 26 - 28
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 25 14:55 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Gali lyt, todėl jei eisiu, tai šunio būdos neimsiu- perlyja ją.

Imsiu tą naują mažą (kur praeitą kart), o jei negalima... Nu tai važiuosiu tėvų lankyt.

Jei eisiu kuprinėj bus: palatkė, miegmaišis, kilimėlis.
Man svarbu sausai, šiltai miegot- visa kita antriniai dalykai.


Spręsk organizatoriau, kiek daiktų yra palapinė... ;)


PS. Apskritai, tai aš žygio idėją suprantu ir palaikau, tik bijau- nesigaus taip kaip tu tikiesi.
Tep, kad nesinervink ir būk geros nuotaikos ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zygis su 3 daiktais. 2014.09. 26 - 28
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 25 16:20 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Nu tai eik, leidziu. Vistiek visiem bus pofik, sviesis telefonais ar dar ka nors darys :) as tai eisiu pagal ideja ir pats sau greiciausiai 2 daiktus imsiu.
Lietaus manau nebus.

Zodziu vilnieciai bukit stoti prie kasu 18:15
As kauniecius surinksiu su auto ir varysim i stoti. Kur traukiniu atvyksim i vilniu 18:16

jei kas tai mano alio 868723807

Cituoti:
NUVYKIMAS / GRIZIMAS I IR IS ZYGIO

Jei penktadieni
is kauno 17:05 traukinys. Atvyke i vilniu (18:16) perkam bilietus sedam i kita traukinys 18:36 ir varom i stasylas. Islipam 19:50. Einam i nakvyne jau i pacia rudininku giria. Pirma nakvyne su trim daiktais ikuriama tamsoje. (galvokite ar imsite prozektorius ar peilius :))


_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zygis su 3 daiktais. 2014.09. 26 - 28
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 25 20:13 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
p.s. tuoletinis skaitosi asmeninis daiktas. galvokit :)
p.s.s. telefonu sviestis butu negrazu.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zygis su 3 daiktais. 2014.09. 26 - 28
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 26 07:12 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Laiku tu čia parašei: "būtų negražu" :mrgreen:
Viskas jau batia- darbe sėdžiu, komplektacijos nebepakeisiu :naughty:
Kaip suprantu tento neimsi, o imsi prožiką :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007