bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Bal 25 06:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: esu neigalus nevaikštau...
StandartinėParašytas: 2014 Sau 20 19:56 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2014 Sau 20 19:46
Pranešimai: 15
Miestas: Vilnius
esu neigalus nevaikstau. patinka ziaurei gamta bushcraftas ir pan ;) noreciau labai kazkur pasibut su jumis forumieciai pakept sashla pernakvot gamtoj prie alaus :) turiu as savo kuprine noreciau pasidalint parodyt savo sukaupta geri;) esu Darius man 29m esu is vln.


Paskutinį kartą redagavo acid_heat 2014 Sau 21 17:45. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: esu neigalus nevaikstau...
StandartinėParašytas: 2014 Sau 20 21:58 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Nematau tame daug problemų - tiesiog organizuojant žygį (esant logistiškai tinkamai vietovei) galima pasiderint dėl visiems tinkamos stovyklos vietos ir t.t. pan.
T.y. reikėtų tiesiog kreiptis į žygelio "organizatorių" arba bendrai toje temoje.
Kitas variantas - pačiam prisiimt organizavimą ir pasiūlyt tinkamą ir sau ir kitiems variantą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: esu neigalus nevaikstau...
StandartinėParašytas: 2014 Sau 20 22:09 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2014 Sau 20 19:46
Pranešimai: 15
Miestas: Vilnius
matai esme tame kad tures kazkas but salia visvien padet paduot ir pan... nes rankos mano irgi silpnos. o del vietoviu man vienodai cia jau reiktu galvot tam kas temps mane :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: esu neigalus nevaikstau...
StandartinėParašytas: 2014 Sau 20 22:24 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2014 Sau 20 19:46
Pranešimai: 15
Miestas: Vilnius
jei atsirastu koks zmogelis kuris paorganizuotu viska butu super. pvz kovo 12-20d. jeika rasykit i skaipa: acid_heat


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: esu neigalus nevaikstau...
StandartinėParašytas: 2014 Sau 20 23:04 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Čia tolimas labai laikas kol kas :) sunku ką planuot - kažką, kažkada vis tiek organizuosim :) Dėl sąlygų - pvz. nuvykimas/atvykimas (viešasis transportas ar kt.) ir t.t. pan. tai čia pats turi įvardint kas tinka, o kas nelabai.
Dėl maršruto, tai buvo ir bus tokių "žygelių", kur praktiškai niekur neeinama, kaip sakant poilsiniai š... malimai :) Kitur galima ir maršutą tinkamą (ar beveik tinkamą :) ) pasiderint.
Žodžiu, reik konkrečiu atveju šnekėt - bus kažkoks žygelis - parašyk, tada ir galima bus aiškiau kažką derint...

P.S. Forume pageidautina rašyti lietuviškai bei paisyti rašybos/skyrybos taisyklių...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: esu neigalus nevaikstau...
StandartinėParašytas: 2014 Sau 21 08:57 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 01 00:25
Pranešimai: 344
Miestas: Utena
Ar butu zmogus is tavo aplinkos ar reiktu viska apsiimti mums? ;) Seip viskas imanoma jei tik noro yra :)) O iki pavasario kiekviena diena teks stiprint rankas kad kuo maziau padavinet reiktu :violin: :violin: :dance:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: esu neigalus nevaikstau...
StandartinėParašytas: 2014 Sau 21 09:27 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2014 Sau 20 19:46
Pranešimai: 15
Miestas: Vilnius
ok zmogu rasiu kas nuves mane su auto ir pabus o jus tik suorganizuokit viska kas kur ir pan. shashla pazadu 5kg ir keleta 0.7 zelionaja marka :)

sorry del lietuviu kalbos nebuvimo bet man taip tesiog fiziskai lengviau parasyt...

ps palapines kilimelio miegmaisio neturiu. o visa kita turiu..;)


Paskutinį kartą redagavo acid_heat 2014 Sau 21 09:34. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: esu neigalus nevaikstau...
StandartinėParašytas: 2014 Sau 21 09:34 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
acid_heat rašė:
ok zmogu rasiu kas nuves mane su auto ir pabus o jus tik suorganizuokit viska kas kur ir pan. shashla pazadu 5kg ir keleta 0.7 zelionaja marka :)

sorry del lietuviu kalbos nebuvimo bet man taip tesiog fiziskai lengviau parasyt...

Neįtemą, bet per kurią vietą sh parašyti yra lengviau negu š, kaip tik sunkiau vietojvieno paspaudimo spausti reikia du kartus. Gerbkime vieni kitus ir forumo nusistovėjusias taisykles. Ačiū.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: esu neigalus nevaikstau...
StandartinėParašytas: 2014 Sau 21 09:37 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2014 Sau 20 19:46
Pranešimai: 15
Miestas: Vilnius
Justas rašė:
acid_heat rašė:
ok zmogu rasiu kas nuves mane su auto ir pabus o jus tik suorganizuokit viska kas kur ir pan. shashla pazadu 5kg ir keleta 0.7 zelionaja marka :)

sorry del lietuviu kalbos nebuvimo bet man taip tesiog fiziskai lengviau parasyt...

Neįtemą, bet per kurią vietą sh parašyti yra lengviau negu š, kaip tik sunkiau vietojvieno paspaudimo spausti reikia du kartus. Gerbkime vieni kitus ir forumo nusistovėjusias taisykles. Ačiū.


nelengviau nes visos tos raides yra virsui kur skaiciai reik ranka istiest.suprantu kad netiki nesupranti nes nematei jei susitiksim kada isitikinsi ir pamatysi realia situacija tada suprasi..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: esu neigalus nevaikstau...
StandartinėParašytas: 2014 Sau 21 09:54 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Nu nu ;)
Tik ką pabandžiau- norint spausdinti pilna klavitūra, rankų tiest niekur nereikia.
Uždedi rankas ant klavos ir visas raides pasieki tik pirštais.
Taip, kad bėdos bėdom, o taisyklės taisyklėm ;)

Dėl išvykų, tai tikriausiai reikia laukt padoriai pliusinių temperatūrų.
Tau 2 variantai, arba jau minėtas atvažiavau pastovyklavau, arba gelbėjimosi liemenė ir plaukimas plaustu ;)
O taip tai nepergyvenk, bus tų išvykų tau tinkamų, o jei nebus padarysim ;)
Miestą tik užsirašyk.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007