bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 19 13:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 165 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Kov 18 20:54 
Atsijungęs
Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 03 13:28
Pranešimai: 74
Miestas: Vilnius
važinėdamas automobiliu darai tikriausia kokius 10 kart didesne žalą, negu laiks nuo laiko nušaudamas kokį gyvūną. o apie tai, kad medžioklė pareguliuoja populiacija tai net nėra ką kalbėti. jeigu tai medžioklė aš esu už. jei tai mėsininkavimas tikrai prieš. nors beje pats nemedžioju, bet netrukdau ir kitiems.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Kov 18 21:42 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas

Užsiregistravo: 2011 Bir 05 11:25
Pranešimai: 245
Miestas: Kaunas
augustas rašė:
važinėdamas automobiliu darai tikriausia kokius 10 kart didesne žalą, negu laiks nuo laiko nušaudamas kokį gyvūną. o apie tai, kad medžioklė pareguliuoja populiacija tai net nėra ką kalbėti. jeigu tai medžioklė aš esu už. jei tai mėsininkavimas tikrai prieš. nors beje pats nemedžioju, bet netrukdau ir kitiems.



Komentaras niekinis! Akivaizdu kad temos neskaitei, kalba eina apie PRAMOGINĘ medžiokle tai yra iš malonumo ir/ar dėl hobio!
Su mašina važiuodamas nesunaikinu gyvūnų, nes pagal tavo logiką medžiotojas nušauną žvėri o aš važiuodamas tą pačią akimirką 10 jų sunaikinu? žodžiu paviršium bachūras varai. Dėl pasiutusių lapių ir kitų gyvūnų, jei neįmanoma jų išgydyti ir/ar tai gresia gyvybei aplinkiniams reik tuomet palengvinti jų dalią ir nušauti, tas pats vyksta gi ir su žmonėmis, plėšikas kuris kelią grėsmę ir kesinasi į kitų gyvybes, besipriešinantis sulaikant, būna dažniausiai nušaunamas. Ir kas tau neaišku? bet dėl hobio ir/ar pramogos žmonių nešaudom?
Ir dar: "nors beje pats nemedžioju, bet netrukdau ir kitiems" - tai vadinama abejingumu-apatiškumu, tai pati blogiausia forma. Net medžiotojas kuriam dėl jo poelgio nepritariu turi vienokius ar kitokius įsitikinimus. O tokie apatiški kaip tu ramiai sau praeina pro rūkantį aštuonmetį. Pats nerūkau, bet ir kitiems netrugdau. Tegyvuoja tolerancija.

Saulius

_________________
Gana ...... protą! Turistas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Kov 18 22:07 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris

Užsiregistravo: 2012 Kov 13 17:26
Pranešimai: 101
Gana ..... Protą, sauliau, kaip pats pasirašei. Primeni kunigą kuris besiduodantis su prostitutėmis iki gyvos galvos atkakliai dės tą patį ir tą patį šūda liaudies galvon. Ir nifiga neatsisžvelgi į kitų nuomonę. Yra normos. Yra norma nešaudyt žmonių, kaip sakei dėl pramogos, ir yra normos medžioklei. Kodėl užpakalį valais šikpopieriu kai miške yra belekiek lapų? Juk žudai medžius! Naikini gamtą! Aj, dzin mąstyk kaip nėša ta tavo makaulė.
Ir dar tas tavo vardas kekvienam įraše.. GTFO su tokia didybės manija..

_________________
Istorija yra rinkinys melų, su kuriuo visi sutinka. N.Bonapartas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Kov 18 22:22 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas

Užsiregistravo: 2011 Bir 05 11:25
Pranešimai: 245
Miestas: Kaunas
IgnasSJT rašė:
Gana ..... Protą, sauliau, kaip pats pasirašei. Primeni kunigą kuris besiduodantis su prostitutėmis iki gyvos galvos atkakliai dės tą patį ir tą patį šūda liaudies galvon. Ir nifiga neatsisžvelgi į kitų nuomonę. Yra normos. Yra norma nešaudyt žmonių, kaip sakei dėl pramogos, ir yra normos medžioklei. Kodėl užpakalį valais šikpopieriu kai miške yra belekiek lapų? Juk žudai medžius! Naikini gamtą! Aj, dzin mąstyk kaip nėša ta tavo makaulė.
Ir dar tas tavo vardas kekvienam įraše.. GTFO su tokia didybės manija..



Bambuk, tuoaletinis popierius pagamintas iš antrinių popieriaus žaliavų! jei ne šikpopierius tai dūlėtų savartynuose neperdirbtas popierius.
Ir dar, kunigas su prostitutėmis givybių neatima, tiesa? o kad jis kunigas ir neva turi mitinių nuostatų laikytis kaip celibatas, tai tik tokiem kaip tu tuščiagalviams, kurie vis dar tiki burtais, tai yra religija. Man kunigas yra vyras, o prostitutė moteris, kas blogo kad vyras su moterim tratinasi? Žodžiu, sukramtyk prieš šnekėdamas, kitaip tai blogo tono ženklas.

Saulius

_________________
Gana ...... protą! Turistas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Kov 18 23:05 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Kad ir kaip aštriai bevyktų diskusija.
Asmeniškumų, įžeidinėjimų ir necenzūrinių išsireiškimų netoleruosim.
Nepamirškit ir diskutuokit toliau ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Kov 18 23:21 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas

Užsiregistravo: 2011 Bir 05 11:25
Pranešimai: 245
Miestas: Kaunas
Kykas rašė:
Kad ir kaip aštriai bevyktų diskusija.
Asmeniškumų, įžeidinėjimų ir necenzūrinių išsireiškimų netoleruosim.
Nepamirškit ir diskutuokit toliau ;)


Aštriai vykstančiai diskusijai, asmeniškumai neišvengiami, kaip ir vienas kitas menkas palyginimas ar menkavertis įžeidimas.

Tad nepykit merginos, akimirkai pamaniau kad tai vyriškių forumas.
Pažadu, pasitaisysiu.

Saulius

_________________
Gana ...... protą! Turistas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Kov 19 06:49 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris

Užsiregistravo: 2012 Kov 13 17:26
Pranešimai: 101
Taip, turbūt irgi būsiu ne taip supratęs. Tai va, tamsta sauliau man žiauriai malonu pasakyt kad man nusiš*kt ant jūsų nuomonės. Kai pateiksit faktus kad medžioklė padarė bent regioninio mąsto žalą - eisiu kartu su jumis.
P.s. dievais, velniais ar dar kokia x****a nustojau tikėt devynerių. Tad gal baikim pjovimasi. Naudos mažai, kažką rašydamas lapučių neišgelbėsi.. Kaip užknisa tokie didvyriai...

_________________
Istorija yra rinkinys melų, su kuriuo visi sutinka. N.Bonapartas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Kov 19 08:42 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 23 14:35
Pranešimai: 947
IgnasSJT rašė:
Taip, turbūt irgi būsiu ne taip supratęs. Tai va, tamsta sauliau man žiauriai malonu pasakyt kad man nusiš*kt ant jūsų nuomonės. Kai pateiksit faktus kad medžioklė padarė bent regioninio mąsto žalą - eisiu kartu su jumis.
P.s. dievais, velniais ar dar kokia x****a nustojau tikėt devynerių. Tad gal baikim pjovimasi. Naudos mažai, kažką rašydamas lapučių neišgelbėsi.. Kaip užknisa tokie didvyriai...


Ignai, tau kaip vaikui išvis derėtų pagarbiau su vyresniais bendrauti ir per daug nešūkalioti. Kažin ar realiai kalbėdamas išdrįstum Mikui/Sauliui ar kam kitam pasakyti "žiauriai malonu pasakyt kad man nusiš*kt ant jūsų nuomonės". O jei ir pasakytum, tai pasigailėtum. Tą garantuoju.

_________________
Jei nežinau pačio atsakymo, tai žinau kur jį rasti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Kov 19 10:03 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Kov 13 18:26
Pranešimai: 42
Miestas: Bostonas
as manau, kad jei įvyktų toks stebuklas ir pavyktų kažkaip sustabdyt brokonieriavimą, tai legali medžioklė daug žalos gamtai tikrai nepadarytų, o kai kuriais atvejais ir padėtų.
Kalbant apie patį medžioklės instinkto patenkinimą, manau kas nori , tas randa alternatyvų. Žodžiu su protu ir saiku medžiojant, manau, niekam nepakenksit. (pats nemedžioju.)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Kov 19 11:22 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas

Užsiregistravo: 2011 Bir 05 11:25
Pranešimai: 245
Miestas: Kaunas
IgnasSJT rašė:
Taip, turbūt irgi būsiu ne taip supratęs. Tai va, tamsta sauliau man žiauriai malonu pasakyt kad man nusiš*kt ant jūsų nuomonės. Kai pateiksit faktus kad medžioklė padarė bent regioninio mąsto žalą - eisiu kartu su jumis.
P.s. dievais, velniais ar dar kokia x****a nustojau tikėt devynerių. Tad gal baikim pjovimasi. Naudos mažai, kažką rašydamas lapučių neišgelbėsi.. Kaip užknisa tokie didvyriai...


Svarbiausia gerai mokinkis, nes užaugsi balvonu, atlik mokytojų užduotis ir rytais mankštinkis, ir išsispausk paauglystės spuogus nuo veido, bus daugiau naudos, ir dar, ar gi tavęs mama nemokino kad nemandagu kištis į suaugusių pokalbius? Nesijausk atsakingas man kažką atrašyti.

Saulius

_________________
Gana ...... protą! Turistas


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 165 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007