bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Bal 25 21:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 165 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 26 19:49 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 26 15:56
Pranešimai: 146
Sauliau, bet pats plūsti ištisomis pastraipomis ne į temą kaip "turi būti".
---
Klausimas buvo be papildomų sąlygų "jei tada, tai tada". O- tiesiog- tiesiai: ar lygu vienas kitam?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 26 20:13 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas

Užsiregistravo: 2011 Bir 05 11:25
Pranešimai: 245
Miestas: Kaunas
kranklys rašė:
Sauliau, bet pats plūsti ištisomis pastraipomis ne į temą kaip "turi būti".
---
Klausimas buvo be papildomų sąlygų "jei tada, tai tada". O- tiesiog- tiesiai: ar lygu vienas kitam?


Visi mano komentarai ne į tema buvo grynai reakcija į paviršutiniškumą. Parodyk nors vieną vietą kur aš pats kažką užkabinau norėdamas tiesiog prisikabinti.
-----
Klausimas keliamas tik dėl papildomų sąlygų kitaip jis nebebus klausimas, nes netenka prasmės. Tai gi, galiu pasikartoti, jei tu daužysi gyvulį, ginsiu jį, jei tave gyvulys puls, ginsiu tave. O žvelgiant globaliai, gyvybė yra lygi, nesvarbu kokiam bio skafandre. Kur tau nesuprantama, jei mastau šiek tiek globaliau? ar tu vadovaujies, jei ne su mumis tai prieš mus? negali būti iš principo pieno be karvės, kaip ir negali būti vertinimo be situacijos, supranti? kitaip tai būtų iš tuščio į kiaurą pylstymas. Net ir tavo klausimas iš esmės turi papyldomų sąlygų, tai yra, tu nori sužinoti mano atsakymą, tai ir yra šiuo atveju papildoma sąlyga. Tai kodėl tu tikiesi kad aš tau atsakysiu į klausimą be papyldomų sąlygų, kuriam atsakyti reikalingos papyldomos sąlygos?

Saulius
p.s. dar kart raginu gryžti prie temos "už ir prieš medžioklę" ir argumentų trūkumus nepervedinėkime į asmeniškumus.

_________________
Gana ...... protą! Turistas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 26 20:44 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 26 15:56
Pranešimai: 146
Aš tau atsakau be situacijų: man tos gyvybės nėra lygios. Mes vertingesni. Net tu, Siauliau, man esi brangesnis nenusakomai n kartų nei kiaulė, nors aš jus abu vienodai pažįstu... Tai iš tokio požiūrio ir randasi medžioklė, kuri mums priimtina ir pateisinama. O malonumas kaip toks nėra iš moralinės. Smerkčiau aš ne medžiotojo patiriamą malonumą medžiojant, o godumą, jei jis nušauna daugiau žvėrių nei jam buvo leista pagal įstatymą (tai brakonieriai). Todėl reikia svarstyti apie medžioklę už/prieš tik principiniai- ar ji kaip tokia turi būti apskritai? Nebūna pusiau nėščios... Valgyti pirktinę mėsą ir tuo pačiu būti prieš medžioklę - labai nenuoseklu!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 26 21:50 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas

Užsiregistravo: 2011 Bir 05 11:25
Pranešimai: 245
Miestas: Kaunas
kranklys rašė:
Aš tau atsakau be situacijų: man tos gyvybės nėra lygios. Mes vertingesni. Net tu, Siauliau, man esi brangesnis nenusakomai n kartų nei kiaulė, nors aš jus abu vienodai pažįstu... Tai iš tokio požiūrio ir randasi medžioklė, kuri mums priimtina ir pateisinama. O malonumas kaip toks nėra iš moralinės. Smerkčiau aš ne medžiotojo patiriamą malonumą medžiojant, o godumą, jei jis nušauna daugiau žvėrių nei jam buvo leista pagal įstatymą (tai brakonieriai). Todėl reikia svarstyti apie medžioklę už/prieš tik principiniai- ar ji kaip tokia turi būti apskritai? Nebūna pusiau nėščios... Valgyti pirktinę mėsą ir tuo pačiu būti prieš medžioklę - labai nenuoseklu!


Dėkui už vertinima. Tačiau dabar mūsų diskusija pervedinėju į globalią pusę, viskas buvo, yra ir bus nuoseklu žemėje, gimstam ir mirštam, tai nuoseklu, ir jei atmesi save kaip individą ir pažvelgsi per gyvybės simbiozės prizmę viskas taps kur kas paprasčiau, nes be gyvūnų negalėtum išgyventi, tad kodėl turim naikinti iš pramogos tai kas suteikia galimybę mums gyventi iš esmės? pagauni? štai kur esmė.
Tu veikiausia maišai sąvokas dėl prigimtinių savybių, tai yra kad maistą valgyti kaip ir apvaisinti moterį gamta davė pojūtį "malonu" kaip ir malonu pavargus pamiegoti o jei dar sotus ir moterį pamyli tai super malonu, tik "malonu" pakeičia "pramoga" kai jau malonumo nebeužtenka tada žmogus dėl įvairiausių kompleksų ar nepilnavirtiškumo prieina iš pramogos žudyti gyvūnus, kitas nekaltas mergaites 4 metų dulkinti, trečias neriasi į narkotikus ir t.t. Nepastebėjau nei vieno gamtoje atveju kad liūtas žudytų dėl pramogos gazeles. O žmogus tuo tarpu praėjas tokią evoliuciją ir sąmoningas, elgiasi prieš gamtą ir patį save. Tai klausimas ir stojasi, kodėl vis dar dėl savų kompleksų žudom tuos kurie suteikia galimybę mums gyventi? Jei tu alkanas ir susimedžioji maistą viskas puiku, aš pritariu, galbūt net padėčiau. Bet dėl pramogos.... na aš dar pabaidyčiau žvėrį į priešingą pusę kad tik jis nenuklystų netyčią į tavo optinį taikiklį.
Ir apie įstatymus apskritai nekalbėkim tai joks rodiklis, kažkada buvo įstatymas anglų didikams okupuotoje airių žemėje, susituokus airiams, pirmą naktis su jaunają priklausė anglų didikui pagal įstatymą :) ar paklustum ir tokiam įstatymui jei tu būtum airis? ar sakytum kad įstatymas teisingas? įstatymai formuojami pagal žmonių evoliucijos eiga, taigi siūlau žvelgti plačiau.
Saulius

_________________
Gana ...... protą! Turistas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 27 00:14 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 26 15:56
Pranešimai: 146
Nepyk, bet tavęs nebesuprantu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 27 17:33 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bir 08 17:06
Pranešimai: 159
Miestas: Šiauliai
Skiriama Mikui :lol:
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pa ... z1nb3WZJdu


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 27 20:38 
Atsijungęs
Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 17 16:38
Pranešimai: 50
Šaunuolis SAULIAU :clap: Pritariu tau 100% ;)

_________________
Kiekviena pabaiga yra pradžia kažko naujo... :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 27 21:20 
Atsijungęs
Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 21 19:28
Pranešimai: 85
Miestas: Vilnius
Būčiau airis, galvočiau, kad ne bala - neištaškys. :twisted:

_________________
Nerandi lietuviškų raidžių klaviatūroje? Kopijuok iš čia: ĄČĘĖĮŠŲŪŽąčęėįšųūž


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 27 23:24 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 23 14:35
Pranešimai: 947
Ten tame Kaladbrs.... whatever.... Matyt medžiotojai ne šiaip su leidimais, ir ne šiaip pagal įstatymus numatyta tvarka medžioja. Gavo ko nusipelno. Kaip patys rusai sako "za što barolsia, na to i naparolsia''.

_________________
Jei nežinau pačio atsakymo, tai žinau kur jį rasti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 29 08:48 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2011 Lap 22 09:54
Pranešimai: 22
Miestas: Vilnius
stafass rašė:
Ten tame Kaladbrs.... whatever.... Matyt medžiotojai ne šiaip su leidimais, ir ne šiaip pagal įstatymus numatyta tvarka medžioja. Gavo ko nusipelno. Kaip patys rusai sako "za što barolsia, na to i naparolsia''.


...greičiau paprasti medžiotojai ieškodami laimikio giliau į mišką nuėjo, aptiko kokią "bojevykų" stovyklavietę, arba šiaip "migruojančią" grupuotę. Anie, nenorėdami kad būtų atskleista jų dislokacijos vieta arba judėjimo maršrutas/kryptis, problemą išsprendė pagal Staliną - nėra žmogaus, nėra ir problemos...

_________________
Sometimes we have to get lost in order to find ourselves...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 165 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007