bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 10:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 165 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 25 15:12 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
Cituoti:
tu kokrečiai šiuo klausimu rimtai evoliucijoje užstrigai

neteigsiu, kad esu 21 amziaus modernus cosmopolitanas. neturiu net banko sakaitos - nes juo nesinaudoju. nemoku net iPhonu naudotis - atsilikelis?

Cituoti:
Ir ne tau kalbėti apie humaniškumą kol tu planuoji pramogai medžiokles

as mezdziokliu neplanuoju. smaragdineje saloje medziojau ne pramogai. paprasciausiai paprase padeti iskilusioje situacijoje. tarkime, kaip senyva bobulka auginti kiaule, karve, ozka ar vista ko nors papraso kad ta gyvuli paskerstu, nes pati to nesugeba, negali padaryti. jauti skirtuma tarp butinybes ir pramogos?

Cituoti:
Beje, kaip suprantu esi kariškis

gal nustebsi, ale esu civilis zmogus.

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 25 15:34 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas

Užsiregistravo: 2011 Bir 05 11:25
Pranešimai: 245
Miestas: Kaunas
Erikas rašė:
Cituoti:
tu kokrečiai šiuo klausimu rimtai evoliucijoje užstrigai

neteigsiu, kad esu 21 amziaus modernus cosmopolitanas. neturiu net banko sakaitos - nes juo nesinaudoju. nemoku net iPhonu naudotis - atsilikelis?

Cituoti:
Ir ne tau kalbėti apie humaniškumą kol tu planuoji pramogai medžiokles

as mezdziokliu neplanuoju. smaragdineje saloje medziojau ne pramogai. paprasciausiai paprase padeti iskilusioje situacijoje. tarkime, kaip senyva bobulka auginti kiaule, karve, ozka ar vista ko nors papraso kad ta gyvuli paskerstu, nes pati to nesugeba, negali padaryti. jauti skirtuma tarp butinybes ir pramogos?

Cituoti:
Beje, kaip suprantu esi kariškis

gal nustebsi, ale esu civilis zmogus.



Daug sudeda taškų. Tuomet amžius tavo man pakišo koją :) bet gerai tai kad tau dar viskas prieš akis :) nuisraminau.
Trumpai:
Dėl pirmo teiginio: Priešingai, turi net pranašumų prieš priklausomus nuo banko sąskaitų ir technologijų, tad atsilikėliu niekaip nepavadinčiau.
Antars teiginys: pamenu tavo komentarą kad minėjai jog net pacifistas neapsikentes prašė tavęs nukalti jo augintinius niokojančius gyvūnus. Šiuo klausimu diskusija atvira, nes pasifistas pasifistui nelygus, nes jis tiesiog tinginys kitaip spręsti problemą ir jei tik paprašė žudyti tuomet jau jis joks pacifistas, čia tas pats kas moteris sakytų aš dar mergaitė nes tik oralioškai vyrus tenkinu ir esu visa dar skaisti nes klyno niekas dar nemaišė. Taigi iš tavo paskyto pavyzdžio negaliu daryti išvados kad buvo apsiliučiai viskas padaryta kad nereikėtų ginklo apsaugoti augalus. Ir tai net ne tas pats kas bobutei kiaulę paskersti nes bobutė turi maitintis kad išgyventų, šiuo atveju man tavo pagalba bobutei labiau suprantama nei ornitologui. Net jei tu nemokėtum peiliu nudobti tą ožką ar vištą o tiesiog nušautum.
trečias teiginys: nustebau išties, bet maloniai ir darau prielaidą kad vieną dieną tu suvokes saugosi savo aplinką kaip kad ištiesų gamtą mylintys daro.
Ačiu už diskusiją.
Saulius

_________________
Gana ...... protą! Turistas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 25 15:48 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas

Užsiregistravo: 2011 Bir 05 11:25
Pranešimai: 245
Miestas: Kaunas
Erikas rašė:
matau forume ir Filosofu turime. smagu! man asmeniskai toli iki filosofijos - turiu kur kas zemiskesniu darbu.
Cituoti:
Tad kol kas neįmanoma normaliai diskusijai būti, kol pilkają košę nesujudins oponentai

su savo giliomis mintimis, eik diskutuoti i http://www.hunter.lt :angry-argument: su Tavo astriu filosofiniu supratimu - oponentu turesi geriems metams. uzsistovejusia kose ojejoi kaip is'judinsi :0


Erikai, eiti man ir diskutuoti į nurodytą tinklapį tolygų savižudybei, šiuo atveju "išbanytam" (banas ant IP) :) tas pats kas musulmonų mečetėje tai yra jų tvirtovėje skelbti krikščioniškas tiesas :) tai daryti reiktų gyvai ir neutralioje aplinkoje ir dar su kompanija bendraminčių, priešingu atveju kaip ir sakiau busiu akmenimis užmėtytas, sakau kad esu kitamintis bet ne savižudis :)
Saulius

_________________
Gana ...... protą! Turistas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 25 16:08 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 23 14:35
Pranešimai: 947
Mikas rašė:
Beje, kaip suprantu esi kariškis, tai nė kiek manęs nestebina ir tavo pozicija ir tavo mąstymo raida, nes vyrai pasirinkę tokią profesiją mažų mažiausiai yra silpni, pradedant kad jie vykdo visas komandas, stok, gulk, pulk, saugok, o kodėl taip reik daryti sugalvos kur kas protingesni žmonės, žinoma tik dėl jų interesų ir tau to žinoti nereik. Tokiems belieka pasakyti kad tai darai tėvynės labui jie tiesiog nuramins savo sąžinę ir bus ištikimi kaip šunys, na kartais dar medalį kokį duos.

Saulius



Nesutinku su tavim, Sauliau, dėl to ką sakai apie kariškius ar kitokių disciplinų atstovus. Čia jau visiška utopija. Neneigiu, kad tarp jų yra tokių, kaip tu apibūdinai, bet tokių yra visur. Medikai, mokslininkai, kiemsargiai, ofisų darbuotojai, civiliai - visi mes atstovaujam vienai ar kitai tvarkai, paklūstam taisyklėms... Galiu sakyti, kad tu kas dieną ryte keliesi ir eini į darbą, nes esi silpnas. Jei vadovautis tavo išmąstimu. Lygiai, taip kaip tu sakai apie kariškius. Visur yra tikrų imbecilų. Būti kariškiu, pakankamai sunku tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Todėl visu 100 procentų prieštarauju, kad jie ''mažų mažiausiai silpni''.

_________________
Jei nežinau pačio atsakymo, tai žinau kur jį rasti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 25 16:40 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Cituoti:
tai arba tu išspūsk nosį ir būk vyras, neverkšlenes ir neakcentavęs kas kart kad tave kažkokie žodeliai žeidžia arba nelysk tiesiog į vyrų pokalbius

Ka tu čia skiedi dabar? Savo impotencija nori paslėpt rašinėdamas visokius "vyriškus" pasisakymus :D
Cituoti:
Dėl pasyvumo: Matai tu neturi savo pozicijos kuri vadinama vertybėmis

Tu man apie mano vertybes neskiesk, patikėk jų turiu, ir jos neapsiriboja mėsos valgymu ar jos nevalgymu.
Cituoti:
įsitikinimais rašoma istorija, prisitaikėliai istorijos nekuria jie tiesiog egzistuoja, kaip kad dauguma man pažystamų moterų.

Kas čia dabar per pasisakymai - dabar moteris įžeidinėsi, tipo jos yra žemiau vyru? Nu tu duodi - čia net įrodymų nereikia kad pasakymas yra durnas.

Man įdomu ar tu tik prie klaviatūros tiek vertybių turintis ir jas ginantis pilietis. Ar ir gyvenime rudus marškinius ir beretę kartais užsidedantis?

O tokį šaunuoli kaip tu gamta tik ir džiaugiasi nešioti. Laukia kol disysis gamtos sūnus išeis į gamtą - savo beje malonumui, susikurs lauželį, pasikapos šakų, patryps sąmanas. Gaila, kad jo požiūris labai trumpas ir painus, pats save smaugia, gyvybes jis skaičiuoja tik dideles- kuo didesnis tuo vertesnis gyvent - kiek jis ten vabalų sutrypė, sudegino ir augalų sunaikino - nesiskaito - čia dėl jo dieviško išgyvenimo aukos. Nelabai ir suvokia kiek prišika aplink netiesiogiai.
Gana ..... protą!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 25 16:42 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas

Užsiregistravo: 2011 Bir 05 11:25
Pranešimai: 245
Miestas: Kaunas
stafass rašė:
Mikas rašė:
Beje, kaip suprantu esi kariškis, tai nė kiek manęs nestebina ir tavo pozicija ir tavo mąstymo raida, nes vyrai pasirinkę tokią profesiją mažų mažiausiai yra silpni, pradedant kad jie vykdo visas komandas, stok, gulk, pulk, saugok, o kodėl taip reik daryti sugalvos kur kas protingesni žmonės, žinoma tik dėl jų interesų ir tau to žinoti nereik. Tokiems belieka pasakyti kad tai darai tėvynės labui jie tiesiog nuramins savo sąžinę ir bus ištikimi kaip šunys, na kartais dar medalį kokį duos.

Saulius



Nesutinku su tavim, Sauliau, dėl to ką sakai apie kariškius ar kitokių disciplinų atstovus. Čia jau visiška utopija. Neneigiu, kad tarp jų yra tokių, kaip tu apibūdinai, bet tokių yra visur. Medikai, mokslininkai, kiemsargiai, ofisų darbuotojai, civiliai - visi mes atstovaujam vienai ar kitai tvarkai, paklūstam taisyklėms... Galiu sakyti, kad tu kas dieną ryte keliesi ir eini į darbą, nes esi silpnas. Jei vadovautis tavo išmąstimu. Lygiai, taip kaip tu sakai apie kariškius. Visur yra tikrų imbecilų. Būti kariškiu, pakankamai sunku tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Todėl visu 100 procentų prieštarauju, kad jie ''mažų mažiausiai silpni''.


Pirma esu silpnas tiek kad man reik valgyti ir gerti, kažkaip su tuo randu motyvacijos susitaikyti :) Tačiau kitos silpnybės yra daugiau mažiau minimalios, sukūriau savo verslą jau kai man buvo 20 metų. Todėl keliuosi dažniausiai ne iš pareigos o iš alkio ar troškulio :) Tačiau gyvenima man patinka pačiam kurti o ne kas kad nurodinėtų. Ir nedarau nieko , pabgrėžiu nieko kas prieštarauja mano idealogijai, tuo tarpu tokių minčių negali turėti nei policininkas nei karys, jie negali mastyti, jie privalo vykdyti, supranti kur link suku? karys ar policininkas tai žmogus su sukurtomis ir instaliuotomis vertybėmis. Jam samprotavimas ir sprendimo priėmimas yra greižtai apibrėžtas. Tad turiu teisę tokius žmonės laikyti jei ne silpnais tai ne gudriais tikrai. Tu paminėjai kad sunku būti kariškiu psihologiškai, sutinku su tavimi nes prigimtis dar kad ir nestipriai bet priešinasi paklusti nesuprantamiems individui moralės ar prigimties nuostataoms. Tad iš esmės tu patvirtini mano pateiktą mintį tik paviršutiniškai tai darai, ta prasme matai rezultata "sunku" tačiau iš kur jis "sunku" kiles praleidi kaip nelabai svarbų faktorių. Tačiau smulkmenuose visa ir esmė :) tas pats kas ir su kiemsargiais ir ofisų darbuotojais, neteigiu kad tos profesijos nereikalingos ar lengvos, teigiu kad jei pats nesi gudrus kurti tada dirbk kažkam kuris sugeba kurti, tik ofisų darbuotojai, kiemsargiai turi sąlyginai daugiau pasirinkimo galimybių kurių neturi kariškis ar policininkas, supranti kur lenkiu? Tad tavo nesutikimas lygus tavo saves pardavimui kitam ar tai sistemai su minimaliu intervalui atlygio kainai. Taigi dar kartą teigiu kad jie yra mažų mažiausiai silpni :) surask rimtesnių argumentų, įtikink tada atsiprašysiu ir pereisiu į tavo barikados pusę, dabar tai tik pistonais šaudymasis, daug garso ir dūmų o rezultato jokio :)
Saulius
P.s. bet tai jau kita tema :) gal palikime šią erdvę "už ar prieš medžioklę"?

_________________
Gana ...... protą! Turistas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 25 17:00 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas

Užsiregistravo: 2011 Bir 05 11:25
Pranešimai: 245
Miestas: Kaunas
Turistasas rašė:
Cituoti:
tai arba tu išspūsk nosį ir būk vyras, neverkšlenes ir neakcentavęs kas kart kad tave kažkokie žodeliai žeidžia arba nelysk tiesiog į vyrų pokalbius

Ka tu čia skiedi dabar? Savo impotencija nori paslėpt rašinėdamas visokius "vyriškus" pasisakymus :D
Cituoti:
Dėl pasyvumo: Matai tu neturi savo pozicijos kuri vadinama vertybėmis

Tu man apie mano vertybes neskiesk, patikėk jų turiu, ir jos neapsiriboja mėsos valgymu ar jos nevalgymu.
Cituoti:
įsitikinimais rašoma istorija, prisitaikėliai istorijos nekuria jie tiesiog egzistuoja, kaip kad dauguma man pažystamų moterų.

Kas čia dabar per pasisakymai - dabar moteris įžeidinėsi, tipo jos yra žemiau vyru? Nu tu duodi - čia net įrodymų nereikia kad pasakymas yra durnas.

Man įdomu ar tu tik prie klaviatūros tiek vertybių turintis ir jas ginantis pilietis. Ar ir gyvenime rudus marškinius ir beretę kartais užsidedantis?

O tokį šaunuoli kaip tu gamta tik ir džiaugiasi nešioti. Laukia kol disysis gamtos sūnus išeis į gamtą - savo beje malonumui, susikurs lauželį, pasikapos šakų, patryps sąmanas. Gaila, kad jo požiūris labai trumpas ir painus, pats save smaugia, gyvybes jis skaičiuoja tik dideles- kuo didesnis tuo vertesnis gyvent - kiek jis ten vabalų sutrypė, sudegino ir augalų sunaikino - nesiskaito - čia dėl jo dieviško išgyvenimo aukos. Nelabai ir suvokia kiek prišika aplink netiesiogiai.
Gana ........ protą!


Sveikinu, pagaliau kalbi kaip vyras, nors užuomazgu į cypavimą dar like, bet ne apie tai dabar.
Jei abejoji mano impotencija, galiu tave nuraminti ir net įrodyti, atvesk savo draugę, liksi nustebintas ir tu ir tavo draugė :)
Apie tavo vertybes: na tu jų išvis neišsakiai ir neparodei, todėl darytina išvada kad jų pas tave ir nėra, jei priešingai, prašom, juodu ant balto klok, atidžiai išklausysiu.
Niekada nesakiau kad moterys žemiau vyrų, tai tavo vaizduotė prie to pritempė, tad pagal savo matavimus kuriais matuoji gyvenimą nepritempinėk manęs.
Jei kyla abejonių dėl klaviatūros vertybių ir ar užsidedu beretę ir rudus marškinius, nežinau ką tau atsakyti nes nematau ką tai galėtų keisti mūsų diskusijoje. Jei suvedi į primityvias nuorodas tai pasiūlyčiau apsilankyti zoo sode ten greit sezonas atsidarys ir tokiais bajeriais stebinti kad ir bezdžiones, nes man tai jokio poveikio nepadarė.
Dėl šaunuolio tokio kaip kad aš, na jei gamtai aš būčiau nereikalingas ji nebūtų manęs sukūrus tiesa? ar nelabai tau tai suvokiama? bet gamta tikrai nesukūrė pamoginės medžioklės :) šioj vietoj tau ir vėl nosis bėgti pradėjo, tad nedelsk ir sistemingai kartas nuo karto kartok procedūra išsipūsti nosį. Bet tuo pačiu pastebiu tavo kompleksuotą požiūrį, jei jau užsikurį laužą tai jau dievas? ar kaip? kur tas dieviškumas? na jei tu klausi ar speceliai pamates vabalą jį sutraiškau tai atsakysiu kad ne, ir? tai tada jau galiu eiti į gamtą? ir dar, koks tai rišys tarp už ir prieš medžioklę diskusijoje?
Matai, aš viską bandau argumentais pateikti o tu įsižeidi, nors sakiau kad nenoriu tavęs įžeisti, tu iš atskirų fragmentu kasi karo kirvį o visumos ir neįsikerti :)
Tad saugodamas tavo įpač jautrią savigarba baigdamas savo monologą pasikartosiu, nenoriu tavęs ižeisti, tai tik požiūrio diskusija.
Tuo pačiu sau leidžiu tave šiek tiek cenzūruoti, na perdegiai ant pabaigos :) ir gražiai išverstas rusiškas frazes pratrinu. Gerai kad ne rusiškai prabilai, pliusas tau :)

_________________
Gana ...... protą! Turistas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 25 20:15 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 23 14:35
Pranešimai: 947
O mano postas kažkur dingo...

_________________
Jei nežinau pačio atsakymo, tai žinau kur jį rasti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 25 22:22 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas

Užsiregistravo: 2011 Bir 05 11:25
Pranešimai: 245
Miestas: Kaunas
stafass rašė:
O mano postas kažkur dingo...


Koks postas dingo? per moderatoriaus pultą matau kad nieko niekas nekeitė ir netrynė jokių postų kas susieta būtų su tavimi.

Saulius

_________________
Gana ...... protą! Turistas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Už ir Prieš
StandartinėParašytas: 2012 Vas 26 00:08 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 26 15:56
Pranešimai: 146
Atsakykit man, ar žmogaus gyvybė lygi gyvulio gyvybei ir vabalo?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 165 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007