bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 22:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2012 Sau 25 11:03 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 06 16:54
Pranešimai: 101
Miestas: Vilnius
Sveiki, jei yra medžiotojų, tai galime pabendrauti apie bet kokius patyrimus gamtoje - nuo nakvynės "ant samanų pelkėse" iki ... , net nežinau ką būtų galima dar dadėti :D
Gal būt anksčiau būdavo kitaip medžioklėse, nes tėvai dažnai išvažiuodavo net 2 dienų medžioklėn - tada nebuvo tokio susisiekimo ir kaip girdėjau iš jų pasakojimo teko ir lietui pliaupiant laužus kurti kad susišildyti ir maistą gamintis ir nakvoti žaginiuose ar šieno kupetose.
Tuo pačiu analogišką temą sukūriau pas save medžiotojų forume - http://www.medziotojas.eu/forumas/viewt ... f=4&t=1502
Ką gi, malonaus bendravimo abiejuose puslapiuose :romance-grouphug:

_________________
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
www.medziotojas.eu


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2012 Sau 30 13:43 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 23 14:35
Pranešimai: 947
Ketvirtadienį su šunimis po mišką laksčiau. Medžioklėje dalyvavo Suomiai ir Estai, bei aš. Vieną šerną nušovėm. Na o po to pirtelę, baliukas... Smagus reikaliukas ta medžioklė.

_________________
Jei nežinau pačio atsakymo, tai žinau kur jį rasti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2012 Sau 30 18:56 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
Cituoti:
Na o po to pirtelę, baliukas... Smagus reikaliukas ta medžioklė.

cia jau po medziokline veikla. pats smagumas - kaip koki kuili reikia keleta kilometru per bruzgynus link masinos tempti.

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2012 Sau 30 20:02 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 23 14:35
Pranešimai: 947
Aš tai tuos baliuko reikalus prie medžioklės priskiriu. Kompleksinis laiko praleidimas. Įsikinko vyrai ir tempia kuoliuką. Bet smagumas dar ir išdarinėti po to grobį. Ypač kai tokie šalčiai, negali po medžioklės iškarto atsipalaiduoti. Reik nudirti, kol šiltas.

_________________
Jei nežinau pačio atsakymo, tai žinau kur jį rasti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2012 Kov 02 21:36 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 06 16:54
Pranešimai: 101
Miestas: Vilnius
stafass - medžioklės romantika pasibaigia paspaudus gaiduką. Po visko, labai nemalonus procesas :lol:

_________________
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
www.medziotojas.eu


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2012 Kov 20 19:11 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bir 08 17:06
Pranešimai: 159
Miestas: Šiauliai
Na Nežinau kur įkelti, bet tokia patirtis manau kiekvienam medžiotojui ar bushcrafteriui praverstų
http://piterhunt.ru/scripts/forum/showt ... hp?t=42267
http://piterhunt.ru/scripts/forum/showt ... 0%B8%D1%8F


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2012 Kov 20 22:34 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Visi ne į temą reikalai ištrinti, prašau jei turite kažkokių pasišnekėjimų šnekėkite kažkur kitur, prašau neteršti forumo. Ačiū

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2013 Rgp 22 15:29 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 06 16:54
Pranešimai: 101
Miestas: Vilnius
Medžiotojai renka paramą nuo vilkų nukentėjusiai senolei

www.GRYNAS.lt
2013 m. rugpjūčio 22 d. 16:14

Leidinyje „Anykšta“ bei GRYNAS.lt svetainėje perskaitę apie aštuoniasdešimtmetės Šovenių kaimo gyventojos Genovaitės Palavenienės vilkų papjautas avis, medžiotojai ėmė diskutuoti, kaip padėti šiai senolei.

„Per žurnalistus gavau ponios Genovaitės Palavienės kontaktą, pasiskambinau, paklausiau - „Ar jums reikia avių, ar nebus per daug vargo?“. Moteris kūkčiodama papasakojo, kad tos avys buvo jos vienintelė paguoda. Sako – viena gyvenu, invalidė. Vienintelis pakrutėjimas – tai avelių priežiūra,“ - sako forumo medziotojas.eu atstovas Ramūnas Leonavičius.

Medžiotojai jau paskaičiavo, kad viena avis kainuos maždaug 300 litų, taigi trims avims atpirkti prireiks 900 Lt. Vyras įsitikinęs, jog reikiama suma bus netrukus surinkta, nes tik šiandien paskelbus apie tokią akciją, keli žmonės jau pervedė po didesnę ar mažesnę pinigų sumą.

„Dėkoju visiems, kurie jau yra padarę pavedimą šiai močiutei paremti“, - kalbėjo R. Leonavičius.

Paklaustas, ar parama nenueis perniek, jei Anykščių rajone siaučiantis raišas vilkas vis dar nesumedžiotas, o vilkai šiuo metu kaip tik augina jauniklius ir moko juos grobio sugavimo subtilybių, medžiotojas buvo įsitikinęs, jog padėti senolei vis tiek reikia.

„Tiek pagailo tos močiutės, ji verkdama, kūkčiodama man viską pasakojo. Ūkininkai šiaip pinigėlių turi, o šita močiutė, neįgali, tuo labiau – 80 metų jai – iš kur ji tas avis (gaus,- red. past.)? Jai dabar baisus stresas, bet patikino, kad norėtų vėl turėti avelių“, - dėstė medžiotojas, nors pripažino, kad avys vilkams šiuo metu yra lengviausias grobis.

Norintys pervesti pinigus, sąskaitos numerį ir kitus duomenis gali rasti ČIA.

Beje, R. Leonavičius yra įsitikinęs, jog vilkų suskaičiuota gerokai mažiau, nei iš tiesų yra. Pavyzdžiui Vilniaus rajone medžiotojai žino gyvenant penkis vilkus, o šįmet per apskaitą jų suskaičiuota 3.

Kai kurie medžiokliai įsitikinę, kad Lietuvoje yra ne mažiau nei 500 pilkių.

http://grynas.delfi.lt/gyvenimas/medzio ... z2chhAcckb

_________________
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
www.medziotojas.eu


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2013 Rgp 22 15:33 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 06 16:54
Pranešimai: 101
Miestas: Vilnius
Jei sumanyste čia ęsami medžiotojai prisidėti prie šios labdaros akcijos, tada bus labai malonu iš Jūsų pusės :clap:

Paremti senolę galima ir 5 lt suma - svarbu būtų noras padėti vienišai ligotai 80 metų senolei vėl turėt gyvenimo džiaugsmą ir nors šiokį tokį užsiėmimą senatvėje.

Všį "Medžiotojas.eu" , Kaštonų g. 21-18 Pagirių km. Vilniaus raj., į/k 301707768, atsiskaitomoji sąskaita LT867300010107981430 , Swedbank bankas.

Mokėjimo paskirtis - parama Genovaitei Palavenienei

_________________
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
www.medziotojas.eu


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2014 Sau 15 22:45 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2013 Gru 29 23:00
Pranešimai: 5
Na gal ir nereiktų čia, tačiau ką manote apie ministro įsaką dėl šernų? Kokia jūsų nuomonė dėl kiaulių maro?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007