bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 19 13:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2014 Sau 21 22:52 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Geg 24 11:34
Pranešimai: 43
six_feet_under rašė:
Na gal ir nereiktų čia, tačiau ką manote apie ministro įsaką dėl šernų? Kokia jūsų nuomonė dėl kiaulių maro?

varomines medziokles sezonas I pabaiga, tad kodel gi jo neprasitesus... rastas puikus pretekstas saudyt sernus istisus metus visoje Lietuvoje prisidengiant afrikiniu maru kurio pasirodo net nera. trumpai tariant gera atpirkimo ozi susikure turciai savom uzgaidom tenkint.

_________________
Pize ne krize...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2014 Sau 22 09:59 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Na tas ištisus metus šernų medžioklė tai iš esmės ne labai ką keičia, tik keleta valstybių yra europoje su tokiu draudimu nuo kovo iki gegužės nemedžioti šernų. Visur kitur medžioklė vykdoma visus metus. Žinoma asmuo kaip medžiotojas yra atsakingas ir etiškas, kiek kalbėjau su medžioklės būrelių/klubų atstovais tai atsakymas vienas, - "tegu pats Mazuronis ir šaudo, mes nemedžiosime to ko neetiška medžiot"i, ty vaikingos patelės. Taigi antramečius šernų medžiojimas visus metus žalos jokios šernams nepadarys.

Tiesa noriu pabrėžti medžiotojo žvėris yra medžiojamas, o ne šaudomas.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2014 Sau 22 10:50 
Atsijungęs
Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lap 26 15:44
Pranešimai: 57
Miestas: Anykščiai/Kaunas/Ignalina/Vilnius
Pilna pavyzdžių medžiotojų etikos internete: puldinėja žmones vaikštančius po mišką ir megina juos išvaryti dėl to "kad jie neturi čia teisės buti", gaudo su mašinomis po miškus ir gasdina, kas pora metų koks įgeres miško etikos sargas karvę pašauna..

Neturiu nieko prieš medžiotojus, tik nemėgstu pasakymų, kaip "va šie žmonės, tai etiški". Ir tikrai šaudis šernus. Jei bus ne fengšui patiem valgyt mėsą, nėščių šernių, tai parduos.

Taip pat galima laikyti kunigus šventuoliais, tik kartais neatsilaikančius klupučiukų gundymams, korumpuotus policininkus, kurie privalo būti korumpuoti, nes algos mažos, politikai taip pat vieni iš švenčiausiu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2014 Sau 22 12:40 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Geg 24 11:34
Pranešimai: 43
Justas rašė:
Tiesa noriu pabrėžti medžiotojo žvėris yra medžiojamas, o ne šaudomas.

labia grazus parasymas, taciau isties medzioja vienetai. Kiti tik saudo. Reikia tureti savigarbos drist save vadint medziotoju kai salia seryklos pasistatai boksteli su plastikiniais langais ir burzujke viduj :)

Sitie ponai su dideliais dzipais ir sautuvais jauciasi vieninteliais misko seimininkais ir veja kitus is jo lauk.

_________________
Pize ne krize...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2014 Sau 22 15:17 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Gerai paminėta, visur visokių pasitaiko...
Po miškus vykstant varymams nėra ko blaškytis, tai pavojinga. Žinoma konfliktas nekyla tik iš vienos pusės, ypač jei kokia mergelė vidurį miško pradeda savo teises įrodinėti... lukteltu 20 minučių ir gražiai išsiskirstytu...
Šiaip dabar gan populiari praktika (kur teko dalyvauti pakankamai tvarkinguose medžioklės plotuose) yra vykstant kvartalo varymui uždėti ant kelių įspėjamuosius ženklus, kad vyksta medžioklė. Kitose labiau išsivysčiusiose ta tema šalyse, tai yra netgi reglamentuotas dalykas.
O naktimis, kad gaudo neaiškius važinėtojus po miškus tai irgi iš vienos pusės pateisinamas dalykas, tai kad didelis šansas kad ten važiuoja ne kažkokia meilės išsiilgusi porelė, o brakonieriai...

O dėl to kad čia leido visus metus medžioti šernus manau visiškai normalus dalykas... niekas net ir pats prasigėręs pabrakonieriaujantis medžiotojas, nešaudys vaikingų kiaulių.
Be to bokštelis prie jaukyklos su patogumais yra visai smagus dalykas, nevisada žmogus važiuoja į medžioklę su šautuvu, esu matęs daug pavyzdžių kai žmogus pasiema tik žiūronus ir lieka romantiškai nakvoti bokštelyje skaičiuodamas ir besigėrėdamas gyvūnais.
Nepamirškime, kad miško gyvūnais rūpinasi tik medžiotojai. O tik pasirūpinus miško gyvūnais galima juos medžioti.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2014 Sau 22 16:52 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2013 Spa 29 10:26
Pranešimai: 17
Teisingai pasakyta.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2014 Sau 23 10:49 
Atsijungęs
Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lap 26 15:44
Pranešimai: 57
Miestas: Anykščiai/Kaunas/Ignalina/Vilnius
Man atrodo perdėtas rūpestis miško gyvūnais yra ne pats geriausias dalykas. Juk miško gyvūnai ir yra miško, skirtingai, nei vištos ar kiaulės. Tad jie sugebėtų susirasti maisto patys, pradėtų vykt natūrali atranka. O dabar kai prie šėryklos ryja visi ir luoši ir ligoti, tai čia tas pats, kaip ir mieste plisti epidėmijoms. Vienas pačiaudo darbe ir po to pats susirgęs užkratą dar ir šeimynai parneši. Aišku dabar, kai jau tiek kelio nueita ir žvėrys vos ne prijaukinti tapo, tai kelio atgal nėra. Be to oficialiai didėjant miškų plotams, o realiai jiems mažėjant tai vis daugiau bėdų pridaroma, nes ekosistemos jautrėja.
Kam kiaulę namie auginti, jei gali ją miške su draugeliais nušauti.
Valgau mėsą ir žverieną, tad esu už medžioklę neperlenkiant lazdos. Todėl esu prieš nevaržomą medžioklę ir jos apribojimą tik pagal medžiotojo "moralę". Vis gi gyvenam laikais, kur godumas linksta link teigiamų savybių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2014 Bal 08 17:40 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2012 Rgs 24 08:45
Pranešimai: 95
six_feet_under rašė:
Na gal ir nereiktų čia, tačiau ką manote apie ministro įsaką dėl šernų? Kokia jūsų nuomonė dėl kiaulių maro?

Blogai manau... Barbarizmas. Gamta pati išsivalo ir pati susitvarko. Aš apskritai prieš medžioklę, išskyrus tuos atvejus, kai nėra ką burnon dėti, bet čia nedarysiu ta tema taip vadnamo "fleimo". Kam patinka, tebūnie tai kiekvieno sąžinės reikalas. Tik dar viena pastaba dėl taip vadinamo ministro: Mano galva, tai Lietuvos vidaus vandenyse (ežeruose, upėse) reikėtų absoliučiai (visiškai) uždrausti komercinę žvejybą. Mėgėjai, buškrafteriai, survivalistai - prašom, meškeriokite su spiningais, meškerėmis kiek patinka ir kur patinka, bet tinklininkai - lauk iš ežerų. Štai kur mzūronis turėtų padirbėti. O ką manote jūs? ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2014 Bal 08 18:32 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 01 00:25
Pranešimai: 344
Miestas: Utena
Jei esi pries medziokle manau kad nelabai esi isigilines i jos reiksme... gamta seniai nebegali pati susitvarkyti... o zveriu populecijos mazejimas nedaug priklauso nuo medziotoju. Gerai kad uzsiminei apie zuvies mazejima... o ka daryt su kormoranais? Bent isivaizduoji kas tai? Ir kokia itaka daro zuvims? :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kaip medžiotojo patirtis.
StandartinėParašytas: 2014 Bal 08 22:07 
Atsijungęs
Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lie 11 22:55
Pranešimai: 92
Miestas: Kaunas
Mongolas rašė:
o ka daryt su kormoranais?


tai, ką sėkmingai daro dėdės elektrėnuose. Hint: to sprendimo dalis yra sunkieji metalai lekiantys dideliu greičiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007