bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 17:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 87 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kuprinės 3 dienom.
StandartinėParašytas: 2013 Sau 08 18:06 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
turiu kelias Regatta's. laiko pakenciamai. uz tokia kaina (160,00 Lt) gera.

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuprinės 3 dienom.
StandartinėParašytas: 2013 Lap 15 16:59 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2012 Rgs 05 11:51
Pranešimai: 18
Sveiki! Nenorėjau atskiros temos kurti, tai rašau čia. Nusprendžiau įsigyti turistinę kuprinę padorią, būtų žygiams pavasarį/vasarą/rudenį iki 3 dienų. Ieškojausi ir skaitinėjausi daug, ir visgi radau vieną padorią ir man patinkančią, tik mąstau, ar 45 litrai nebus per mažai... Pati kuprinė: ČIA. Na, o kokį inventorių planuoju sutalpinti:
1. Miegmaišis
2. Kilimėlis
3. Guminiai (a.k.a. botai)
4. Du litrai vandens (arba kito gėrio)
5. Minimaliai rūbų
6. Minimaliai "greito" maisto
7. Įrankiai maistui ir jam gaminti (dubenėlis, peilis, šakutė, šaukštas, etc.)

Kilimėlis 50cm aukščio, o kuprinė, pagal duotus duomenis - 58cm, taigi turėtų pavykti kilimėlį įdėti į vidų, išviniotą palei šonus kuprinės (kad nesimaišytų bereikalingai išorėj kuprinės), į vidurį - miegmaišį, o ant viršaus visi likę daiktai. Suprantu, jog guminiai netilptų, todėl kuprinės šonuose turi būti dirželiai, kad "botus" pritvirtinti iš išorės (kad aiškiau suprastumėt, apie ką aš: ČIA, tik nekreipkit dėmėsio į kilimėlį ir miegmaišį)

Taigi klausimas - ar Jūsų nuomone, dabar išsirinktos 45 litrų kuprinės man užteks, ar ieškotis didesnės? O galbut užteks ir 45 litrų, bet pati kuprinė kažkuom užkliūna? Duokit žinot :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuprinės 3 dienom.
StandartinėParašytas: 2013 Lap 18 13:17 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Tokiam metu laikui 45 litru uzteks tikrai. Aisku dar priklausys nuo to kiek nereikalingu daiktu imsi, ir ant kiek bus kompaktiski tavo daiktai.
O pati kuprine bent man tai uzkliuva viskuom. Geriau pasieskok, kas dar tau patinka ir parodyk.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuprinės 3 dienom.
StandartinėParašytas: 2013 Lap 18 21:12 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2012 Rgs 05 11:51
Pranešimai: 18
sakasvilis rašė:
Tokiam metu laikui 45 litru uzteks tikrai. Aisku dar priklausys nuo to kiek nereikalingu daiktu imsi, ir ant kiek bus kompaktiski tavo daiktai.
O pati kuprine bent man tai uzkliuva viskuom. Geriau pasieskok, kas dar tau patinka ir parodyk.


Gal galetum pasakyti, kuo butent uzkliuva? Tureciau omeny kriterijus tuomet, i kuriuos atkreipti demesi renkantis. O prie progos, kai atsirinksiu, numesiu dar, kad pasiteiraut. Siaip is rimtesniu tai i Husky ziurineju, ieskau, gal yra kur is uzsienio pigiau uzsisakyt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuprinės 3 dienom.
StandartinėParašytas: 2013 Lap 18 22:08 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Geg 04 19:44
Pranešimai: 22
BrosTito rašė:
sakasvilis rašė:
Tokiam metu laikui 45 litru uzteks tikrai. Aisku dar priklausys nuo to kiek nereikalingu daiktu imsi, ir ant kiek bus kompaktiski tavo daiktai.
O pati kuprine bent man tai uzkliuva viskuom. Geriau pasieskok, kas dar tau patinka ir parodyk.


Gal galetum pasakyti, kuo butent uzkliuva? Tureciau omeny kriterijus tuomet, i kuriuos atkreipti demesi renkantis. O prie progos, kai atsirinksiu, numesiu dar, kad pasiteiraut. Siaip is rimtesniu tai i Husky ziurineju, ieskau, gal yra kur is uzsienio pigiau uzsisakyt.


Husky kuprinės - nekažką. Pasiuvimo kokybė prasta, petnešų konstrukcijos nepatogios, bent jau pas mažesniuosius modelius.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuprinės 3 dienom.
StandartinėParašytas: 2013 Lap 19 00:15 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2012 Rgs 05 11:51
Pranešimai: 18
JuliusJ rašė:
BrosTito rašė:
sakasvilis rašė:
Tokiam metu laikui 45 litru uzteks tikrai. Aisku dar priklausys nuo to kiek nereikalingu daiktu imsi, ir ant kiek bus kompaktiski tavo daiktai.
O pati kuprine bent man tai uzkliuva viskuom. Geriau pasieskok, kas dar tau patinka ir parodyk.


Gal galetum pasakyti, kuo butent uzkliuva? Tureciau omeny kriterijus tuomet, i kuriuos atkreipti demesi renkantis. O prie progos, kai atsirinksiu, numesiu dar, kad pasiteiraut. Siaip is rimtesniu tai i Husky ziurineju, ieskau, gal yra kur is uzsienio pigiau uzsisakyt.


Husky kuprinės - nekažką. Pasiuvimo kokybė prasta, petnešų konstrukcijos nepatogios, bent jau pas mažesniuosius modelius.


Na, jei jau imčiau Husky, tai 60+ litrų. Turėjau progą vieną išbandyt, dabar nepasakysiu, koks tiksliai modelis, bet gan patogi pasirodė, o į pasiuvimą kažkaip neatkreipiau dėmėsio. Esmė, kad tikrai man nereik kuprinės už 500+ litų, kuri būtų "neužmušama"... Tačiau nereik ir "celefaninės" kuprinės, kuri nuo menkiausios užsikabinusios šakutės į keturias dalis pasidalintų. Suprantu, jog iš š.. vaško neišspausi, bet kaip ir kiekvienas grynakraujis lietuvis, ieškau geriausio varianto už prieinamą kainą. Na, o rekomendacijas visuomet mielai išklausysiu, būtent dėl to čia ir teiraujuosi visų :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuprinės 3 dienom.
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 15:35 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2012 Rgs 05 11:51
Pranešimai: 18
Atsiprašau už double post, bet šiandien netyčiom aptikau firmą, kurios parduodamos kuprinės palyginus normalios kainos, o "per ekraną" ir padorios pačios atrodo. Tai norėjau paklausti, kaip jums: spausti čia. Yra ir youtube channel'is jų oficialus, kur kelia šiokius tokius review, nors daugelis kuprinių panašiom funkcijom pasižymi, tik kur 80l+, tai viršus nusiima. Pats nusižiūrėjau Escape 4300 modelį, 70 litrų gal ir per daug, bet tuomet būtų galima sutalpint į vidų papildomai kažką, o ne prie pačios kuprinės tvirtint, taip sakant laisvą vietą kuo užpildyti rasiu :D Na, arba dar geras variantas imti Canyon 2100, jei trumpesnėm kelionėm. Ką manot? Laukiu nuomonės ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuprinės 3 dienom.
StandartinėParašytas: 2016 Rgs 15 11:47 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Vas 10 13:29
Pranešimai: 32
Miestas: KAUNAS
Sveiki gyvi,

patarkit man kas nors ar pasiūlykit variantą trim/ keturiom dienom :D Sezonas jau beveik prasidėjo, o aš taip ir neišsirinkau kūpšės :x

Dabar esi tarp 5.11 RUSH 72 iš aic.lt (puslapyje jos nėra, kaina ~165eur, 2,2kg svoris, 48 litrai, praktiškai manau daugiau.) Pliusai: daug daug visokiu skyrelių, kišenėlių gedžetams, kas labai padėtų sistemingai susikrauti, atsidaro kaip lagaminas todėl lengva pasiimti reikiamą daiktą, patvari ir manau ilgaamžė kuprinė, na ir dar pliusas, kad turiu aic 40e dovanų čekį. Minusai: neturi raincoverio, nereguliuojamas petnešų aukštis, klausimas ar bus patogi susikrovus didesnį svorį.

Kitas variantas http://www.montismagia.lt/lt/sportui/27 ... trel-58/65 iš Momtis magia, neabejotinai patogesnė, ale man daugiau kainuos, daugiau kažko apie ją neprigooglinau.

Turite gal kokių minčių, įdėjų? Gal kažką iš savo patirties?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuprinės 3 dienom.
StandartinėParašytas: 2016 Rgs 15 12:23 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
511 tai produkcija skirta pseudokariam. Kurie nori atrodyti kieti, bet nesuvokia, kad ju naudojami daiktai yra baisiai nepraktiski ir nereikalingi. Nepatogi niekam ir niekam netinkama - stilius. O patvarumas ten tas visiskai nereikalingas. Net man lengvos kuprines neplysta, o as viska sugebu sulauzyt.
Jei daugiau nieko nerandi kas patiktu, tai imk osprey, geros tases, pats planuoju osprey pirkt, tik dabar nepamenu kuri ten modeli turiu nuziurejas.

O is to "lagamino" atidarymo tolko nulis. Itrauks koki stufsacka tas uztrauktukas. Isvis ta uztrauktuka plesys jei daugiau krausi. Ir tame nematau jokio pliuso.
Ant isores nieko neprisegsi normaliai, o jei prisegsi i tai tada i vidu kuprines neilysi. Kaip idesi storesni miegmaisi ? Simtas skyriu ir visi miniaturiuniai. Gadgetus as dedu i atskira organizeri, kai ko reikia issitraukiu organizeriu ir jame viska randu... Nesimo sistema katastrofiska, 6 desimtmeccio. 3-4 parom jau biskis svorio bus, ir yra butini petnesu pritraukimo dirzeliai virsuje.

Labai dar abejociau del to patvarumo, nes tos 511 labai prastai pasiutos. Prades siules, plysinet viskas. Jeigu kordura nepalenkta du kartus tai ji pradeda greit irti. O ja laaaaabai mazai kas palenkineja du kartus kaip priklauso, nes technologiskai tai yra brangiau. O kordura yra pigus slamstelis, ir is jos pigias kuprines siuva.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuprinės 3 dienom.
StandartinėParašytas: 2016 Rgs 15 20:04 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015 Rgs 22 11:50
Pranešimai: 232
Miestas: Vilnius, Panevėžys
Turiu tokią: http://aic.lt/Kuprines/Mazos-kuprines/5 ... juoda.html

Jau metus kaip tampau po miestą, į darbą, po trulikus bružinu, kelis kart buvau į žygius pasiėmęs... Patvarumas atsižvelgiant į laiką kiek ją nešioju 9/10.

Minusai: sunki 2,4 kg, o telpa 10 litrų kibiras cilikom... labai gerai grybauti :lol:
Nėra juosmens diržo, bet yra kilpos prie petnešų apačios... teko užsiimti kūryba... nepatogi žygiuoti ilgus atstumus pvz., 15 km ir daugiau...
Mano, manymu tai yra daugiau miesto kuprinė...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 87 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007