bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 14:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kuprinės turinys dešimčiai dienų
StandartinėParašytas: 2013 Kov 25 11:38 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 01 00:25
Pranešimai: 344
Miestas: Utena
Cituoti:
zvilgsnis ir toliau krypsta link Maxpedition Vulture II.


Trumpoms isvikoms tinka :) Labai patogi ir patvari :clap: Tikrai rekomenduociau :violin:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuprinės turinys dešimčiai dienų
StandartinėParašytas: 2013 Bal 24 04:29 
Atsijungęs
Šviežias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Bal 24 03:31
Pranešimai: 12
Prieš pora metų pats ilgai ir nuobodžiai rinkausi kuprinę 10+ dienų. Daug gamintojų peržiūrėjau, daug patirties su įvairių gamintojų kuprinėmis turėjau pats. Pagrindiniai mano reikalavimai buvo trys: didelė talpa, itin aukštas patvarumas ir maskuojanti spalva.

Dar prieš įsigydamas didžiąją kuprinę turėjau dvi mažesnes, šioje diskusijoje jau nuskambėjusias M-Tramp kuprines. Labai stipriai nerekomenduoju šio gamintojo. Kaina jų nebloga (netgi labai gera sakyčiau), tačiau kokybė tikrai prasta. Žinoma, kas kiek tas kuprines naudoja ir kam tiksliai jas naudoja, tačiau man, kaip per daug nesaugančiam savo inventoriaus (manau, kad inventorius turi tarnauti man, o ne aš jam) abi mano turėtos kuprinės buvo tiesiog tragedija. Kiekvienos išvykos metu kuprinė netekdavo kokios nors savo dalies. Tai plastikinis segtukas sulūždavo, tai dirželis koks nors nutrūkdavo... Kiekvieną kartą dėdamasis daiktus svarstydavau ar kuprinė išvis nesutrūks per pusę kur nors viduryje išvykos, nors daiktų su savimi itin daug nenešioju. Netgi itin taupančiam pinigus žmogui nerekomenduoju šios kompanijos gaminių, nes tai paprasčiausiais pinigų išmetimas į balą.

Vienas iš mano svarstytų variantų buvo visiems pažįstamos HUSKY kuprinės. Pats tokios neturėjau, nei didelės, nei mažos, tačiau iš draugų ir pažįstamų atsiliepimų, bei ne vieno review internete peržiūros priėjau išvados, kad šios kuprinės tikrai gerai atitarnauja už savo kainą. Kokybė nėra premium klasės, tačiau tikrai nesuplėšysit taip paprastai. Kaip didžiausią pliusą galiu įvardinti jų patogumą ant nugaros. Net ir labai sunki kuprinė (aš nemažas žmogus, todėl sunki kuprinė man dažniausiai nėra labai didelė problema) puikiai prisitaiko prie nugaros ir gerai paskirsto svorį. Žinoma, viskas priklauso nuo to kaip gerai mokate susireguliuoti savo kuprinę pagal jos svorį. Rekomenduočiau:
HUSKY Guzzle 70L
HUSKY Supporter 70L+10L
Tiesa, nei vienos, nei kitos neturiu pats, tačiau teko abi išbandyti kelionėse ir likau maloniai nustebintas. Negaliu pasakyti kaip gerai jos tarnautų per ilgą laiką, tačiau medžiagų ir pagaminimo kokybė tikrai labai nebloga. HUSKY Supporter 70L+10L nėra pati tinkamiausia kuprinė keliaujant į gamtą bushcraft'inti, tačiau turistinėms kelionėms traukiniais ar autobusais, bei tarkime kokioms nors išvykoms su baidarėmis tikrai puikus pasirinkimas dėl mažos nusegamos kuprinės. Didžiąją kuprinės dalį gali palikti kur nors saugioje vietoje (kur ir kaip ją palikti bei apie saugumą kelionėse čia jau atskira tema), o mažąją kuprinėlę gali pasiimti su savimi einant į miestą ar į kažkokią trumpesnę kelionės dalį.

Paskutinis svarstytas variantas buvo garsaus gamintojo The North Face kuprinės. Pats turiu įsigijęs kelis šios kompanijos daiktus (ne kuprines) ir man ypač patiko jų neįtikėtinas dėmesys detalėms ir vartotojo patogumui. Taip pat jų stipriai akcentuojamas expedition lygio kokybės standartas. Man gamintojo reklama mažai kokią įtaką daro, todėl pasivaikščiojau po parduotuves, pačiupinėjau įvairias kuprines, pasimatavau, pasiklausinėjau draugų ir išsirinkau vieną:
The North Face Terra 63-65 L
Tiesa pasakius man ši kuprinė taip labai patiko, kad jau buvau nuėjęs į parduotuvę su pinigais, tačiau tą akimirką parduotuvėje jos nebuvo, užsakinėti ir laukti nenorėjau, todėl ji taip ir liko nenupirkta.

Galų gale pas mane atsidūrė šiek tiek netikėtas variantas:
TACGEAR CALW 120L
Visiems tiems, kas pradės rėkti, kad ji labai brangi pasakysiu trumpai - man reikėjo ypač aukšto patvarumo kuprinės, o kada kalba eina apie tokio lygio produkciją šios kuprinės kaina yra, palyginus, labai vidutinė. Tiek medžiagų, tiek ir pagaminimo kokybė yra tiesiog neįtikėtina. Reikia pamatyti norint tinkamai įvertinti. 120 litrų man nėra per daug ar per sunku ir dažniausiai šį kuprinė būna beveik pilna. Taip pat ji yra labai patogi nešiotis netgi prisidėjus labai daug daiktų, jei tinkamai viską susireguliuoji, svoris, regis, sumažėja perpus. Nuovargis dienos gale irgi. Dvi nusegamos šoninės kišenėlės, kurias galima prisisegti prie kartu komplektuojamo diržo, mano galva, taip pat yra labai naudingas ir patogus daiktas. Jei kažkas ieško sau kuprinės pagal panašius kriterijus į mano, labai stipriai rekomenduoju įvertinti ir šią kuprinę.

Tikiuosi kažkam pagelbės mano patirtis ir įžvalgos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007