bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 11:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Prieskonių pakavimas
StandartinėParašytas: 2013 Bal 24 20:19 
Atsijungęs
Šviežias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Bal 24 03:31
Pranešimai: 12
Turiu tokią problemą. Į gamtą su savimi mėgstu pasiimti visą krūvą įvairiausių prieskonių + alyvuogių aliejaus + arbatos ir/arba kavos. Dažniausiai jie arba lieka originaliame popieriniame/plastikiniame įpakavime, arba atsiduria mažame zip lock maišelyje. Aliejų nešiojuosi mažame plastikiniame buteliuke. Visa šita krūva keliauja į nedidelį maisto laikymui skirtą indelį su sandariu dangčiu (kažkas panašaus į šitą). Problema - totali betvarkė. Tai kokia nors pakuotė praplyšta ir pasiberia viskas, tai nešiojiesi kokius nors likučius metus laiko. O ir nepatogu su tais plastikiniais maišeliais, nes kada lieka nedaug prieskonių juose, labai sunkiai tenka krapštyti juos lauk. Ieškojau kokių nors specialiai tam pritaikytų sprendimų keliautojams, bet kol kas geriausia ką radau buvo:
MSR ALPINE SALT & PEPPER SHAKER ir MSR ALPINE SPICE SHAKER.
PaveikslėlisPaveikslėlis
Paskutinį vieną nusipirkau ebay už kainą, kurią gėda kam nors pasakyti. Likau patenkintas kokybe ir funkcionalumu, bei talpa, tačiau jai tokių 10 užsisakyčiau, tai jau ir kokia nors nebrangi kuprinė išeitų...
Taigi klausimas. Kaip jūs nešiojatės savo prieskonius ir maistą? Tiesiog taip paprastai maišeliuose, ar kokiose nors dėžutėse, ar turite tam specialiai sukurtas dėžutes? O gal radote ką nors gudraus mūsų parduotuvėse, ką galima labai sėkmingai panaudoti tam reikalui? Pasidalinkite patirtimi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prieskonių pakavimas
StandartinėParašytas: 2013 Bal 24 20:50 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Aš prieskonius, cukrų t.t. nešiojuosi "IKI gurmanai" priekonių buteliukuose http://www.iki.lt/lt.php/produktai/gurmanai/?id=1045 patys priekoniai man patinka ypač "spicy latin" todėl tų buteliukų prisikaupia. Jie užsukami + turi lengvai išemamą/įdedamą dangtelį su skylėmis. Paprasta, nieko nekainuoja ir patogu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prieskonių pakavimas
StandartinėParašytas: 2013 Bal 24 22:04 
Atsijungęs
Šviežias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Bal 24 03:31
Pranešimai: 12
Turistasas rašė:
Aš prieskonius, cukrų t.t. nešiojuosi "IKI gurmanai" priekonių buteliukuose http://www.iki.lt/lt.php/produktai/gurmanai/?id=1045 patys priekoniai man patinka ypač "spicy latin" todėl tų buteliukų prisikaupia. Jie užsukami + turi lengvai išemamą/įdedamą dangtelį su skylėmis. Paprasta, nieko nekainuoja ir patogu :)

Gyvai niekada nemačiau tų prieskonių. Jie stikliniame buteliuke ar plastiko? Iš nuotraukos nelabai kas matosi. Gal gali padaryti ir įkelti savo prieskonių buteliuko foto su dydžio atitikmeniu pvz. degtukų dėžute ar moneta kokia nors...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prieskonių pakavimas
StandartinėParašytas: 2013 Bal 24 22:54 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
del turistines prieskonines - tai ilgokai man sukasi mintis del sitos Light-my-Fire 'Spice Box'. beje, gal kas ja bandete - mazum yra kokiu nutyletu minusu?

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prieskonių pakavimas
StandartinėParašytas: 2013 Bal 24 23:32 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Europic rašė:
Gyvai niekada nemačiau tų prieskonių. Jie stikliniame buteliuke ar plastiko? Iš nuotraukos nelabai kas matosi. Gal gali padaryti ir įkelti savo prieskonių buteliuko foto su dydžio atitikmeniu pvz. degtukų dėžute ar moneta kokia nors...


Pagaminta iš plastiko, sveria tikrai nedaug (neturių svarstyklių):


Prikabinti failai:
2011 03 05 003.jpg
2011 03 05 003.jpg [ 485.01 KiB | Peržiūrėta 9610 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prieskonių pakavimas
StandartinėParašytas: 2013 Bal 25 00:31 
Atsijungęs
Šviežias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Bal 24 03:31
Pranešimai: 12
Erikas rašė:
del turistines prieskonines - tai ilgokai man sukasi mintis del sitos Light-my-Fire 'Spice Box'. beje, gal kas ja bandete - mazum yra kokiu nutyletu minusu?

Prieš tau parašant negirdėjau apie šitą gaminį, tačiau atrodo kaip gražus žaisliukas, bet nelabai patikimos kokybės. Kaina panaši kaip MSR. Tik tiek, kad vienas daiktas - 3 birūs prieskoniai. Tačiau MSR sveria mažiau (net jei padauginsime svorį iš 3, kad būtų atitikmuo) ir prieskonių talpina daugiau. Ir didžiausias MSR privalumas, bent jau man, tai kad vizualiai matosi kiek prieskonių jame likę.
Turistasas rašė:
Pagaminta iš plastiko, sveria tikrai nedaug (neturių svarstyklių):

Man per didelė. Jei įsimesčiau 10 tokių į kuprinę, tai jau viena kišenėlė būtų pilna :) O ir šiaip, ten prieskonių tiek, kad man užtektų kokiems 2 metams nenaudojant namuose. Kažkaip beprasmiška atrodo tampytis tiek su savimi, nebent gamini 10 žmonių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prieskonių pakavimas
StandartinėParašytas: 2013 Bal 25 01:00 
Atsijungęs
Šviežias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Bal 24 03:31
Pranešimai: 12
Padariau savo MSR nuotrauką, kad geriau būtų galima suprasti dydį ir tūrį, nes gamintojo nuotraukose indelis atrodo gerokai didesnis.
Prikabintas failas:
NWP_130425_0000.jpg
NWP_130425_0000.jpg [ 446.09 KiB | Peržiūrėta 9607 kartus(ų) ]


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prieskonių pakavimas
StandartinėParašytas: 2013 Bal 25 06:21 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Sutinku, kad dydžiu tai ji nėra pati kopaktiškiausia ir kad ten kokių pipirų tikrai tiek nereikia. Bet aš ir nesitampau jų pilnų: dėl svorio tai nieko ten jie nesveria, dėl tūrio - jei porai naktų, tai mano kuprinėje ir taip bus pilną vietos, jei ilgesei kelionei, tai ir prieskonių daugiau prireiks :)
Daug jų paprastai neprisikraunu:
1 - cukrus (jei tik porai nakvynių),
2 - tie patys "latin america" prieskoniai.
3 - druska.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prieskonių pakavimas
StandartinėParašytas: 2013 Bal 25 18:51 
Atsijungęs
Vyr. moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bir 06 16:51
Pranešimai: 274
Miestas: Vilnius
Aš turiu tokią - parduodama kaip vienkartinė, bet perdariau į daugkartinę:) Kaina su prieskoniais, kiek pamenu, $3
http://www.walmart.com/ip/Coghlan-s-Mul ... r/21141462


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prieskonių pakavimas
StandartinėParašytas: 2013 Bal 25 20:30 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Kov 27 20:17
Pranešimai: 23
Miestas: Kaisiadorys
Kažkada naudodavau "TIK-TAK" dėžutes, su užmautu dviračio kameros gabalėliu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007