bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 29 00:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Lengva kuprine ziemai (ir jos turinys)
StandartinėParašytas: 2014 Lap 17 22:26 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
http://www.deuter.com/us/us/backpacking ... 0-120.html

Po savaitgalio pateiksiu nuomone apie sita daikta :)

Paprasciausiai nusprendziau, kad geros petnesos ir patogi nesimo sistema kompensuoja 2-3kg svorio. Realiai su sunkesne kuprine netgi islosi svorio (tokio labiau dvasinio nei apciuopiamo). Pasirinkau sita, nes atrodo, kad turetu but patogi. Gal kiek didoka nei man reiketu, bet papildoma vieta nepamaisys. Gan padori, neatrodo, kad butu perkrauta visokiais beverciais sudukais, nors ir yra nemazai visokiu pribumbasu, bet kiek ziurejau review, tai man kazkaip nekliuna labai stipriai. Didelis pliusas tai tiesus dugnas. Cierzo 35 neina pastatyt ant zemes, nes dugnas kreivas, neina susukto kilimelio ikist normaliai ir pns. O sita deuterio kuprine daugiau, maziau tiesios, staciakampio ar cilindro formos.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lengva kuprine ziemai (ir jos turinys)
StandartinėParašytas: 2014 Lap 18 18:11 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Pristate tase. Taigi nuo pradziu. Kuprine radau netgi Lietuvoj. Pirkau is http://www.lukla.lt nuo 517lt nuderejau iki 440lt + siuntimas 10lt. Sakyciau dave uz tikrai normalia kaina, realiai pigiau nei lenkai pasiulytu ( kiek buvau rades ) :D Biski kaip koks reklamscikas pasijausiu dabar, bet lukloj gerokai pagausejo prekiu asortimento ( po mano paskutinio apsilankymo pries kokius metus ), siulyciau pasiziuret.

Is karto kuprines fail'ai tokie:

Nafik negalima isimt remo ?
Nafik negalima isimti juosmens dirzo ?
Nafik vienoj pusej ant juosmens dirzo kisene yra, o kitoj nera ? Baisiai sudetinga buvo matai...
Eilini karta vietoj normalaus gumuoto uztrauktuko sudeti levi uztrauktukai ir apdengti medziagos skutais kuriuos pastoviai reikia atlenkineti ir ziuret kad neitrauktu.
Kada gi dalbajobai supras, kad kompresiniai dirzai naudojami ne tik suspaudimui bet ir koki kilimeli tvirtinti ? Eilini karta palikti trumpi sniuriukai uz kuriu tik striuke sukisi, bet ne kilima.
Sniuriuku fiksatoriai, stai ir vel kazkas isrado dvirati... Gerai kad savo stuffsackam vaziuosiu tu uzspaustuku pirkt, tai pasikeisiu i normalius, vistiek sniurgalio mazga reikes isrisineti, nes gamykloj juos ten gerai risa...
Siuvimo prekes reikes dar ir dirzelio pasiimti, kad kompresinius dirziukius prailginti.

Kas gerai ?

Padori kaina uz situs levus pribumbasus. Jie visgi yra, nors irnelabai patogu naudotis, uz keleta litu, galima pasikoreguoti viska pagal save.
Kas man buvo aktualu, svoris/tvirtumas. Sakykim neblogas santykis. Stora, bet ne per plona (protingai parinkta medziaga). Aisku visokio sh perdaug ten, visokiu dizaino siuliu, spalvu ir kito sh, kas prideda 100-200g. Bet ka jau...
Turejau gal 10 kupriniu ir dar 5 teke pasiskolinti. Uz sita patogesne buvo tik cerro torre, bet ka cia jau lyginti. Siaip ar taip, labai patogi, mano ugiui iseina sureguliuoti. Mazai kuria kuprine ant savo ilgos kupros galiu susireguliuoti, sita pirmoji kuria galiu teisingai nesioti.
Prikrovus bulviu 15kg ir uzsidejus, svoris labiau jauciasi ant koju, nei ant nugaros. Zodziu mintis, kad patogi nesimo sistema sumazina juntama svori is esmes teisinga. Gal ne 2-3kg. Bet 1-2.5kg.
Buvo lengvesnis variantas. deuter act zero. Jame nebuvo uztrauktuko apacioj ( apatinio skyriaus), ir 100g mazesnis svoris. As taip sumasciau, kad skyrius apacioj yra patogu susikrauti sunku maista, nereikia isimineti visu skuduru.
"Galva" turi reguliuojama auksti, tai nebutu privalumas jei galva nusiimtu. Sitoj tasej ji prisiuta su medziagos skiaute. Padidinus galvos auksti ta medziaga neleidzia susipinti dirzeliam. Sumazinus auksti ta medziaga paprasciausiai susipaudzia.
Sonines tamprios kisenes. Kompresinis dirziukas eina 2cm zemiau kisenes virsaus. I kisene idejus daiktu su dirziuku ja galima kaip ir uzsegti.
Vienas is svori didinaciu pribumbasu yra salmo laikilis/tiesiog kisene kuprines centre, isoreje. Nu salmas normaliai telpa. Gerai isitempia ir del to viduj vietos nesumazeja. Man tik nepatinka, kad velgi, pribumbasas, labai nemegstu perkrautu ir simtafunckiniu daiktu. Bus matyt kaip man ta kisene patiks, gal ir gerai bus.

Greiciausiai jos nebuciau pirkes, bet. Savaitgali isvaziuoju i slovakija (laipiot i tatrus) ir kraunant daiktus netilpau i savo cierzo. Skolintis nenorejau, mintis jau seniai sukosi apie tokio tipo kuprine. Variantas buvo pirkt is lenku (vaziuojant pakeliui galvojau pasiimti, mamuta trion light 55, bet varsuvoj mes nakti busim, tad atpuole). Greitai susiradau kuprine lietuvoj ir vuolia, sutariau, kad issiustu autobusu (nenorejau rizikuoti kurjeriais ir gauti kuprine per velai).

Bendrai paemus uz kaina ka sumokejau, ir ka gavau - vertejo. Lukescius beveik pateisino. Ka aprasiau to ir tikejausi. Norejosi to paties tik 200-300g lengvesnes. Bet reikejo dabar. Sekancia savaite pasakysiu kaip sekesi su ja. Siaip kuprine verta demesio ir verta buti aptarta ir apsneketa. Regis ji net deuterio best selleris.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lengva kuprine ziemai (ir jos turinys)
StandartinėParašytas: 2014 Lap 18 21:39 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 01 00:25
Pranešimai: 344
Miestas: Utena
Ka manai apie Marmot Apollo 60 ? :geek:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lengva kuprine ziemai (ir jos turinys)
StandartinėParašytas: 2014 Lap 19 00:14 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Gyvenime nesirinkciau :)

Pagrinde del:
1. Svoris kaip tokios elementarios kuprines kosminis.
2. Uztrauktukas per visa kuprine. Cia jau be komentaru, wtf ?

O siaip visai nieko atrodo, paprasta, kvadrato formos, patogu tokia pakrauti kai normali, vientisa forma, o ne kiausinis is banano pereinantis i kriauses forma su agurku per viduri.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lengva kuprine ziemai (ir jos turinys)
StandartinėParašytas: 2014 Lap 20 13:01 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 01 00:25
Pranešimai: 344
Miestas: Utena
Einam toliau... Millet ubic 50+10 ar 60+10 nesuprantu kuri expedition.lt parduodama :D http://www.expedition.lt/kelionines?pid=7594


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lengva kuprine ziemai (ir jos turinys)
StandartinėParašytas: 2014 Lap 20 14:00 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Nesuprantu - jūs čia kaip ant kainos skersą padėję? :D
Vėl kad ir tą patį Lowe alpine įkišiu ir pigesnės ir lengvesnės :D
450Lt http://www.montismagia.lt/sport/product/1625/
308Lt http://www.montismagia.lt/sport/product/2150/
322Lt(50 g už Millet sunkesnė) http://www.montismagia.lt/sport/product/1560/

Neskau, kad šitos, bet 700 Lt už Millet visiškai nematau už ką - nei už svorį, nei už ką....

Dėl formos čia jau kiekvienam asmeniškai - sakasvilis kilimėlį į vidų kišą, jam mat kvadratinės reikia, aš niekada nekišu - man nereikia... :) man patinka kai į apačia normaliai miegmaišį ir palapinę galima supakuot...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lengva kuprine ziemai (ir jos turinys)
StandartinėParašytas: 2014 Lap 20 19:11 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Pirmos dvi kuprines yra grynai spec paskirties. Tai yra "sturmines" kuprines. Jos naudojamos kalnuose, kada ryte iseini i virsune, vakare grizti i nameli/stovyklaviete. Nors nera problemos naudot ja belekur, bet kaip ir minejau - petnesos.

As tokia turejau ir nesiojau. Ir tos petnesos yra visiska nesamone. Jos kietos, kaip kokia lanksti plastmase. Nugara irgi panasi, viska spaudzia, niekur nepriglunda, visur trina ir pns. Nors dabar ziuriu nuotraukas idemiau, gal sitie modeliai ir kitokie jau... Betkuriuo atveju, as sturmine turiu (cierzo 35), ja naudoju sturmui, pagal paskirti ir zygeliam (tipo ultralight). Dabar turesiu ir didesne/sunkesne kuprine susikist visiem savo hamakam, tuo paciu as ja ir i kalnus siam savaitgaliui imu kad uzsinest i virsu visa maista ir gelezis.

Trecias variantas sunkus, nors didesne tai normalu. Bet man tokio dydzio nereikejo. Beto man nepatiko jos forma, idejus susukta kilimeli i tokia kuprine is karto prarandi 5-10litru del visu tu lenktu liniju. Ir siaip man tas nepatogu.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lengva kuprine ziemai (ir jos turinys)
StandartinėParašytas: 2014 Lap 20 19:21 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2014 Lap 18 19:52
Pranešimai: 12
Nesenai atrastas lenkų gamintojas - http://wisport.com.pl/militarne%20i%20s ... ,shop.html

Jeigu kartojuos, tai atsiprašau, pirma žinutė šiame forume :oops:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lengva kuprine ziemai (ir jos turinys)
StandartinėParašytas: 2014 Lap 20 19:29 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Aš tau, sakasvili, nieko ir nesakau - čia dėl Mongolo Millet ubic 50+10 - sveriančios 1720g ir kainuojančios 700Lt - realiai nematau už ką, nei per kur ir niekaip...
Realiai daugybę gerų ir net "blatnų" kuprinių ir už dvigubai mažesnę kaina rasti ir per daug neieškant galima...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lengva kuprine ziemai (ir jos turinys)
StandartinėParašytas: 2014 Lap 20 22:13 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Galima rast, esu tokiu turejas. Problema viena yra, kad jos plysta labai greitai :) Nors atrodo viskas vienodai, bet kazkodel plysta... aisku ne visos. Bet va kykas savo patirties gali papasakoti, kaip mano karabinai jam petnesos "susiuvo". Zinau zmogu kuriam plysus ne kuprine, bet tase, dvirati sulauze. Ai dar toki braza zinau, jam irgi suplyso tas noname'as zygije. Dar galeciau vardinti. Ne visada pigiau geriau, aisku ne visad ir brangiau geriau. Faktas, kad pirkdamas daikta su reklama, tai zinai, kad tikrai viskas bus gerai. As rizikuot, dometis ir skaitinetis menesi laiko kad sutaupyti simta litu nenoreciau :)

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007