bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 19:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Inventorius Versija nr 1.01 by Citanaf
StandartinėParašytas: 2013 Geg 08 20:39 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2013 Geg 07 14:13
Pranešimai: 23
Ir peilis negeras .... tuom kad... ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Inventorius Versija nr 1.01 by Citanaf
StandartinėParašytas: 2013 Geg 08 20:46 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
gamintojas perspeja:
Cituoti:
There is complete separation between the tang and butt cap, so the knife absorbs the shocks from hammering and prevents the shocks of electricity

peilis padarytas, kaip ala 'taktinis', kas turetu buti - lauztuvas,.. su pjovimo funkcija. deja, peilio konstrukcija nebera tokia stipri. labai geru pjovimu jisai irgi nepasizymi.
P.S. cia mano asmenine nuomone. jeigu Tamstai peilis tinka ir patinka - tame tikrai nematau jokiu problemu juom naudojantis.

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Inventorius Versija nr 1.01 by Citanaf
StandartinėParašytas: 2013 Geg 08 22:53 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 23 14:35
Pranešimai: 947
Peilis, kaip "survival" tipo, tikrai geras. Visokias moras į vienus vartus padarytų savo universalumu. Kitas klausimas, kokia šios ekipuotės paskirtis. Pasivaikščiojimai turistiniais takais? Visiškai netinkama ekipuotė. Išgyvenimas kažkokiom itin sunkiom sąlygom? Gal ir nieko.

_________________
Jei nežinau pačio atsakymo, tai žinau kur jį rasti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Inventorius Versija nr 1.01 by Citanaf
StandartinėParašytas: 2013 Geg 09 00:47 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2013 Geg 07 14:13
Pranešimai: 23
Na ekipiruotė yra ruošiama survival tipo žygiams, bug out packas zombie apokalipsės atveju. Aš nesiruošiu judėti daugiau 20km per dieną. Atitinkamai ją ir dėlioju. Patirties nedaug, kepu ką moku. :) kritkuokit. Dėl peilio gamintojas rašo... čia jau kažkaip su anglų kalba nedraugaujam... peilio rankena puikiai atlaiko smūgį. Ji pilnai izoliuota tam kad galima būtų pjauti laidus. Dėklas man labai patiko, nes nesvarbu ar užsegimas užsegtas ar ne laikosi puikiai. Ašmenys tvirti šakas kapoja gerai. Kaip plaktuko nenaudojau bet masė pats tas, stiklas automobilio byra gražiai. Tam kam jis skirtas atlieka,manau nenusivilsiu. Pasirinkdamas nežiūrėjau į kainą o pasirinkimas buvo platus. Prie jo mažas peilis skirtas pjauti diržams. Automobilių saugos diržas pjaunasi puikiai, džinsinė medžiaga irgi. Kuprinės diržai sunkiau iš antro patraukimo. Kuom gi šis peilis neįtiko?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Inventorius Versija nr 1.01 by Citanaf
StandartinėParašytas: 2013 Geg 09 00:54 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2013 Geg 07 14:13
Pranešimai: 23
Kitos įrangos peikimas lauktinas tad pirmyn, motyvuotą kritiką dievinu.
Kuprinės pasirinkimas pasiremtas loginiu principu. Armijoje nenaudojamas šlamštas? Kuprinė karinė, mole sistema yra labai patogi. Pergrupavimas daiktų lengvas pagal situaciją. Miegmaišį gal per gerą pirkau, bet vėlgi kariuomenės modelis buvo naudojamas Danijos spec pajėgų. Dabar jau naudojamas ir plačiai. Kirvis man neitin patinka bet man svarbu dydis ir svoris, darbą atlieka kitą sykį tokio ne pirkčiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Inventorius Versija nr 1.01 by Citanaf
StandartinėParašytas: 2013 Geg 09 08:18 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
18kg...
Čia su maistu ir vandeniu, bei palapine (ar tentu, ar biviu, ar hamaku)...?
Kas tą 18kg. sudaro, gali atskirais daiktais su kiekvieno svoriu pavardinti?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Inventorius Versija nr 1.01 by Citanaf
StandartinėParašytas: 2013 Geg 09 08:20 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lie 17 13:58
Pranešimai: 421
Miestas: Vilnius
viskas cia gerai, realiai pamatysi privalumus ir trukumus po keliu dienu realioje kelioneje, o tinkla nuo moskitu visokiu turi? Bent jau ant galvos, na nezinia ar ten ju bus, bet as nerizikuociau :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Inventorius Versija nr 1.01 by Citanaf
StandartinėParašytas: 2013 Geg 09 10:58 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Chebra visų pirma prašymas - rašant kritiką būtina ją pagrįsti (kad ne būtų "tipo čia šūdas ir nesamonė..");
Antra pagrindimas turi būti išsamus, su variantais ir paaiškinimais kodėl manoma kitaip ir ką tokioj vietoj darytum pats.

Taigi pradedu apžvelgti šį rinkinį:
Pirma įdomu kiek sveria kuprinė?, o šiaip pagal diržų sistemą atrodo pakankamai patikimai ir patogiai...

Antra, peržvelgčiau pirmosios pagalbos rinkinėlį, ten būtų galima sutaupyti svorio, dažnai standartiniuose būna neprotingų dalykų ir kai kuriuos juos galima išmesti ir/ar pakeisti į kitus...

Trečias dalykas nepatinka man tos vandens pūslės, užima labai vertinga vietą kuprinėje ir nelabai keliaujant pėsčiomis pasiteisina... be to sunku jas išplauti, ir sveria daugokai... Tokios pūslės (ala camel back) daugiau skirta dviratininkams, kariams ir pan... kur rankos abi užimtos arba dviračio vairu arba ginklu..ar kokiu kastuvu :) Vietoj šito galima tikrai drąsiai imti arba kažkokią gertuvę arba tiesiog plastmasinį butelį.. juk keliaujama ne į dykumą jei keliausite po skandi šiaurę tai ten realiai gert gali iš upelio tiesiai.

Miegmaišis, nežinau kuriuo metų laiku keliausite, bet šiltuoju metų laiku tokio šilto ir sunkaus ir didelio tikrai nereikia. Jei turite galimybę ir norite šiltesnio varianto siūlau įsigyti štai tokį kažkokį pūkinį - http://www.montismagia.lt/sport/product/1183/ ar netgi dar lengvesni jei leidžia finansai. O jei keliausite vasarą tai užteks paprasto vasarinio miegmaišiuko...

Toliau kirvukas, atsižvelgiant į priekį kad bus toks galingas peilis, tai iš kitos pusės nereikia jokio kirvio... bet grįžtant prie kirvio - viskas su juo ok, tik vienas bet, savo atveju rinkčiausi ne šį mažiausią fiskars modelį bet tokį pat (tokio pat svorio galva) su ilgesniu kotu. Svoris išaugs labai nedaug, bet visai kitaip valdysis ir kirs.

Peilis, peilis pagamintas normaliai ir tvarkingai, tai vienas iš Gerber įmonės flagmanų daugelį metų, turi savo istoriją ir patirtį, gal ir šiek tiek per stiprus variantas keliaujant po Švediją, bet jei toks pasirinkimas, tai ok, tik atsisakyčiau ten tų visokių virvių pjaustyklių. O šiaip aš pats tokio neimčiau imčiau paprastesnį lengvesnį peiliuką su plastikine rankena ir max - 10 cm ilgio.

Tai tiek pradžiai... nekantriai laukiame kitų rinkinio detalių..

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Inventorius Versija nr 1.01 by Citanaf
StandartinėParašytas: 2013 Geg 09 11:07 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2013 Geg 07 14:13
Pranešimai: 23
Gryshiu namo sudesiu turini. Sverta buvo su hamaku. 2 ltr vandens. Maisto atsargos 4 dienoms. Drabuziai papildomi sveria ~1 kg. Svarstykles kazkur turejau.. pradesiu sverti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Inventorius Versija nr 1.01 by Citanaf
StandartinėParašytas: 2013 Geg 09 11:22 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Manau visi nuo to pradejome. Kad tampeme daug, sunkiai ir ne pagal situacija. Pats kadaise dar ir valti gumine turedavau isimetes, jei tektu per kokia neri persikelti. Tasydavau po 30kg ir 30km i diena. Nu pizoniskai, su saules batarkem pasikraudavau ismanuji, panarsydavau zemelapius, pasiklausydavau radijos prie lauzo, pasigamindavau kugelio su spirgais keptais keptuveje. Nuo tokiu tampymu tampi istvermingas zmogus, bet laikui begant pradedi seneti ir norisi lengviau, paprasciau...

Pvz del kuprines, cia mano nuomone baisiausias dalykas. Ta mole sistema mano nuomone patogi tik kulkom ir granatom nesiotis. Man viskas telpa i bendra skyriu, o smulkus daiktai kaip peilis, saukstas, lempa, sokoladukas, raktai, vaistinele ir t.t. susikrauna i kuprines "galva". Vien ant sitos kuprines itariu galetum sutaupyti 2kg, ant miegmaisio su kilimeliu 1kg ir ant viso kito inventoriaus drasiai 1-2kg. Tau tai kainuotu tikrai ne daugiau nei dabartine iranga, funkcija atliktu taip pat gerai, nes nemanau, kad pilnai isnaudosi siu daiktu galimybes. Apie 5kg ? vietoj 18kg butu 13kg, kainuotu nedaugiau, o funkcija atliktu tokia pat ar net geresne ? Verta pagalvot manyciau.

Pirmiausia atsisakyciau visos kruvos puodu, puoduku, induku ir t.t. Man uztenka katiliuko ir puoduko, nors zadu pereiti prie katiliuko kuri kartu naudosiu kaip ir puoduka. Turejau tu komplektu visokiu, bet dar nei karto gyvenime man nera prireikia tos gausybes ivairiausiu puodyniu. Tavo turimi atrodo, gan isvaizdus is nuotrauku, svert turetu nedaug, tad dali komplektacijos ismetus sita vieta tikrai uzskaityciau kaip itin gera pasirinkima.

Hydropakas. Kaip ir minejo, pesciomis tai tikrai nepatogus daiktas. Man asmeniskai jis nepatogus niekur, o einant pesciom tai ypac nepatogus. Nei kitam duosi atsigerti is to apseileto ir nukandzioto galiuko, nei vandens i bliuda ipilsi is jo normaliai, prie nugaros guledamas uzkaista vanduo, kad gert neimanoma. Siaip svoris didesni nei butelio ir ne toks praktiskas, keliantis papildomu rupesciu daiktas.

Imant kirvi tai tokio peilio nemanau, kad reikia. Turiu as panasios paskirties peiliuka. Esu su juo ir medzius vartes ir malkas skaldes ir namuose per remonta siena grioves, plytas skaldes, lasinius, bulves pjaustes ir t.t. Mano nuomone kirvis ir mazas peiliukas arba turimas peilis. Abieju siu daiktu kombinacija butu gerai minetai zombiu apokalipsei.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007