bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 20:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: ausinės
StandartinėParašytas: 2014 Bir 11 20:37 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Nu, ponai melomanai išūžėt man ausis vieno žygio metu, tad dabar patarkit ar vertos dėmesio ir pinigo šios ausinės? http://en-de.sennheiser.com/wireless-he ... -rs-120-ii
(Kaina tai pigesnę rasiu)
Norėčiau darban geras įsigyti, o laidas užkniso juodai - trukdo dirbti - noriu belaidžių...
Neesu aš koks tai didelis melomanas ar idealios klausos turėtojas, bet garso ir gaminio patvarumo normalaus norisi

Kokie dar variantai už žmogišką kainą?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: ausinės
StandartinėParašytas: 2014 Bir 11 21:53 
Atsijungęs
Vyr. moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bir 06 16:51
Pranešimai: 274
Miestas: Vilnius
Nežinau, man tos bevielės ausinės kaip koks surogatas... Be to, jos būna tik ant ausų, o ne į ausis. Nusičiaudėsi ir įkris į tyrimo objektą:)

Turistasas rašė:
Nu, ponai melomanai išūžėt man ausis vieno žygio metu, tad dabar patarkit ar vertos dėmesio ir pinigo šios ausinės? http://en-de.sennheiser.com/wireless-he ... -rs-120-ii
(Kaina tai pigesnę rasiu)
Norėčiau darban geras įsigyti, o laidas užkniso juodai - trukdo dirbti - noriu belaidžių...
Neesu aš koks tai didelis melomanas ar idealios klausos turėtojas, bet garso ir gaminio patvarumo normalaus norisi

Kokie dar variantai už žmogišką kainą?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: ausinės
StandartinėParašytas: 2014 Bir 12 07:47 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Ypatingos muzikos kokybės tikėtis nereikėtų.
Ieškokis normalios firmos už priimtiną kainą ir viskas.
Melomaniškos bus tik laidinės.

Gali bandyt "i-klubas", "audiodirbtuves", "gramafonas" forumuose info ir atsiliepimų ieškotis, bet kažkokių radikaliai kitokių nuomonių vargu ar išgirsi. Tiesiog yra tikimybė sulaukt profesionalesnės konsultacijos. Pasidomėk, gal yra kokia normali parduotuvė Vilniui ir nuvažiuok paklausyt ( Būtinai pasiimk vieną kitą mėgstamą, orginalų kompaktą su gerai žinomom dainom).
Normalioj parduotuvėj tikrai duos visų paklausyt- darbas jų toks. Bent patinkančią firmą išsirinksi.

Aukštesnės kokybės visos jos skambės panašiai, tai rinkis pagal ergonomiką, kainą akumuliatorius ten visokius, nu ir pagal grojimo braižą kuris tau labiau patiks (būna kad ir tos ir tos groja gerai, bet vienų grojimas labiau patinka).

O jei supaprastintai, tai paimi žinomos firmos vidutinės klasės ausines ir perki ;)

PS. tik aš vengčiau plastmasinių vyrių- man jie girgžda visada zarazos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: ausinės
StandartinėParašytas: 2014 Bir 12 08:40 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Tai vat, kad aš baisiai ten ir nesigaudau kurios dabar firmos skaitosi normalios, tai gal galėtumėt patarti.
Važinėti ir bandyti irgi nei noro nei laiko turiu - žodžiu linkęs pirkti katę maiše pasitikėdamas patarimais, be to internete (ar siunčiantis) galima pigiau gerokai surast...

Dėl bevielių tai nu vat laidas darbe man baisiai maišo... ir ne tam darbui apie kurį galį pažįstantys pagalvot, tan ausinių nenaudočiau :D - tad neįkristų :D

Kitą vertus tai muzika būtų iš kompo be jokių stipriakų ir t.t. tad didelės kokybės garso nesitikiu, tiesiog kokybiško produkto, nes kažkaip atrodo, kad jei paimsiu už 44 Lt belaides tai išvis radio triukšmą klausysiu. Tos Sennheiser man patiko, nes lengvai pakrauti galima - tiesiog į stovą nenaudojant padėjus. Tikrai nenoriu kas 2 dienas baterijas keist tada jau laidas geriau...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: ausinės
StandartinėParašytas: 2014 Bir 12 09:12 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Ką žinojau tą parašiau ;)
I-klubas užklausk, ten yra prakutusių, gal ką patars.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: ausinės
StandartinėParašytas: 2014 Bir 13 15:10 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
senhaizeris siaip neblogi skaitosi. aisku svarbu yra modelis o ne gamintojas.
As tau rekomenduociau nusipirkti kokias koss ausines uz koki simta litu kur statosi i ausis su tokiom gumytem.

pats turiu senhaizer hd 429 nesiskundziu, nors metalui klausyt nelabai tinkamos. nors ir neturetu but tam tinkamos. Pirkdamas ieskojau kad kuo optimaliau ir svariau isgrotu ivairius stilius. Bendrai paemus paprastos turgines ausines su kuriom dar galima kazka girdeti ir pirmas pora valandu klausant negadina nuotaikos.

toliau svarbiausias kriterijus yra tavo playeris. jei ta empetrioske bus sudina tai jokios ausines negelbes ir isvis norint is ausiniu uz 400lt isgaut garsa kuri jos gali duot reikia atitinkamos vertes/kokybes playerio. norejau as pasimt kokias ausines 600 omu su visais stiprintuvais ir bairiais, kokias bayer dynamics ar mb quart, ir pinigine prasme tada galejau, bet paprasciausiai as ta muzika is kompo leidziu kur stovi kazkokia chrenova integruota garso korta graziai grojanti zaidziant supermario.


Ir siaip nepaklauses nezinosi tiks tau ar ne. Identisku parametru ausines gali groti labai skirtingai, pvz istatomu ausiniu gumytes del savo elastingumo sudaro zema garsa. be tos gumeskos zemu negirdesi. Kitoks gumos materiolas reiskias kitoks garsas. Atstumas nuo garsiakalbio iki bugnelio vel itaka daro. Kokiu kampu pakreiptos vel svarbu. Forma vel svarbu nes gali deformuoti ausi del ko vel kitaip girdisi. Galu gale technologija kita, garsiakalbio medziagos ir t.t.

Pirk betkokias ir klausyk. Arba pirk betkokias o veliau pirk dar vienas ir dar vienas kol atrasi kas patinka. Skaityk, domekis eksperimentuok. Ko tau reikia suzinoti gali tik tu pats.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: ausinės
StandartinėParašytas: 2014 Bir 14 04:53 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Žodžiu, paimiau tuos sennheiser, kadangi tai man pirmos nors kiek kokybiškesnės (na ir brangesnės :) ) ausinės po visokių pigių ACME, Panasonic ir sony modelių, tai garsu esu daugiau nei patenkintas (gal todėl, kad neturiu su kuo geresniu palyginti... :) ).
Belaidiskumas žiauriai smagu, po visą butą galiu laisvai vaikščioti (rašo, kad traukia 100m tad ir į lauką išeiti galėčiau), nereikia būt pririštam prie kompo. Minusai, kad Čeburašką su jomis primenu :) ir girdisi ką groja išorėje jei kiek garsiau paleidžiu (gali bendradarbiam kiek trukdyti)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: ausinės
StandartinėParašytas: 2014 Bir 14 10:27 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
o tu bendradarbiams darbinių ausinių nuo garso nupirk iš senukų po 10lt :D visi čeburaškinsit :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: ausinės
StandartinėParašytas: 2014 Bir 18 02:18 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2012 Bir 11 20:30
Pranešimai: 35
Nesniai padariau atradimą Aviteloje radęs Coloud firmos The pop ausinės. Anksčiau pirkdavau visokių firmų iki 50~70lt ausines, kuriomis visados nusivildavau. Dažniausiai problemos su garsu, girdimas pašalinis traškesys arba sulūždavo po kelių savaičių ir t.t.. O dabar labai apsidžiaugiau tuo, ką gavau už 60 litų. Garsas malonus ausiai, dizaino prasme nėra prie ko prikibti, viskas padaryta tiesiog taip, kaip turi būti. Galvoju nusipirkti dar ir išorines ausines būtent iš šios firmos. Gal kas turit? Būtų įdomu išgirsti atsiliepimus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: ausinės
StandartinėParašytas: 2014 Rgp 01 07:40 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2014 Kov 07 10:57
Pranešimai: 7
Ne per seniausiai rinkausi ausines, esme kame o tame kad sedi parduotuvei apsikroves daug ausiniu ir testuoji kas patiko vienam kitam nepatiks ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007