bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 29 10:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Mano gitara
StandartinėParašytas: 2012 Kov 19 14:37 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Lauzas rašė:
Justas rašė:
Gitaristai, papasakokite kokią techniką naudojate?

Justai, papasakok ar jūs patys montuojat video grynas.lt rubrikai? Mane domina gitaros riffas skambantis klipe apie medienos dujų generatorių. Kas atlieka ir kaip vadinasi? Ačiū iš anksto.


Oj ten tai jau pats delfis montavo :) tokiam montažui neturėčiau laiko :) o dėl riff'o pasiaiškinsiu...

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano gitara
StandartinėParašytas: 2012 Kov 19 15:29 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2012 Vas 06 12:49
Pranešimai: 48
Miestas: jurbarkas
Ačiū. Lauksiu ;)

_________________
Neburnok!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano gitara
StandartinėParašytas: 2012 Kov 30 15:56 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2012 Kov 30 14:04
Pranešimai: 6
raseiniškio meistro Kasčio Petrylos gamintas instrumentas. priekinė deka - pusiau eglė, pusiau kedras, galinė deka - liepsnojanti palmė. labai prilipęs prie rankų gitariukas. pakieminėjimams yra ukrainietiškas "inkiliukas" Renome, kuris vėlgi pabuvęs Kasčio rankose skamba tikrai neblogai.


Prikabinti failai:
P5210006.JPG
P5210006.JPG [ 1.52 MiB | Peržiūrėta 5621 kartus(ų) ]
P5210005.JPG
P5210005.JPG [ 1.87 MiB | Peržiūrėta 5621 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano gitara
StandartinėParašytas: 2012 Kov 30 21:57 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris

Užsiregistravo: 2012 Kov 13 17:26
Pranešimai: 101
jonas rašė:
raseiniškio meistro Kasčio Petrylos gamintas instrumentas. priekinė deka - pusiau eglė, pusiau kedras, galinė deka - liepsnojanti palmė. labai prilipęs prie rankų gitariukas. pakieminėjimams yra ukrainietiškas "inkiliukas" Renome, kuris vėlgi pabuvęs Kasčio rankose skamba tikrai neblogai.

Ooo... Dizainas - tiesiog super. Būtų įdomu išgirst kaip skamba. :whistle:

_________________
Istorija yra rinkinys melų, su kuriuo visi sutinka. N.Bonapartas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano gitara
StandartinėParašytas: 2012 Geg 09 04:03 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
ee, iskilo tokis klausimas: reikalas tas, kad vienam zmogui gimtadienio proga gavojame padovanoti elektrine gitara ir liaudiskai vadinama 'kuba'. gitara nusimato elemetariausia siasiatyge ritmine. tik, del 'kubo' nebeaisku - jie tinka visoms el. gitaroms: tiek bosinems, tiek ritminems ir t.t.? ar konkreciam gitaru tipui - reikalingas konkretus 'kubas'?

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano gitara
StandartinėParašytas: 2012 Geg 09 07:01 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Kaip praktiškai yra aš nežinau, čia gal muzikantai papasakos.
Teoriškai (jeigu aš teisingai suprantu, kad "kubą" sudaro dėžė, garsiakalbis ir stiprintuvas), jie turėtų skirtis.

Skirtingi garsiakalbiai kokybiškai išgroja skirtingus dažnius. Logiška, kad bosinei gitarai skirtas garsiakalbis, neturėtų sugebėti susitvarkyti su solinės partijomis.

Kaip yra iš tiesų tai aš nežinau ;)

PS. teisingos dovanos jūsų :clap:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano gitara
StandartinėParašytas: 2012 Geg 09 08:35 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Yra pagrindiniai trys kubų paskirties rūšys, bosinei gitarai, elektriniai gitarai, akustiniai gitarai. Poto dar skirstomi kūbai į tranzistorinius ir lempinius. Toliau seką to kubo apipavidalinimas integruoti efektai ir pan. Dovanai manau lempinio neįpirksite. Pradžiai perkant entry level gitarą, reiktu ir nestebūklingo kūbo, pvz tiktų roland micro cube kūbas ar analogiškas ( gamina panašius beveik visos kompanijos ) mažiukas kompaktiškas mokinimuisi skirtas kubas, kuris esant reikalui veikia ant baterijų, taip pat turi ir integruotus pagrindinius efektus, kaip kad keletą iškraipymo rėžimų pagal tai kokį stilių grojama. Kitu atveju reikia papildomai pirkti gitaros procesorių.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano gitara
StandartinėParašytas: 2012 Geg 09 09:59 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
Cituoti:
iktų roland micro cube kūbas ar analogiškas ( gamina panašius beveik visos kompanijos ) mažiukas kompaktiškas mokinimuisi skirtas kubas, kuris esant reikalui veikia ant baterijų

zmogus gan normaliai groja su akustine gitara. manau butu mazu maziausiai nesolidu dovanoti entry level gitara ir 'vaikiska' kuba veikianti su baterijomis. akys krypsta i Marshall ar kazka panasaus lygio. jeigu jau Rock N roll'as - lai buna Rock N roll'u, o ne popsu!

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano gitara
StandartinėParašytas: 2012 Geg 09 12:26 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Erikas rašė:
Cituoti:
iktų roland micro cube kūbas ar analogiškas ( gamina panašius beveik visos kompanijos ) mažiukas kompaktiškas mokinimuisi skirtas kubas, kuris esant reikalui veikia ant baterijų

zmogus gan normaliai groja su akustine gitara. manau butu mazu maziausiai nesolidu dovanoti entry level gitara ir 'vaikiska' kuba veikianti su baterijomis. akys krypsta i Marshall ar kazka panasaus lygio. jeigu jau Rock N roll'as - lai buna Rock N roll'u, o ne popsu!


Na tai tuo labiau marshall nėra ta firma :)

Neaškus buvo reikalas iš kart reikėjo taip sakyt, apmąstykite dovaną iš naujo ne entry level gitara nuo 1000 eur, ir ne entry level kubas nuo 1000 eur.

P.s. tas entry level "vaikiškas" kubiukas kainuoja kaip du entry level nevaikiški :)

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano gitara
StandartinėParašytas: 2012 Geg 16 15:46 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2012 Geg 16 15:40
Pranešimai: 8
Tikrai ne pati geriausia idėja dovanoti elektrinę gitarą žmogui, kuris yra labiau pažengęs už jus. Išleisite nemažą sumą, o dovana greičiausiai nepatiks. Tada tas žmogus jausis nepatogiai, nei groti nelimpančiu instrumentu, nei parduoti.

Vienu žodžiu, geriau važiuoti su tuo žmogum į parduotuvę arba dovanoti dovanų čekį. Rekomenduoju midiaudio, bet ji tik Kaune.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007