bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 21:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: El gitara
StandartinėParašytas: 2013 Gru 09 13:06 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Ilgai svaigstu apie el gitara. Labai veza power chordai ir panasiai skambantys dalykai. Eiciau i mokytis pas koki mokytoja. Nes kai su akustine mokiausi savarankiskai uztrukau daug ilgiau, ir is nezinojimo grojau neteisinga technika. Ne tais pirstais akordus uzspausdavau ir pns, poto labai sunku persilauzti ant teisingo grojimo ko pasekoje groti nemoku, o tik kazka pabarbenti.

Normaliai pradet mokytis nuo akustines ir standartiskai pereiti prie elektrines nesiruosiu. Karta man jau taip yra pribure. Tipo nesvaik, pirma akustine ismok. Slykstu man tos akustines. Paklausyti kartais grazu, groti visai nepatinka.

Klausimas kiek pinigu reiketu, nusipirkti gitara su kubu, negalingu. Pacio pigiausio varianto nereikia, neesu kurcias. Bet sustros irgi nereikia. Noriu ekonominio varianto pradziai, kad skambetu, o ne gadintu nuotaika klaikiu garsu.
Man rodos turetu uztekti 400-600lt perkant naudota.

Kitas labai svarbus klausimas, gal kas galetumet padeti nusipirkti. T.y. mokat groti ir galetumet pries perkant pagroti, kad paklausyciau ir kad pasakytumet savo nuomone. Arba parekomenduoti, ar suteikti informacijos reikalingos norint nenusipirkti sudo.

Gal turit parekomenduoti individualu mokytoja kaune ? I grupe eit mokytis tikrai nenoriu. Noriu, kad mokytojas sedetu nuolat salia ir knistu prota kaip as nieko nemoku ir rodytu kaip reikia grot, o ne barskinti ir gadinti jam kantrybe.

Pamokom galeciau skirti 1-2 uzsiemimus per savaite + namuose. Normalu ?

pvz: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/elektri ... 01652.html
teisinga linkme renkuosi ?

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: El gitara
StandartinėParašytas: 2014 Kov 28 12:51 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2012 Bal 10 15:07
Pranešimai: 3
Gal paciam jau ir nebeprireiks,nes daug laiko praejo,bet mano patarimu gal kas nors kitas pasinaudos.Uzeik i muzikos prekiu parduotuve Midiaudio salia soboro Kaune,tik reikia kad pataikytum kai dirba Mr.Jumbo,toks vaikinukas.Jis Tau tikrai patars,nes uzsimerkes zino visu modeliu trukumus ir privalumus ,o be to dar ir pamatysi kaip groja tikrausias el.gitaros virtuozas su Tavo issirinkta gitara.
Linkiu sekmes muzikuojant.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: El gitara
StandartinėParašytas: 2015 Vas 19 20:42 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Sena tema bet prikelsiu, kai buvo parašyta, norėjau prisėst rimčiau atsakyt, poto pasimėtė tema forumo platybėse.
pabandysiu pakomentuoti

sakasvilis rašė:
Ilgai svaigstu apie el gitara. Labai veza power chordai ir panasiai skambantys dalykai. Eiciau i mokytis pas koki mokytoja. Nes kai su akustine mokiausi savarankiskai uztrukau daug ilgiau, ir is nezinojimo grojau neteisinga technika. Ne tais pirstais akordus uzspausdavau ir pns, poto labai sunku persilauzti ant teisingo grojimo ko pasekoje groti nemoku, o tik kazka pabarbenti.


Iš ėsmės šiais laikais kai yra Youtubas galima ir pačiam namie tikrai rimtai pasistumėti, kaip žinia jutūbe daugybė pamokslaujančių... yra gerų pamokėlių ir paaiškinimų beveik kaip būtum pas mokytoja...

persilaužus galima eiti pas mokytoja... aš nepersilaužiau nenuėjau, neturėjau tam laiko...

sakasvilis rašė:
Normaliai pradet mokytis nuo akustines ir standartiskai pereiti prie elektrines nesiruosiu. Karta man jau taip yra pribure. Tipo nesvaik, pirma akustine ismok. Slykstu man tos akustines. Paklausyti kartais grazu, groti visai nepatinka.


Yra tiesos yra ir ne... taip patartina su akustine išmokti pačią pradžią, t.y. pagrindinius pamatus, pagrindinius akordus, plius akustinės stygos rimtesnės, t.y. reikalinga daugiau jėgos, tuo greičiau užkačialini pirštų ir plaštakos raumenis dirbti ant gitaros.
Iš kitos pusės visą galima padaryt ant elektrinės.

sakasvilis rašė:
Klausimas kiek pinigu reiketu, nusipirkti gitara su kubu, negalingu. Pacio pigiausio varianto nereikia, neesu kurcias. Bet sustros irgi nereikia. Noriu ekonominio varianto pradziai, kad skambetu, o ne gadintu nuotaika klaikiu garsu.
Man rodos turetu uztekti 400-600lt perkant naudota.


Apsispresti kokį stiliu labiau mėgsti, tokio tipo gitara reiktų žiurėti, daugiau bliuzinis/classic rock variantas - les paul, daugiau metalo prieskonių - strato caster.
skiriasi skalė, taip kad pripratus prie vienos skalės (ladų skalės) gan keista būna paėmus kitą..

kaina normalios padoresnės gitaros kaina apie 600-1000, kubas dar 300-500, procesorius dar 200-300. Tai būtų normalesnė techinka kuria reikalui esant parduotum su minimaliu nuostoliu.


sakasvilis rašė:
Kitas labai svarbus klausimas, gal kas galetumet padeti nusipirkti. T.y. mokat groti ir galetumet pries perkant pagroti, kad paklausyciau ir kad pasakytumet savo nuomone. Arba parekomenduoti, ar suteikti informacijos reikalingos norint nenusipirkti sudo.

Gal turit parekomenduoti individualu mokytoja kaune ? I grupe eit mokytis tikrai nenoriu. Noriu, kad mokytojas sedetu nuolat salia ir knistu prota kaip as nieko nemoku ir rodytu kaip reikia grot, o ne barskinti ir gadinti jam kantrybe.

Pamokom galeciau skirti 1-2 uzsiemimus per savaite + namuose. Normalu ?




Kaip paminėta reikia eiti pas Mr Jumbo (jei jis dar dirba) midiaudio ir pasikalbėt pačiupinėt gitarų, pajunginėt ant vieno kito kubo... pažiūrėt kaip gitara atsigauna ant normalaus lempinio kubo... ir pan

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: El gitara
StandartinėParašytas: 2015 Bal 03 08:51 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2014 Rgp 27 14:54
Pranešimai: 5
Sveiki, ir aš iš patirties šiek tiek pakomentuosiu. Normali el. gitara pradedančiajam nuo 200€, kūbas ~120€ kokiu 15w pilnai užteks, jeigu kūbas su papildomais efektais jokiu pedalų ar procesoriu pradžioj nereik, užteks ką kūbas turi. Na ir ant laido netaupykit normalų nusipirkit už kokį 25€, ir viskas pilnai užteks mokytis. Kainas parašiau dėvetų daiktų, pats daug ką esu pirkęs parduotuvėse ir toj pačioj Midiaudio, nieko prieš neturiu, tiesiog kaip ir visur dėvėtas daiktas pigiau :) taigi skelbimai, forumai..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: El gitara
StandartinėParašytas: 2016 Geg 17 14:17 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2016 Kov 29 11:23
Pranešimai: 5
aš dar atsimenu elektrinę gitarą pirkau lito laikais, tai čia buvo...gal prieš 8 metus - viskas dar dabar labai gerai veikia, labai patenkintas. Gitara buvo Yamaha (600lt), o kubas - Hartke, 60W, irgi 600lt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007